Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

llela
24. máj 2024
llela
24. máj 2024
farebnymotylik
25. máj 2024

Dobrý deň, máme v júni nástup na liečenie 🙂 ideme prvýkrát a veľmi sa tešíme 🙂 počuli sme len samé pekné veci o Lučivnej... vedel by niekto odfotiť program, jedalni listok, len pre info... predpokladám, že jún ešte nemajú zverejnený. Dakujem

farebnymotylik
25. máj 2024

@llela paráda 🙂 raj pre deti.... náhodou mesačný program na jún nie je zverejnený? Dakujem

farebnymotylik
25. máj 2024

@zuzana851 dobrý deň, ako sa býva v Topoli?

llela
25. máj 2024

@farebnymotylik ešte nie je na jún.. pošlem ti keď zverejnia

farebnymotylik
25. máj 2024

@llela ďakujem pekne

zuzana851
25. máj 2024

@farebnymotylik mne dobre sme tu uz druhy rok mame standardnu izbu

llela
29. máj 2024

Zoznamy na výlety sú už nalepené na nástenke až do 14.juna ak by ste niektorá chceli ísť v tom čase, viem vás zapísať. Rýchlo sa to plní nakoľko už chodi mikrobus a tam je 17 miest.

farebnymotylik
30. máj 2024

@llela dobrý deň, písala som vám správu, ďakujem