Kúpim plyšáka Alzáka

lucia18121
20. okt 2017

Ahojte maminky, nemate nahodou doma zbytočneho alzaka ;), rada kupim .. maly ked ho vidí v reklame ani nedycha
V bazariku som nenašla.. ďakujeme

ivu80
20. okt 2017

@lucia18121 my sme objednali priamo z Alzy 😊

lucia18121
autor
20. okt 2017

@ivu80 videla som ho aj tam, len ta cena čo zaň pýtaju :/, ale ak nezoženiem tak ho odtial aj my objedname... maly sa s nim vyhra???😉

didkes
20. okt 2017

Ja ho pohladam mozme sa dohodnut uz sa s nim nehrame.

lucia18121
autor
20. okt 2017

@didkes budeme radi 😘

dominikadada
20. okt 2017

Aj my máme nepotrebného

denisa098
20. okt 2017

@dominikadada a kolko by stal ?

korytnacka1
21. okt 2017

@lucia18121 no ... 15 eur je dost za obycajneho plysaka + este doprava. 15 eur za je dost za taku s prepacenim kravinu. Iba zarabaju na detoch, smutne ☹

korytnacka1
21. okt 2017

...netreba kupovat detom kazdu "kravinu" s prepacenim, co vidia v telke. (Male) deti su lahko ovplyvnitelne. To radsej 15 eur miniem na stravu, vyhadzovanie penazi...po case ho i tak odhodi a nebude sa s nim chciet hrat. Nechcem byt hnusny no podaktore (nehovorim priamo u Vas) pokupujete detom kraviny lebo na to "pistia" ked to vidia v TV a potom vyplakavaju, ze nemaju co do ust, za co nakupit ... Netreba kupovat vsetko co sa im na ociach vidi, potom tu mame skupinku rozmananych deciek, ktore placu pistia na vsetko co nedovolite, nepovolite..

lucia18121
autor
21. okt 2017

@korytnacka1 presne som čakala takuto potrebnu diskusiu... nevem či mate chlapca alebo dievca, ale vy nekupite barbinu alebo auticko ??? Tiez to stoji veka penazi a kupite im to... To by sme potom nekupovali ziadne hracky, lebo vsetky po case aj tak odhodia a nebudu sa s nimi hrat. Moj syn nevyplakava, ma 9 mesiacov a myslim, ze si Tv ani neuvedomuje, jedine ked pocuje alza reklamu tak sa hned otoci na Tv a tesi sa. Tak mu chceme urobit radost. Neboj sa netopi sa v hrackach a ani nechcem aby mal vsetko. A dokonca aj jest ma co! Ked nabuduce budeme daco chciet kupit s manzelom tak ti napiseme 🙂

korytnacka1
21. okt 2017

@lucia18121 nebolo to myslene v zlom, ospravedlnujem sa. Mame chlapca, samozrejme, ze obcas sa mu nejake auticko kupi no tak 2 x do roka. Vela hraciek podostaval no nehra sa s nimi. Radsej kupime knizku, pripadne vykresy a farbicky kedze maly rad maluje stetcom. Najdrahsiu hracku aku sme kedy kupili bol psik od Fisher Price. Nemame moc penazi tak radsej kupime oblecenie ako zbytocnosti. Hraciek ma doma kopu no nehra sa s nimi, akbytak s autickami a loptou. Plysaky sme darovali, okrem Mickeyho Mausa, toho ma rad. 15 eur by sme urcite za plysaka nedali. Nemal to byt utok na Vas ani nic take no mam svoj nazor na to ako na MK viacere vyplakavaju, ze nemaju peniaze, ale na somareny a dovolenky pri mori je...ale to by uz bolo na inu temu. Nemame nic proti kupit nieco dietatu no z mierou a pozerame na to co je potrebne, napr.ako darcek topanky, ktore potrebuje viac ako nejaku drahu hracku

korytnacka1
21. okt 2017

@lucia18121 mrzi ma ak to bola moc prehnana reakcia no mam svoj nazor na to. Mame asi ine priority, poplatit nutne vydavky vratane skolky, zabezpecit stravu, oblecenie co maly potrebuje a az potom ak ostane nieco navyse, vatsinou omalovanka, obcas kupime malemu Kinderko ci malu cokoladku, sladke moc neje no tieto 2 drobnosti ma rad. Nemame moc penazi , ratame kazde euro

lucia18121
autor
21. okt 2017

@korytnacka1 nie ja som to nebrala v zlom, len som sa branila . Uz chapem.ako ste to myslela. Ja ked memu nieco kupujem tak si vzdy premyslim ze co, a vacsinou mu kupujem tu, ci uz oblecenie alebo tak, a toho psika mame aj my, stoji 30 € co sa mi tiez zdala prehnana cena za nho a tiez som ho kupila od maminky tu na bazariku za polovicu. Tiez sa mi zda moc dat za alzaka 15 € preto ho hladam tu za menej... tiez nemame na rozhadzovani lebo prerabame domcek, a dufam ze ani mne ani Vam sa nestane to ze nebudeme mat za co kupit detom jedlo... ale chalem uz co ste tym chceli povedat.

