Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

monline
31. aug 2016

ahojte
chcem sa spýtať - ak chcete ísť na pobyt v ďalšom roku, kedy sa už dá podať žiadosť? ja som tento rok podávala cca v januári-februári, už si nepamätám, nastúpili sme na konci apríla, ale to ochorel a po 5 dňoch sme sa vrátili domov a opäť sme šli do mesiaca vyčerpať zvyšné dni, čiže sme boli v máji. Veľmi by som chcela budúci rok stihnúť kúpele kým nenastúpi malý do školy - prváčik bude. Je možné podať žiadosť už tento rok v novembri-decembri, či musím až ďalší rok? Lebo by som možno rada zažila zimu v kúpeľoch..

x_shushu_x
31. aug 2016

@monline 1x za rok mozes byt, cize tento rok uz nie.....mne vravela imuno-alergologicka, ze ziadost mozes poslat do poistovne 6 mesiacov po pobyte....tak sme to potom aj podavali. Cize ekd ste boli v maji, + 6 mesiacov = v novembri uz mozte odoslat ziadost do poistovne...

monline
31. aug 2016

@x_shushu_x jasne, tento rok nechcem ísť, kde by som toľko voľna nabrala? 😝 ale budúci rok...takže podám žiadosť na konci roka a premyslím si, či ísť ešte v zime alebo opäť v máji ako sme boli, to tam bolo krásne

monline
31. aug 2016

@x_shushu_x jaj a vďaka za odpoveď 😉

didusik
31. aug 2016

@x_shushu_x vďaka, veď práve do herne by som syna brala nerada, lebo hneď niečo pochyta. Chceli by sme byt čo najviac na vzduchu. V decembri sa tam sneh asi moc neudrží, ze? A napríklad to klzisko kedy zvyknú otvoriť? Ze by sme sa aspoň pokurculovali...A prosím ta, nemohla by si mi ešte napísať, aké spolocne výlety ste mali v tom novembri/decembri? Aj nejaké mini túry do tatier sa podnikali spoločne? Ďakujem😉

monline
31. aug 2016

@didusik na FB stránke kúpeľov ak zadáš do vyhľadávača "program", tak ti nájde kultúrne programy organizované kúpeľmi aj z minulej jesene

x_shushu_x
31. aug 2016

@didusik aha, tu máš vzdy aktivity na daný mesiac:

https://www.facebook.com/kupelelucivna/photos/a...

Sú vyvesené aj v dome, kde si ubytovaná- priebežne treba sledovať 🙂.....My sme sa ale vyhýbali aj spoločným autobusom....celých 22 dní sme boli aj s manželom a tým pádom autom- čiže výlety sme si robili vlastné....
Ale napríklad viem, že neiktoré maminy sa ráno vydali pešo priamo do Lučivnej do takého miestneho obchodíku a späť- cez víkend....alebo poobede pocas tyzdna, ked bolo po procedúrach.....zalezi aj od toho, ci deti este poobede spia alebo nie....ked som dala malu spat, cely den bol zabitý :D....
Klzisko vôbec neotvorili minuly rok- skus sa spytat tych, co boli v januari....podla man ho otvaraju podla pocasia....

x_shushu_x
31. aug 2016

@monline rado sa stalo 🙂

timuskin
1. sep 2016

ahojte, my nastupujeme do Lučivnej 12.9. 2016 🙂 🙂 🙂

timuskin
1. sep 2016

@marianna35 ahoj my nastupujeme 12.9. ideme tiež do Limby na 3poschodie. ideme 1x takže som veľmi zvedavá ako bude 🙂

zuzka767
2. sep 2016

ahojte maminy, ako je to v prvy den? pocula som ze sa dlho caka kym vas zaregistruju a potom este lekarska prehliadka.Nastupujeme 1x v pondelok tak som zvedava co nas caka? 🙂

oksu
3. sep 2016

@x_shushu_x V januáry sa lyžovaní aj korčuľovalo

oksu
3. sep 2016

@ikamaj V osile máš sprchy na chodbe, hneď vedľa izby sa dá povedať, dve na každom poschodí, A tam bývajú max.3rodiny, väčšinou matka S deťmi. Úplná pohoda, netreba tu podľa mňa na izbe mať.

x_shushu_x
3. sep 2016

@oksu ano, ale v decembri nie...

zuzul1310
3. sep 2016

@zuzka767 Ahoj, my nastupujeme 06.09 do Smreku.

zuzka767
4. sep 2016

@zuzul1310 ahoj my ideme do topolu 5.9.

marianna35
5. sep 2016

my ideme 2x,posledny krat sme boli pred 4rokmi byvali sme v smreku.dalo sa to zvladnut.teraz nam pridelili limbu tak uvidime na izbe je vraj iba vecko aj umyvadlo .Ked som byvala s dcerou v smreku mali sme na izbe aj sprchu televizor,chladnicku ,rychlovarnu kanicu.a co sa tyka chorob mam trosku obavy,

marianna35
5. sep 2016

🙂

didusik
6. sep 2016

Ahojte, včera som prezistovala termín a akurát sa uvolnil jeden do smreku na zajtra, tak nečakane ideme takto narýchlo 😀 Kocky, čo ste teraz tam, mám zobrať synovi bicykel/odrážadlo? Viem, ze tam požičiavajú, ale je tam tých bicyklov dosť pre decká? neviete poradiť, aby som nenosila zbytočne? Sa tam nejak zapisuje do poradia alebo ako to funguje? ďakujem

stankapk
6. sep 2016

@didusik my sme brali nase a urcite by som znova zobrala. Su tam a to len vyhradene hodiny a nemusí mu sadnut...

didusik
6. sep 2016

@stankapk dakujem😉

monline
6. sep 2016

@marianna35 ja som bola v máji v limbe, na izbe je wc a umývadlo, chladnička, televízor, rýchlovarná a 1 či dva poháre na tácke. Nám to vyhovovalo, mala som obavy zo spoločnej sprchy, ale nikdy sa mi nestalo, že by sme neboli sami na sprche, že by nám tam niekto vošiel.

timuskin
6. sep 2016

@monline ahoj, v Limbe si bola na ktorom poschodí? ja tam idem v pondelok so synom ale v popise izby bolo len WC, umývadlo a kanvica

monline
6. sep 2016

@timuskin na treťom. Myslím, že v každej izbe na treťom je chladnička aj telka

timuskin
7. sep 2016

@monline super, ďakujem ti za odpoveď 🙂

baklik
8. sep 2016

viete niekto ako su kupele otvorene pocas zimnych sviatkov??

livia341
8. sep 2016

ahojte, poradte mi máme nastúpiť v oktobri ak by náhodou ochorel do termínu, tak sa dá preložiť termín aj po splatnosti návrhu,ktorý máme stanovený do konca janurára 2016 napríklad že by sme išli vo februári?ďakujem.

dfgabika
8. sep 2016

@livia341 neda sa už po splatnosti.

livia341
8. sep 2016

@dfgabika dik a ak ochorie v tom čase tak termíny prekladajú do splatnosti?

dfgabika
8. sep 2016

@livia341 to neviem, ale musia vas dať do januára, lebo by vám kupele prepadli, a to by nebolo dobre ani pre vas a rovnako aj pre nich...môj chlapec tam bol chory, a normalne bral lieky...( atb.)