Kupovali ste už cez stránku bocianbaby.sk?

xpetruskax
8. nov 2011

Ahojte všetky 🙂 ,

chcela som sa Vás spýtať, či náhodou nemáte niektorá skúsenosť s objednaním vecičiek pre bábätko zo stránky www.bocianbaby.sk? Pretože objednala som odtiaľ cca dva týždne dozadu fusak Emitex 3v1, zaplatili sme peniaze, prisiel mail, že 4.11. budem mat fusak doma a dnes uz je 8.11., pisala som im dva maily, no odpoved ziadna a ich stranka akokeby uz nefungovala. ☹

Ďakujem za Vaše odpovede.

benovka1
9. nov 2011

@xpetruskax
Ahoj volala som do bocianbaby. Vcera im bola odoslana dodavka z ciech. takze dnes, alebo zajtra ju maju dostat do predajne a nasledne ich budu expedovat na zakaznikov. A stranka by mala dnes znovu fungovat. Mali neaky vypadok.
Ja mam tiez objednany fusak emitex 3v1. Tak cakam tiez naň.

xpetruskax
autor
10. nov 2011

@benovka1
Ahoj, dakujem za odpoved, nakoneic som sa tam dovolala aj ja, ale uz som bola zufala, myslela som, ze som sa dala nachytat, povedali mi to iste, tak uvidime...Pekny dnik prajem...

eviq
5. mar 2013

S touto predajnou mame len tie najhorsie skusenosti. Vyse mesiaca vyplateny a nedodany tovar, ak to neurgujeme, oni sa neozvu, mozno uz nikdy...oproti inym predajniam predrazene ceny. Urcite neodporucam, kupovali sme z viacerych predajni / stranok, ale taky neseriozny pristup sme nikde nezazili.....

hankavasulik
23. apr 2013

Ahojte, ja som nakupovala cez e-shop viackrat a bola som aj u nich v predajni. Bola som stale spokojna. Ked som este cakala malu, objednali sme kocik a nejake doplnky a vsetko prislo vpohode asi za tyzden. Doviezli mi to az do bytu. Teraz uz zhanam druhy kocik, 🙂 takze sa tam zase chystam a odporucam.

pingicek
3. jún 2013

ahojte my sme nakupovali vsetko cez bocianbaby. Nieco som si objednala cez e-shop bocianbaby.sk a ostatne priamo na predajni. Vsetko nam bolo dodane v poriadku a bez problemov a zdarma mi to majitel osobne doniesol az k nam domov na 5. poschodie. Bola som velmi spokojna a prekvapená s takouto sluzbou a ochotou. To sa dnes len tak nevidi 🙂 . Mozem len odporucat. Chystame sa tam objednat dalsiu autosedacku.

eviq
2. feb 2015

@hankavasulik registrácia 23.aprila a pridaný jediný príspevok s výbornou skúsenosťou s bocianbaby a
@pingicek to isté, vytvorená registrácia s jediným účelom a jediným príspevkom . To hovorí za všetko, keď si obchod musí sám vyrábať kladne recenzie. .. .... ..

angel1979
28. júl 2016

no dnes som darmo preslapovala okolo kocika, muz- predajca si nieco riesil za stolom a ani ho nenapadlo sa ma opytat, ci mi pomoze a pri odchode sa ani neodzravil, cudujem sa, ze ten obchod este funguje

kulty
28. feb 2017

Absolutne neodporucam nakup v tejto predajni. Po tom co sme tak objednali priamo v predajni celu vybavicku od kocika az po plienky, polovica z toho tovaru ani nebola dodana, niektore veci nam zrusili ze uz to nedovazaju, na kocik sme cakali 5 tyzdnov a ani po 5 tyzdnoch nam nevedeli povedat kedy pride, na prebalovaci pult cakame uz 7 tyzdnov !!! Kedze uz mame postielku z danej rady, nechceme to zrusit. Kocik sme zrusili a kupili si ho inde. Neustale vyhovorky ako musia volat nejakemu panovi , ktory im to vozi. Do kelu tak sam keby som siel do toho Polska si to skor doveziem ako cez nich... Takze na prebalovak cakame od januara a zacina marec. To co nie je na predajni, objednavaju takmer vsetko kdesi v Polsku, to je vsetko v poriadku , avsak ak nevedia dodat rozne veci ani po 5 tyzdnoch, tak to je vysmech. Ja mam peniaze a oni nechcu moje peniaze, maju objednavku a niesu schopni ju vybavit, ved ja som chcel u nich nakupit a tak sme polovicu nakupu museli stornovat. Hrozne amatersky obchod. Naozaj ak neviem zarucit dodanie tovaru, tak naco mam taky obchod ? Neodporucam tu nakup, nevedia dodrzat dodaciu lehotu a ani nevedia co sa este aktualne predava v tom Polsku a co nie. Taktiez bol problem s aktualnostou tovaru, to co sme si objednali sa uz nevyraba... Akoze...