dominikadada
21. okt 2017

@denisa098 7 eur už aj s poštou

dominikadada
21. okt 2017
nelinka2009
21. okt 2017

@dominikadada dobry je este volny???

nelinka2009
21. okt 2017

@korytnacka1 co vsetky ti riesite to more ??!! Normalny standart, tak ako aj jedlo a oblecenie. AK MATE ESTE NIEKTO ALZAKA NA PREDAJ DAJTE VEDIET. dik

lucia18121
autor
21. okt 2017

@nelinka2009 alebo ako inaa hračka, tiez mi rozum zastal..😝

nelinka2009
21. okt 2017

@korytnacka1 nenavidela,som to... Nenavidrla, ked si niekto myslel, ze standardne veci ako topanky, ktore su mi rodicia POVINNI zabezpecit sa naxvu darcekom a je to... Ako samo, ze ked chce dieta znackove topanky v reale nepouzitelbe za 500€ ok darcek... Ale standardne zimbe topanky a pod stromcek... To tie deti vefie len k tomu, ze no , ze houby zarobis, hlavna vec, ze robis... A poton sa cudujme, ze v rakusku je vsetko lacnejsie a kvalitnejsie. Ak by som mala toto robit svojim deton, tak ich radaej nemam.

nelinka2009
21. okt 2017

@korytnacka1 sa vyliec z tejto postkomunistickej choroby a chci od zivota viac ako strechu nad hlavou, zradlo a elektrinu... Boze jak mna to vytocilo.... 😁😁

dominikadada
21. okt 2017

@nelinka2009 áno 🙂

korytnacka1
21. okt 2017

@nelinka2009 more ze je standard? Odkedy? Tak pre bohatych.

nelinka2009
21. okt 2017

@dominikadada ok beriem ho pisem ip s adtesou poslite mi cislo uctu. Dakujem

nelinka2009
21. okt 2017

@korytnacka1 ako bohato sa necitim, ale dakujem. Ano rodinna dovilenka aspon raz do roka ma byt standart.

korytnacka1
21. okt 2017

@nelinka2009 mam chciet viac z takmer 300 eur mesacne? Nemozem si veru vyskakovat. Pravdupovediac ja napr.to more k zivotu nepotrebujem, nie je to zivotne dolezite. Nehovorim, ze syna nikam nebravame. Chodievame 2 x rocne do kupelov kvoli dychacim problemom maleho, i na to musime setrit aby vyslo

nelinka2009
21. okt 2017

@korytnacka1 a koho chyba, ze zarpbis 300€? Moja? Ci tvojho syna??

korytnacka1
21. okt 2017

@nelinka2009 mala by byt aspon raz do roka, suhlasim no na pomery v tejto dobe nie kazdy si ju moze dovolit. Vo viacerych rodinach je stale iba snom ist na dovolenku niekam na tyzden, ci k tomu moru alebo na Slovensku. Niektory si dokonca beru uver aby mohli ist k moru

korytnacka1
21. okt 2017

@nelinka2009 ja nemozem pracovat nakolko syn ma zdr.problemy vyzadajuce si neustale starostlivost a dozor. Kebyze mozem uz davno robim i 4 hodiny denne. Prosim nevrtajte sa do mojej financnej situacie. Nestazujem sa tu. Syn ma vsetko co potrebuje. A tato tema je predsa o inom. Vela ludi zije z 300 € na mesiac

korytnacka1
21. okt 2017

@nelinka2009 stacilo, prosim. Tato tema je o Alzakovi nie o financnej situacii ludi na Slovensku. Dakujemm

nelinka2009
21. okt 2017

@korytnacka1 no to je chvala Bohu o inom... Prosim ta, chci ty od zivota viac a nedovol, aby sa tvoje deti cely zivot uspokojovali s malom. Maju predsa otca!!! Ak je dieta chore, tak otec ma mat aj 3 roboty a dieta ma mat vsetko!!! Prajem hlavne zdravicko. Pekny zvysok dna. Inak dovilenka bez deti by ti bodla.

lucia18121
autor
21. okt 2017

@korytnacka1 ja nechcem rypat ani nic podobne, ale na plusko mate? Mne sa zase toto zda zbytocne platit ...
A aano ako ste napisali tak toto bol dopyt, chcela som urobit svojmu dietatu radost a tesi ma ze sa tu ozvali žienky co ho posunuli bez zbytočnych reci..ved vy lste tu zacali komentovat a myslim si ze nejake taketo komentybste mohli cakat..
Synovi prajem vela zdravia
Peace 👍