Kvalitné parfumy. Poraďte

feriva
26. júl 2008

Ahojte, poraďte mi prosím zaručene kvalitný parfum, hlavne nech dlho vydrží. 😝 😝 😕

zuzitka
28. júl 2008

Carolina Herrera - 212 a 212SEXY
Nina Ricci - Premier Jour

😀

predajne FAnn a Marionnaud - DIVA parfumerie

binki
28. júl 2008

a nakupuji spíše v duty free na letišti, oblíbila jsem ti ale parfumerii Esta na Zelném trhu v Brně

darina77
28. júl 2008

binki, jasné- bvlgari Rose essentiele najprv som ju dostala ako vzorku z fann a hneď to bola láska na prvý pohľad a aj dlho vydrží

len
28. júl 2008

Tak třeba přes Ebay apod. bych si nic nekoupila, ale přes české internetové parfumerie běžně 🙂 A nejradši mám ty, kde si to přes net objednám a potom můžu osobně vyzvednout a prohlédnout 🙂
Issey Myiake - L´eau d´Issey (k tomu se můžu vracet pořád)
Versace - Bright Crystal (nádhera, ovšem než jsem dopotřebovala 50 ml flakónek, začal mě děsně štvát)
Laura Biagott - Laura
No a naposledy jsem neodolala na letišti a koupila si CK One - Summer, vyšel tam dokonce mnohem levněji než na netu 🙂
Jinak nesnáším cokoli, v čem je vanilka 😒

len
28. júl 2008

Jo a poslední dobou mám ještě jedno kritérium výběru 😀
Aby to mělo vysokou lahvičku - z těch rozpláclých se totiž ty zbytky pěkně blbě dostávají 😒 Naposledy ten Bright Crystal, tam se to drželo na dně a nešlo to do toho rozprašovače 😒 Takže jak má něco placatý flakónek, tak smůla 😉

digysa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosorek
28. júl 2008

Čaute taky objednávám jedině přes internet ako stálá zákazniceuž to hodilo i pěknou slevu. Moji favorité MOSCHINO love love,Gucci Envy,Cacharel Noa,Hugo Boss Woman,Calvin Klein Contradiction,Raulph Lauren Romance,Lacoste,Dona Karen atd.

elana
28. júl 2008

Taky objednávám přes internet, nejlepší zkušenosti mám s Fannem a potom El Nino. To je ještě snad lepší-odesílají většinou hned ten den (okamžitě na mobil přijde veselá smska) a balíček jsem měla pokaždé nejpozději do třetího dne.

Můj favorit Incanto Shine od S. Ferraghama, hřejivá šťavnatá svěží vůně. Jinak mám ráda i Lacoste Femme, Nina Ricci-Nina, ta je sladší, takže spíš na podzim/zimu.

kosorek
28. júl 2008

já objednávám na Parfums.cz jeden den objednáš 🙂 a druhý den je to doma 😉 doprava zdarma a pokaždé nějaký testr 😀

feriva
autor
28. júl 2008

reakcia na digysa- voňavku kúpiť dokážem, ta asi každý nie? jednoducho ma zaujíma názor, ak ťa táto téma nezaujíma nechápem prečo reaguješ, taký názor ma nezaujíma.

digysa
28. júl 2008

friva: preco reagujem? len tak 🙂

skolara
28. júl 2008

ja milujem
Calvin Klein -Euphoria 😵
Gucci Rusch ale klasicku nie 2ku

aponchie
28. júl 2008

jeste mi chutna YSL 😝

poletucha
28. júl 2008

tak ja mam favority Chanel Mademoiselle, Gucci II a dneska jsem si koupila letni edici Carolina Herrera 212 Splash 😵

neeve
28. júl 2008

Jil Sander Sun - ach! 😵 srdeční záležitost, je fakt boží.

yasminelle
29. júl 2008

Tak ja klasika, ako D and G Light Blue, tu uz ale poriadne dlho nemam. A podobna je Moschino Love Love.
A este milujem
- Bvlgari Omnia Crystaline (tusim tak sa vola)
- Moschino - Funny
- Lanvin - Eclat d Arpege
- Carolina Herera 212 on ice (tusim)

No a teraz som bola omrknut novu Aparition Sky, ktora je dalsou podarenou kopiou Light Blue, takze bude asi ta najblizsie na narodky 😉 . A vsetky od Salvatore Ferragamo - incanto (heaven, shine, dream....)

