Kúpele Lučivná. Boli ste tam s dieťatkom?

sara2
2. mar 2009

ahojte maminky 😉
Na odporučanie nášho imunoalergologa by som s malou mala ísť do kúpeľov.Odporučal nám Lučivnú.Pozerala som na nete informácie.Ja sama som tam pred 25 rokmi ako malé dieťa bola.Nedá sa to porovnať s tým ako to vyzerá teraz.
Prosila by som vás o nejaké postrehy,ktorá ste už tam s dieťatkom absolvovala liečebný pobyt.Niečo o tom ako je to tam s doprovodom čo sa týka ubytovania,stravovania a hlavne koľko mamička ako doprovodná osoba dopláca.
Telefonovala som tam opakovane ale mi nik nedvíha.Na stránke majú uverejnené len jedno dostupné číslo.A na mail neodpovedajú 😒
ďakujem 🙂

katka5
28. aug 2014

@ellit Jej, tak sme si vo veľa veciach podobné, už sa na vás teším,určite sa nakontaktujeme!Takže s tým jedlom , vieš o čom hovorím, máte to isté so Samkom.Takisto tie stíhačky, my budeme všade posledné, sme neuveriteľne pomalé, ale čo už. 😉 🙂

ellit
28. aug 2014

@mikisa27 aha, dakujem velmi za upozornenie, to som netusila.

krakulka
28. aug 2014

Diuevcata, ktore tam chodite, alebo uz ste. Ako je to s platbou za dalsiu osobu. V pokynoch bolo uvedene, ze za navstevu napr.manzela platim 11€/noc pri nastupe. Ale ked ja presne neviem, kolko noci bude s nami.

mikisa27
29. aug 2014

@krakulka nemusis za navtevu platiit pri nastupe.....ked manzel dojde napr.v piatok na 2 noci,tak v piatok doobeda pojdes do prij.kancelarie,zaplatis to a ked mm dojde tak sa na vratnici ohlasi,zapise a daju mu karticku "navsteva" a ked bude odchadzat tak sa zase odhllasi 🙂 a takto to budes robit vzdy ked bude mat prist... ale da sa zaplatit len cez prac.dni,cize ked dojde v sobotu treba to ist v piatok zaplatit 🙂

garicka
29. aug 2014

@krakulka ahoj my sme už v breze, aj vy? ozvite sa, sme na izbe č. 5 🙂
@ellit vedľa nás na trojke idú o týždeň preč, tak možno budeme susedia, určite sa ozvi ku mne 🙂

ellit
29. aug 2014

@garicka ahoooj a ako vyzera ta Breza? je to pekne ako tvrdia? 🙂 daj tipy co treba doniest a donesiem, ak by si nieco potrebovala. O tyzden sa tam vidime. Uvidim veru kam nas daju. Ked sme styria 🙂

ellit
29. aug 2014

@garicka dneska ma byt vatra? fuuuuuha to je parada 🙂

garicka
29. aug 2014

@ellit hej má byť, ale teraz majú súťaž talentov a bude až jak sa zotmie a miško mi dnes nespal tak je nešťastný lebo sme už prišli dnu lebo aj kubo od pol 11 je hore... pofotím a dám fotky do albumu a označím ťa 🙂

ellit
29. aug 2014

@garicka dakujeeeem a kludne daj info, co kupit. Odchadzame na vychod v sobotu, mozem ti aj nakupit keby daco potrebujes.

ellit
29. aug 2014

@garicka a uz ti dali aj rozvrh, ci az zajtra sa ti budu venovat?

garicka
29. aug 2014

@ellit ak by mi niečo trebalo, tak sa ozvem 🙂, zajtra máme saunu a v nedeľu bazén 🙂 tak som zvedavá a oboma naraz čo tam bude 😀

ellit
29. aug 2014

@garicka tak to daj urcite vediet. Inak mam rodinu v Poprade, tak mi slubili pomoc pocas pobytu, keby sme nieco surne potrebovali 🙂

ellit
29. aug 2014

@garicka chcela som sa ta opytat na rezim dna aky mate...budeme mat asi dost podobny

garicka
29. aug 2014

@ellit no dnes bol o ničom lebo sme prišli o 11tej a potom bol obed, a šli sme dnu že pôjdu spať ale vybaľovalo sa, tak sa nespalo, teraz je tu diskotéka, tak máme tu hudbu, inak je tu na izbe strašne horúco a každú chvíľu chodia vlaky ale mne to nejako nevadí, som bola nato zvyknutá u babky 🙂 ale dúfam že obedňajší spánok už zajtra nastane, lebo aj mama potrebuje dobiť baterky 🙂

ellit
2. sep 2014

@garicka ahojcek, tak hlavne nam nebonzni to teplucko, lebo my sme zimrody a akurat sa toho bojim, ze bude zima na izbach 🙂 a ty si vo Vile Breze?
prosim ta, je niekde vycapeny program na september, alebo si to dostala pri prichode?

