Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

llela
21. mar 2024

@zuzana851 ach to neviem. Nam to vždy zatiaľ vychádzalo cca rovnako v polke maja

zuzana851
21. mar 2024

@llela a ubytovanie viete aj kde?

llela
21. mar 2024

@zuzana851 v Smreku🙂

zuzana851
21. mar 2024

@llela aha tak minuly rok na rychlo sa podarilo nam marec april no priserna zima bola tak teraz chcela som neskor ist a aj lepsie pre nas a ja ubytovanie neviem ale asi topol

kurakovadominika
21. mar 2024

Ak bude treba dáme potom neake infošky keď tam budeme .

llela
21. mar 2024

@zuzana851 ake máš staré dieťa?

zuzana851
21. mar 2024

@llela 5 a pol rocny syn

sloniiicek
22. mar 2024

@zuzana851 no.my to teraz riesime. Mali by sme ist prelom maj - jun. Ale presne neviem.

zuzana851
22. mar 2024

@sloniiicek mne ma volat alebo ja jej po velkej noci nevie na kolko dni idu ti predomnou podla toho my pojdeme

timczak
23. mar 2024

Ahojte, ako vyzerá 3 lozkova izba s obyvacou castou v Smreku ? Je to v podstate 2 izbovy apartman ?Mate aj nejaké foto? Boli sme minulý rok v Javore, je to nejaké podobne? Ďakujem veľmi pekne za odpovede ❤️

sloniiicek
24. mar 2024

@timczak je to to iste ale v ovela mensom. Aj my tak ideme. Minuly rok javor a teraz Smrek.

cuttina
24. mar 2024

@timczak je to ovela mensie, ale zalezi, kolko vas tam bude. My sme sa striedali styria, vzdy sme boli 1-2 dospeli a dve deti a bolo.nam to akurat. Deti ale spia s nami. Ak by prisli aj obaja stari rodicia, volili by sme asi Osiku. Cenovo je to zase super a aj velka terasa na prizemi je super bonus. Takze za nas to bolo fajn.

erika_b
25. mar 2024

Ahojte, nastupujeme do kupelov teraz 8. aprila. Tie maminky, ktore chodite s detmi pravidelne, je tam moznost aj prania veci? alebo je treba si zabalit veci na cele tri tyzdne? A este jedna vec, uplnou nahodou, som natrafila na recenzie na stravu? Nie velmi lichotive... tak ma zaujima Vas pohlad. My v zasade vyberavi nie sme, ale niektore veci ma celkom zaskocili. Dakujem velmi pekne

juli03
25. mar 2024

@erika_b my sme boli v novembri. Prat sa da - na kazdom poschodi je pracka a kazda izba ma svoj susiak na chodbe. Za nas bolo jedlo ok, ja som dokonca pribrala 5kg, lebo nie som zvyknuta na varene syte vecere... príjemný pobyt

juli03
25. mar 2024

@erika_b

takto je to na Smreku

erika_b
25. mar 2024

@juli03 Dakujem velmi pekne za odpoved. Na Smreku sme ubytovani aj my 🙂 Posielala som ziadost tento mesiac 12teho a hned na to mi volali a dali nam termin bud 1.4. alebo 8.4., cize cas na rozhodnutie bol minimalny, rozhodla som ist uz teraz kvoli tej klime, ze to detom hadam viac prospeje jak leto... ale ideme prvykrat, mozno mam o tom uplne skreslene predstavy a bolo by jedno kedy pojdeme. Tak som troska v rozpakoch, vsetko je strasne narychlo...

