Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

mirkazdenko
26. mar 2024

@kurakovadominika @cuttina prepáčte, ale ja som nereagovala vôbec na váš komentár... Ja som odpovedala na otázku Dominiky, lebo pýtala sa priamo, či sa dá vynášať jedlo z jedalne, tak som jej odpovedala ze je fakt, že by sa nemalo, no aj som napísala, že stejne si drobnosti berieme, aj Svačinku do školy... Balíčky sú dva druhy, mäsový a bezmäsity... Mali sme len prvý, posielam foto co obsahoval 😊

mirkazdenko
26. mar 2024

Večere sú jedny od 17-17.30 a druhy 17.45 tuším pol hodky... Obedy a večere sú teplé jedlá

erika_b
26. mar 2024

@mirkazdenko Dobry den, ten balicek, co ste poslali foto, to je kvazi ta desiata ci olovrant ano? Dakujem 🙂

mirkazdenko
26. mar 2024

@erika_b nie, to je balíček... Keď si nevyberiete na obed alebo večeru teplé jedlo, napríklad, že idete na výlet, aby ste sa nemuseli vracať, tak namiesto teplého jedla si môžte vybrať takýto balíček.... Desiatu, olovrant deti dostávajú zvlášť, napríklad rajo, perník, mendarinku

sloniiicek
26. mar 2024

@mirkazdenko mozem sa prosim spytat,ze ci robilibbalicky na veceru alebo obed (suche). Lebo minuly rok,ked isli na vylet,tak nebola moznost. Bud stihli obed/veceru alebobprepadla.vdaka

marikalea
26. mar 2024

@sloniiicek áno tento rok už boli balíčky ak ste išli na výlet a nestihli obed alebo večeru

sloniiicek
26. mar 2024

@marikalea to je super vediet. Hlavne cez vikendy ludia nesrihali. 😉

mirkazdenko
27. mar 2024

@sloniiicek áno minulý rok sa nedalo, teraz už opäť si môžte vybrať aj balíček 😊 presne na tie víkendy je to super

erika_b
27. mar 2024

@mirkazdenko ach tak, super, dakujem velmi pekne

kikinkam
2. apr 2024

@marikalea
@mirkazdenko prosim vas, treba detom prezuvky zvlášť do skoly a zvlášť k bazénu? Alebo vystačia jedny crocsy na všetko?

marikalea
3. apr 2024

@kikinkam mali sme aj do školy aj na bazén zvlášť

mirkazdenko
3. apr 2024

@kikinkam určite aspoň dvoje

sloniiicek
3. apr 2024

@kikinkam dcera si nechavala prezuvky v skole. Brali sme zo skoly, ktore bezne nosi. Bola to otrava nosit si. My sme byvali v Javore. Ak ste v Smreku,tak je to vyhoda. A crocsy k bazenu by boli mokre a niekedy isla naspat do triedy.

llela
3. apr 2024

Riadne sú zredukovane výlety. Keď sme boli pred dvomi rokmi boli niekedy aj 4x do týždňa

venusa85
3. apr 2024

@llela my sme boli 3x v Lucivnej a vždy vyšli výlety 2x týždenne. A k tomu aktivity a program v areáli kúpeľov

llela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
llela
3. apr 2024

Schválne som to poratala podľa fotiek co mam v mobile, minulý rok sme boli: Kežmarský hrad, Stanisovska jaskyňa, ZOO Spišská, Poliankovo, Sklársky ateliér. Nejake výlety sa zrušili pre zlé počasie. SMOPAJ sme memohli, dcerka mala cvičenie. Dva roky dozadu sme boli: Važecká jaskyňa, Starý Smokovec- Triklandia, farma Východná, ZOO Spišská, Muzeum Liptovský Hrádok, Stanisovska jaskyňa, Laboratorium Spišská, Sklársky ateliér. Kežmarský hrad a Smopaj sa nám nedalo. A ešte bol aj karneval pre deti.

kurakovadominika
3. apr 2024

@kikinkam ja beriem na izbu, k bazénu aj do škôlky 🤣
Pre istotu

llela
5. apr 2024

Tak dievčatá my nastupujeme 20. mája. Stretneme sa s niekým? Mam 8 rocne dievčatko.

zuzana851
6. apr 2024

@llela to vam vcera potvrdila? Ja cakam za potvrdenim zevraj su predomnou este nejaky ale tiez by to malo byt v tej polke maja a kde ste ubytovani?

llela
6. apr 2024

@zuzana851 áno včera písala mail..v Smreku..ale my sme chceli Smrek cielene aj konkrétnu izbu

zuzana851
6. apr 2024

@llela aha tak ja zvedava kedy nas vybavi ...v stredu este nevedela

sloniiicek
6. apr 2024

@llela my este nevieme. Zevraj prelom maj/jun a da mi vediet mesiac predtym. Ja mam velku kofu-pubertacku a trojricnu. Tiez ideme do Smreku.

cuttina
7. apr 2024

@llela no, my sme boli sice vo februari a vela sme lyzovali, ale teda viac vvyletov by sme ani nestihali...

kurakovadominika
8. apr 2024

@cuttina asi tak..
Aj my náme teraz jeden týždenne a úplne stačí

zuzana851
15. apr 2024

@llela no aj my ideme 20.5 tak sa budeme urcite stretavat na procedurach

kurakovadominika
15. apr 2024

Boli sme zažili sme odchádzame,odchádzame po 11 dňoch.
V horúčkach a s hnisavou angínou.
Po 5tich dňoch vonku a 6tich dňoch zavretých na izbe v horúčkach pretože pani doktorka ak sa tak dá vôbec nazvať by jej asi mali vziať titul lekára lebo podcenila zdravotný stav našho dieťaťa a zanedbala starostlivosť o to dieťa pretože stále tvrdila že horúčky má len s vyčerpania aj keď som jej v piatok hovorila že jej stav sa zhoršuje poslala nás na izbu že máme preležat celý vykend a dávať obklady od horúčky ale len v nútenom prípade lieky od horúčky.
V sobotu sme skončili na pohotovosti lebo v piatok večer už mála 40' tt a tam až doktor zistil že má hnisavu angínu určite minalme už od štvrtku.
Takže po týždni v nočných morách a horučkach konečne odchádzame so správne určenou diagnózou od pohotovostného lekára liečiť sa domov.
Prídeš so zdravým dieťaťom odchádzaš s hnisavou angínou na antibiotikách.
Nikdy viac.

elinka1051
15. apr 2024

@kurakovadominika ahoj, este stale je tam taka bez urazky asi "100"rocna lekarka a taka cca 50-nicka? mamicka tej prevadzkarky ci manazerky ci co to je?

elinka1051
15. apr 2024

my sme boli minuly rok, prelom april , majm chlapci vtedy 4 a 2 roky. chori sme boli vsetci traja, ten mensi bol ako neliecene dieta, tak som s nim isla na pohotovost do popradu, velmi tam chyba nejaka lekarka alebo aspon sestra cez vikend, ktora toto riesi.
vstupila som do jedalne a kasel neskutocny no. to je proste vzdy tam, kde je velky kolektiv.a toto je este kolektiv casto chorych deti. ja som tam bola este ako 12 rocna, bez rodica, viem, ze sme mali zdravotne sestry,
cez to vsetko ideme opat, nastupujeme 6.5. neviem, ci to je Lucivnou ale moje deti odvtedy az na nejake mensie infekty sa drzia...dufam, ze po tyzdni nebudeme doma

zuzana851
15. apr 2024

@elinka1051 aj my sa drzime zatial no ja vidim zlepsenie urcite ideme 20.5 kde ste ubytovani?