Ja som na take lahke ovocnickove... 😀

aponchie
29. júl 2008

uz leta muj oblibenej a moc chutnej Cartier Must de Cartier.. 😵

lienockaa
29. júl 2008

moja "stara" srdcovka- L´Eau d´Issey..tiez ako len pise vyssie- tu mozem stale..🙂, momentalne pouzivam Omnia Crystalline od Bvlgari, ta je tiez krasna a nie je tazka..

a este sa mi celkom paci Eternity od CK, Oui od Lancome, Donna Karan Be Delicious /ta zelena/, Givenchy Very Irresistible..

a na Vianoce som dostala od brata z UK Ted Baker X2O, tiez celkom zaujimava..

mihapiha
29. júl 2008

tak to je téma pro mě
chanel chance, všechny druhy
chanel allure a allure sensuell
hermés -Un Jardin Sur Le Nil
hermés- Un Jardin Après La Mousson
caron - parfum sacré
dior- addict
dior- miss dior chérie

elly
29. júl 2008

Yasminelle ..jo ta od Bvlgari Omnia tu mam dneska 😵 ...moc me voni....

A jeste Salvatore Ferragamo Subtil 😉

yasminelle
29. júl 2008

No a este som aj zabudla na tu novu Moschino - Hippy Fizz.
Yummy 😉
tiez si ich objednavam z internetu a uz mam doma 3 cierne ceruzky na oci od Lancome, co mi vzdy poslu k vonavke. Uz by mohli vymysliet aj nieco ine.... 😠

bihan
29. júl 2008

Moje nervy... veď stačí urobiť zoznam parfumov každej známej kozmetickej značky.. Výber parfumu je výsostne individuálna záležitosť a žiadne vymenovanie známych parfumov ti nepovie, ktorý je ten pravý pre teba. 🙄

Ja mám doma vždy min. dva a nakupujem ich v duty free shopoch na letisku... väčšinou.

grettka
29. júl 2008

kvalitny parfum.. no tak v prvom rade je rozdiel toaletna voda a parfemova voda a parfem.. rozdiel je vo vydrzi...
ja pouzivam aj lacnejsie "drogerkove" vone, aj Avonovky, aj drahsie z parfumerie, ale kupujem cez net, ak sa da.
A voni, co sa mi pacia, je velmi vela, stastie, ze nemam tolko penazi, lebo by som mala plnu kupelnu.
Napisem aspon, co sa mi paci: Healing garden White tea (za malo penazi vela muziky :o)), Summerwhite (avon), Mexx woman (ta prva, zlta), Jil Sander Pure, C. Klein Euphoria Blossom, Salvador Dali Sea and Sun (vydrz slabsia, ale na leto ako stvorena), a teraz mi nedavno "padla do nosa" Chanel Chance eau fraiche, taka zelena... tak tu by som velmi chcela, ale na nu budem nejaky cas setrit, lebo je draha... potom sa mi celkom paci Cerruti 1881, E.Arden 5-th avenue, a aj After five, Kenzo L eau par Kenzo, Moschino hippy fizz, a vrcholom elegancie je pre mna Chanel Allure, je krasna, ale na sebe si ju neviem predstavit. Moj oblubeny internetovy obchod je hej.sk, na niektore vone tam maju fakt dobre ceny.

mihapiha
29. júl 2008

Bihan, co se rozčiluješ? 😀

bihan
29. júl 2008

Miha, ja sa nerozčuľujem, len niekedy žasnem nad niektorými témami 😀 ... Kto mi poradí dobrú maskaru alebo hydratačný krém?... aby naozaj hydratoval 😝

adal
29. júl 2008

bihan, teraz by Ti mohli napísať to isté ... 😅

bihan
29. júl 2008

šak to.. sem tie zoznamy 😀 Čo na tom, že nemáte žiadnu predstavu o mojej pleti? 😉

gerena
29. júl 2008

bihan thermal aqualia z vichy alebo hydrabio -bioderma...................

titkovamiriam
29. júl 2008

incanto heaven-momentalne moj oblubeny ,alebo euphoria 😀

eau de cartier -muzsky

lante
29. júl 2008

Teda popravde, to čo sedí mne nemusí ani jednej z vás.......takže by som poradila jediné, nech si vyberie priamo v parfumérií a potom si zvolí či to kúpiť cez net alebo v obchode.