Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

kurakovadominika
20. mar 2024

@kikinkam kedy máte nástup?
My máme tiež bez kuchynky ale pre istotu beriem šálku pre mňa aj pre malú aj misku keby neaka polievka sa spravila..
Dnes má napadlo že aj cukor kávu a takéto si vezmem aj pre malú čaj..
Fén tiež beriem lebo moja má dlhé vlasy nech vyfukam keby bolo treba.

Ozaj baby neviete ako je to tam s pitnou vodou?
Normálne ste dávali deťom z vodovodu vodu piť?

kurakovadominika
20. mar 2024

@sloniiicek fu super vďaka týmto si pomohla lebo človek rozmýšľa ale asi by som ľutovala keby sme nevzali zimné oblečenie..
Takže skôr sa zbaliť na zimu ako na jar?

sloniiicek
20. mar 2024

@kurakovadominika no.min.rok bolo chladno. Velmi premenlive pocasie. A ked sme isli do Tatier hore. Tam bol sneh.radsej by som zbalila.

sloniiicek
20. mar 2024

@kurakovadominika ako nebolo az taka hrozna zima. 😉 ale urcite by som ratala s chladbejsim pocasim. Ked svietilo slniecko,tak bolo prijemne. Ze aj mikiny sme mali. Ale ten april bol velmi premenlivy na pocasie.

sloniiicek
20. mar 2024

My sme zazili vsetky druhy pocasia.. 😉 je tam qj prqcka.

kurakovadominika
20. mar 2024

@sloniiicek jasné je to predsa len apríl takže počasie všeliake..
S tou vodou ste to ako mali?
Dávali ste piť s vodovodu či ste nosili balené fľaše?

llela
20. mar 2024

@kurakovadominika voda je pitná, ale moja ju nechcela piť. Musela som jej kupovať.

kurakovadominika
20. mar 2024

@llela ani moja by nevypila čistú vodu ale zaliať sirupovu vodu alebo také niečo či sa dá normálne ale teda keď je pitná tak áno..
Ďakujem pekne 😊

llela
20. mar 2024

@kurakovadominika moja pije iba čistú vodu ale tam jej proste nechutilo. Radšej zober jednu fľašu so sebou

kurakovadominika
20. mar 2024

@llela určite asi aj dve vezmem..
Kokso to pôjdeme nabaleny 🤣 keďže je prechodné obdobie už dupľom 🤣🙈

Ten prvý deň to ako tam funguje?
Najskôr je vstupná prehliadka- ta koľko trvá približne ?
Potom sa ubytuje a v deň deň asi není žiadna procedúra však?
Že či stihneme do Svitu aj do obchodu skočiť..
Tam je obchod najbližšie asi v Svite však?

marikalea
20. mar 2024

@kurakovadominika prvý deň nie sú procedúry, áno obchody Svit Lučivná aj blízko je aj Poprad

marikalea
20. mar 2024

@kikinkam určite aj zimné veci odporúčam

marikalea
20. mar 2024

@llela PN vystavujú elektronicky

mirkazdenko
20. mar 2024

@llela ahoj, PN netuším, to nevyužívam, tak neviem... Cesta od brány po most je myslim dobrá na korčule, nie sú diery, ani rozbitá nie je, len po krajoch sú nasypané drobné kamienky, ale tam nejazdí toľko áut, takze v pohode... Horšie to je potom už tam dalej od odbočky do dediny, tam už aj diery su

kikinkam
20. mar 2024

@kurakovadominika po Veľkej Noci ideme. Beriem dve deti a na prve dni aj muža 😀 nech sa tiež zwellnesuje 😄 voda tam bude isto dobra, to by som sa absolútne nebála. Nam doma tečie husna tvrda a pijeme aj taku.

kikinkam
20. mar 2024

Este mi napadlo, ze co tam robia maminy, ked su deti doobeda v skole, skolke?

llela
20. mar 2024

@kikinkam Majú procedúry aj doobedu. Takže sleduješ cas🙂 aby si všade stihla prísť. Tento rok mam v plane chodiť behavat

timczak
21. mar 2024

@kikinkam ja som chodila na kávu do Bonsaja, keď som mala pre seba hodinku čas 🥰

kurakovadominika
21. mar 2024

@kikinkam tak sa tam stretneme aj my ideme hned po veľkej noci .
Kde ste ubytovaný?
Áno áno aj my máme doma tvrdú vodu..
To ma len tak napadlo sa spitat.
S tou škôlkou tiež rozmýšľam či ju dať či nie aby som sa vyhla chorobnosti na jednej strane chcem aby sa zahrala s deťmi na druhej strach nech je čo najmenšia šanca ochorieť.
Čo myslíte?
Vy ste dávali?

Inak rodičia chodia na procedúry s deťmi do bazéna atď.???
Či odovzdajú dieťa niekomu s pracujúcich?

Ešte ma napadlo baby sú tam neake odrážadlá pre deti?

zuzana851
21. mar 2024

@kurakovadominika vsade chodi rodic s dietatom. Do skolky nechodil ale toho roku pojde je predskolak a na tie par hodin co tam bude a zase aj tu chodia deti ake chore a odrazadla niesu my sme mali svoje aj kolobezku bicykle su za poplatok

kurakovadominika
21. mar 2024

@zuzana851 jasné však určite..
Tak odrážadlo berieme ďakujem pekne

mirkazdenko
21. mar 2024

Kolobežky, Odrazadla, bicykle si treba vziať z domu, tu ešte nechcú požičiavať, že je zima... Voda je pitná, no chuťovo nie je dobrá... Ma takú zvláštnu pachuť.... Môj malý pije stále a všade len čistú vodu z vodovodu, no tu mu musím kupovať, tu ju nevypije

llela
21. mar 2024

@mirkazdenko ako hodnotís stravu? Ci je šanca zlepšenia oproti minulému roku🙂

kikinkam
21. mar 2024

@kurakovadominika my v smreku. Uvidíme ako budu procedúry a ako sa mu bude pozdávať škôlka, rozmýšľame si to za pochodu pravdepodobne.

kurakovadominika
21. mar 2024

@kikinkam aj my sme smrek 😊
No tak som sa aj ja rozhodla že ju prihlásim ale uvidíme či bude chodiť či nie..

zuzana851
21. mar 2024

Niekto kto ide az v maji?

llela
21. mar 2024

@zuzana851 my🙂 od polovice

zuzana851
21. mar 2024

@llela aj my vraj vzdy sa to meni posuva

llela
21. mar 2024

@zuzana851 ako posúva? Nerozumiem

zuzana851
21. mar 2024

@llela tak prv ze april maj tak maj a teraz maj jun