garicka
2. sep 2014

@ellit jw tu horúco, tak neboj, ale vezmi veľkú deku, aspoň ňou prekryješ cez deň posteľ ako ja 😀 a program je vycapený skoro na každom kroku 🙂 aj pre malú do kočiara lebo podvečer je tu už chladnejšie

ellit
2. sep 2014

@garicka aha super za upozornenie, kludne aj ty napis, ak by si nieco potrebovala priniest, kludne ti poziciam, idem autom.
A ako je to v jedalni, je tam obsluha ako pisali babule a mas to daleko z Brezy do jedalne?

garicka
2. sep 2014

@ellit máme rozcvičku lebo musíš ísť hore kopcom, ale po jedení zas ideš len dolu kopcom 😀 ale obslúžia ťa, nemusíš nikam od stola chodiť.... a sú tu len samí milí ľudia 🙂

ellit
2. sep 2014

tak ešteže po jedle je to dolu kopcom 🙂 akurat som premyslala, ze malinkej musim zobrat kocik, keby nahodou, na presuny. Tak som rada, že aj ine maminky tam maju. A ta obsluha je k nezaplateniu, lebo neviem si predstaviť brať jedlo pre troch naraz. Ale mrzi ma, ze nemozem si brat jedlo so sebou. Vies, napriklad z ranajok alebo tak.

katka5
5. sep 2014

Tak už aj my sme tu. Včera sme prišli, počasie je nádherné, len nech vydrží, všetko ok, akurát len že dnes sa mi tu stratila staršia dcéra, ale našla sa. Všetko je suprové, iba trošku nám vadí, teda najmenšej dcére sa tu zle spí, lebo bývame v budove, ktorá je spojená s budovou, kde sú veľké deti a tie robia hrozný rachot. Aj večer aj ráno už od pol šiestej. No a malá sa na všetko zobudí. Strava sa prvé tri dni vybrať nedá, to je trošku tiež škoda, ale už od nedeľe sme si objednali čo sme my chceli. Deti sú očarené týmito ihriskami a prostredím.

tulipanikdiddlina
8. sep 2014

Ahojte maminky, su tu uz niake co vedia, ze nastupuju v novembri? 🙂 Chcem sa Vas opytat, kedy Vam posielaju informacny list z kupelov domov, ze kedy nastupujete a co si same priniest so sebou. Este by ma zaujimalo, ci byvaju procedury naplanovane aj na wkndy. Vdaka za odpovede. 😉

vlasa
8. sep 2014

@tulipanikdiddlina papier dostanes mesiac pred nastupom,zoznam tam nenajdes,len drogeriu a procedury niesu cez vikendy 😉

mikisa27
8. sep 2014

@vlasa musim ta trosku poopravit,cez vikend byva sauna aj bazen 😉
@tulipanikdiddlina

vlasa
8. sep 2014

@mikisa27 jaj,tak to ja neviem,dcera bola sama 😵 ona mi vravela,ze cez vikendy nic nemali.tak sa ospravedlnujem 😔

mikisa27
8. sep 2014

@vlasa no moyno tie deti bey sprievodu nemali procedury lebo zvykli chodit na vylety cez vikend,ale my sme vzdy mali,teda hlavne v sobotu, v nedelu uz bol mali len niektori 🙂 a ako sa dcere pacilo,ona bola v tej jedli,ze?

vlasa
8. sep 2014

@mikisa27 no,keby som to zhrnula,tak vraj dobre,ale nikdy viac 😀 na vylety chodili stvrtky,vikendy mali volne.

tulipanikdiddlina
8. sep 2014

@vlasa @ mikisa27 dakujem za info.

kiluci
12. sep 2014

Ahojte,my ideme do Limby 9.oktobra,chcela by som sa Vas spytat zopar vecí.Neviete ako je to s platenim, ci sa platí hned pri prichode,alebo az pri odchode? A hlavne čo mám veľkú dilemu,či este brat aj prechodne vetrovky,alebo rovno zimne! A vy mamicky ako obuv pre seba nejake botasky alebo uz zimne topanky? My sme totizto z Nitry,u nás je relativne teplo a preto netusim čo vsetko pobrat tam hore 😄 dakujem

maznacik007
12. sep 2014

@kiluci platis hned pri prichode ... a vzala by som si zimne bundy aj topánky ... min. nepremokave na toto obdobie

fiona8
12. sep 2014

@maznacik007 ahojte žienky mali by sme ísť v oktobri...oplatí sa dať si stravu alebo bez? ako je tam kuchynka vybavena...?....dakujem pekne