kurakovadominika
25. mar 2024

@erika_b aj my ideme tento rok prvý krát a tiež sme v Smreku..
Sama som zvedavá na všetko no to jedlo dúfam že nebude až také hrozné lebo však ani obchod tak nieje najbližšie asi 2km 😃 ale tešíme sa a veríme že všetko dobre dopadne..
Tak sa tam uvidíme 😊

erika_b
25. mar 2024

@kurakovadominika Tak sa teda vidime, moje deti sa tesia, tiez verim, ze vsetko bude ok. Ale ani nemam kapacitu mysliet na to ze nie :D

juli03
25. mar 2024

@kurakovadominika my sme skor taki vyberavi, nejeme mlieko a tak, ale naozaj sme sa najedli. Mali sme vlastne dve porcie a bola som ja a dve deti (6 a 4,5 roc.) a stacilo nam to bohate. Raz som odbehla do Svitu do obchodu, ale nebolo to nejako potrebne. Bolo tam krasne. Nam sa velmi páčilo a vratili by sme sa hned 🙂

kurakovadominika
25. mar 2024

@erika_b jasné treba myslieť pozitívne a hlavne si to užiť a ísť tam stým že to hlavne našim deťom pomôže..
Aké veľké máte detičky?

erika_b
25. mar 2024

@kurakovadominika syn ma 11,5 a dcerka 5, tak to bude celkom zaujimave, kazdy ma iny okruh svojich zaujmov... Tiez je pre mna dolezite, ze im to pomoze, tak verim, ze tam bude 🙂

cuttina
25. mar 2024

@erika_b boli sme pred tromi tyzdnami, sme velmi vyberavi (teda deti 2 a 5r.) a v pohode sme to zvladli. Do obchodu sme nechodili. Zobrali sme si aj pecivo z ranajok a ani sme ho nezjedli, tak sme uz potom nebrali. Varit sa tam da, aj prat. aj ked pracka ide nonstop.😂 Aj pukance sme tam robili.😂 A teda, chodime aj po luxusnych miestach, ale toto liecenie je za tu cenu a sluzby topka pre deti. Urcite sa vratime.😊

kurakovadominika
25. mar 2024

@erika_b bude to zaujímavé áno nudiť sa nebudete 🤣

kurakovadominika
25. mar 2024

@cuttina aha takže da sa vynášať jedlo z jedálne ?

erika_b
25. mar 2024

@cuttina ja som pocula len chvalu na Lucivnu, zaujal ma aj ich program, ze decka sa nenudia, hadam, si najde kazde z mojich deti to svoje a nebude zdute tvare 😅 ale fakt nahodou som nasla tie recenzie na stravu, tak reku opytam sa, ked je tu tam moznost 😇

erika_b
25. mar 2024

@kurakovadominika 🙈🙉🙊 asi takto nejak 😂

mirkazdenko
25. mar 2024

Jedlo by sa nemalo vynášať z jedalne, je to tam aj vyvesené, ale tak nejakú drobnosť alebo desiatu do skole si občas hockdo zoberie... Okrem troch jedál co sú na výber, sú opäť zavedené aj balíčky... Dva druhy... Dá sa z tých jedál vybrať, ani chuťovo nie sú najhoršie, len porcie by mohli byt väčšie a večere neskôr... Veceriame o 17 a syn 7r. o 19-20 už je hladny 😊😂

kurakovadominika
25. mar 2024

@mirkazdenko prosím ťa čo znamená balíčky?
Čože večera o 17:00 🤣🙈 a dokolkej prosím ťa?
Aké asi teda prísť čím skôr nech je na výber ešte či?

cuttina
25. mar 2024

@kurakovadominika presne taketo komenty som cakala, ako som to napisala.🙈 Nie, nemalo by sa vynasat, aj ked kazde rano mate na stole aj desiatu, ktoru tiez "vynasate". Ano, dvakrat sme si zobrali pecivo a raz komplet jedlo, led bola dcerka chora a aj o tom v jedalni vedeli. A narovinu, nechapala som, aki si tam niektori brali jedlo rovno do obedarov, ked deti nezjedli. Samozrejme, ze by sa to.nemalo robit a ano, je to tam aj napisane. Ale vsetci mame deti a ak to nie je nonstop a okate, myslim, ze po dohode a dovode sa vsetko da. Ale je to hlavne z hygienickych dovodov zakazane.

kurakovadominika
25. mar 2024

@cuttina jasné ja ťa úplne chápem..
Myslím že sa nič zle nestane keď si raz či dva krát nieco človek vezme a keď je to dokonca pre dieťa.