Kúpeľný pobyt v Piešťanoch

zbzb
6. mar 2022

Milé žienky 3.4 idem do kúpeľov Piešťany Pro Patria na 28 dní. Nejdete niekto z vás v tomto termíne?

mogaa
6. mar 2022

@zbzb pekný pobyt prajem...neboj, bude sa ti tam páčiť a už bude aj teplejšie takže prechádzky po meste😉

zbzb
autor
7. mar 2022

@mogaa vy ste už tam boli?

mogaa
8. mar 2022

@zbzb ano

zbzb
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zbzb
autor
9. mar 2022

@mogaa a ako sa vám páčilo?

zbzb
autor
9. mar 2022

@zbzb Boli ste spokojná? Neviem si to predstaviť ešte nebola cez poisťovňu

elunka03
18. mar 2022

@zbzb Ja tam nastupujem 8.5. tiež na 28 dní, takže sa budeme tesne striedať. Ešte nikdy som nebola v kupeľoch a popravde mám obavu ako tam toľko vydržím 🙂

elunka03
18. mar 2022

@mogaa Chcem sa spýtať, na izbe bola chladnička? lebo som sa o tom nikde nedočítala.
A tiež si mala platiť doplatok za ubytovanie nad rámec plateného štandardu ZP 28€ ?
lebo ja som o nadštandard nežiadala

mogaa
18. mar 2022

@elunka03 čo si pamätám tak chladnička tam nebola....sú tam rôzne izby, takže cena môže byť stanovená podľa štandardu izby....viem že tam mali izby kde bolo WC na chodbách a aj izby kde bolo WC na izbe, rovnako záleží či bola izba zrekonštruovaná....treba si zavolať tam a tam vám presnejšie povedia.....

zbzb
autor
20. mar 2022

@elunka03 ja som na to presne tak isto ešte nikdy som nebola a na 28 dní neviem ako vydrzim

elunka03
22. mar 2022

@zbzb No uvidíme, možno sa nám tak zapáči, že aj málo nám bude 🙂

zbzb
autor
22. mar 2022

@elunka03 a som mala ísť pôvodne v máji ale som to preložila na apríl lebo vnučka bude mať v máji 1.sv prijímanie, škoda mohli sme ísť spolu

elunka03
14. apr 2022

@zbzb tak ako sa Vám páči v kúpeľoch? Už sa to aj mne blíži. Čo ma čaká, na čo sa mám pripraviť? Ak máte pre mna nejaké rady a odporúčania budem Vám vďačná.

zbzb
autor
14. apr 2022

@elunka03 dobrý deň končím druhý týždeň. Paci sa strava izby sú také obyčajné najskôr som bola sklamaná ale zvykla som a procedúry sú najlepšie takže som spokojná zoberte si na izbu rychlivarnu konvicu

elunka03
16. apr 2022

@zbzb to ste má potešila že sa Vám páči , veď hlavne tie procedúry sú dôležité nech pomôžu. Tak prajem ešte príjemný pobyt

zbzb
autor
17. apr 2022

@elunka03 ďakujem

elunka03
3. máj 2022

@zbzb prosím Vás, chladnička tam asi nebola že? Mám totiž lieky ktoré musia byt v chlade tak rozmýšľam že si zoberiem malú prenosnú chladničku

zbzb
autor
3. máj 2022

@elunka03 bola na izbe chladnička

elunka03
3. máj 2022

@zbzb ďakujem krásne