Kysucké Nové Mesto. Je tu niekto odtiaľ?

bibianna
8. mar 2008

Je tu niekto z K. N M ?

sasenka
6. jún 2008

Erika gratulujem k babatku, isto najkrajšiemu na svete 😉 Normalne si ma navnadila na tu porodnicu, žeby som šla ešte raz vyskúšať??? 😀 Ked je tam tak pekne 😉 No ja som ešte take nezažila, aj ked pri malom už bolo lepšie ako pred 7 rokmi.
Kade sa chodíte prechádzať, možno sa poznáme 😎

erika26
6. jún 2008

Ďakujeme za blahoželania,
sasenka, no možno by to stálo za to, vyskúšať tú pôrodnicu 😵 . Jeden nikdy nevie ... Inak ja mám pocit, že ťa z videnia poznám. My sa zatiaľ ešte neprechádzame, možno zajtra si vyjdeme na prvú vychádzku, uvidíme aké bude počasie.

sasenka
6. jún 2008

No my bývame priamo na námestí, nad knihkupectvom Soňa, tak my najviac fungujeme tam a po Belanského 😉 Ja som s Alexkom (v marci) išla asi po 10 dnoch von, hned ako bolo krajšie, aj sme ho hned krstili, nech nie su reči, že s nepokrsteným chodíme 😵 no ja to tak vážne neberiem, ale babky... 😕 🙄

piskajka
7. jún 2008

Sasenka ja ta z videnia poznam.Par krat som ta videla v meste.Nedavala si dcerku do skolky na Kamence?A ten obchodik hned oproti knihkupectvu neni vas?Rada tam chodim na maskrty 😀 ,ale aj na caje.Maju tam velmi dobry vyber aj ceny maju dobre,oproti inym obchodom! 🙂 😵 😀

sasenka
7. jún 2008

no to je mojej mamy obchodík, ta pani čo tam predáva, je moja mamina 🙂 No a mala chodila na Kmace, a teraz na ZŠ Nábrežná, aha kukam profil, tak asi tiež viem 😀

sasenka
7. jún 2008

taky tu mam zly nick, tento som používala dávno, ja som inak Alexandra ale vola ma každý Sandra 😉

piskajka
7. jún 2008

Ja sa volam Barbara 🙂 😵

sasenka
8. jún 2008

teší ma 🙂 čo porábate v tamomto hnusnom pošasí? My sme rano boli v ZA s Henkou plávať (teda ona plávať, my na nákup a kavu v Carfoure) no a poobede neviem, maly je akýsi chorý, ma aj ATB a stále kašle 😢

piskajka
8. jún 2008

Ahoj Sasenka,mozem ti tykat?Pocasie je naozaj hrozne.Matko tiez kasle.Tak ze sedime doma. ☹ Dufam ze zajtra uz pocasie bude krajsie. 🙂 Zajtra chcem ist z Matom ku doktorke,dufam ze tam nebude vela ludi,lebo v pondelok to tam je hrozne. 😖 Zatial papa 😉 🙂

sasenka
8. jún 2008

Ja som bola v stredu u Palúchovej a božie dopustenie, ešte aj školákov si povolali na prehliadky, tak sme sa načakali, a Alexko stale len po vonku behal, mala som aj nervy, že sa otvoria dvere, natisnu sa tam tí čo po nas došli a my zasa dalšiu hodinu budeme tam sedieť 😒 Aj ATB máme, ešte na zajtra, to bolo na 6 dní. No a kašle stále... menej ale furt. ☹ Aj tvoj Matko je chorý?
Do stredy musíme byť fit, lebo vo štvrtok odchádzame na Liptov na víkend, a chceme isť aj do Tatralandie.
Kukala som počasie, no nič moc - Medardova kvapka... do štvrtku hlasili dážď 😒

A tykať samoš môžeš 😉

piskajka
9. jún 2008

Mato stale kasle ma laryngitidu ☹ tak ze nic moc.Ja chodim ku Sevcikovej.Bola som v Ziline na kORL,ci ma nosne a krcne mandle v poriadku.Chvala bohu ma. 🙂 Dufam ze vam vyjde pocasie na dovolenke. 🙂 😵

sasenka
9. jún 2008

No my sme dnes boli aj s Henkou, ta ATB nemá, ale dala jej Zodac a nejaké sirupy, pamykon do nosa, a dnes bola doma,a le zajtra a pozajtra ide do školy, až nemáme tolko dobiehania 😕 Ona si sice porobila, čo vedela , dalšie strany z matiky aj čítanie, len písanie ešte musíme poobede, budem volať kamoške. Ako ti je dobre, kym nemáš školáka 😀 to už je uplne o inom - starosti. Ale som rada, že jej to ide samo od seba, nejake važne problemy s zčením nemáme, skor so správaním 😖

piskajka
9. jún 2008

No ved mna to len caka Kubko ma 4 roky a to ubehne ako voda,a neviem si to predatavit. 😒. A ako si spokojna z Nabreznou skolou kde chodi Henka?Zodac uzival aj Kubko a to kaslanie mu celkom preslo.Mato uziva Fenistil kvapky a robitusin junior,ale ako si mu to neprechadza. ☹ .Dufam ze bude lepsie.Na 26.6 som objednana z matkom na plucne do Ziliny tak uvidim co mi povie tam.atial papa 🙂

sasenka
9. jún 2008

Ja neviem porovnať školy ale celkom je tam dobre, ja som vyberala hlavne, aby nemusela daleko chodiť. Sice ju muž po ceste do roboty vozí ale ked nestíhame, prejde aj sama. A zvažovala som len Suľkov alebo Nábrežnú, Clementisova ma sice dobré vybvenie, ale na Gymnazium nam odtial chodia takí dosť problémoví žiaci - správaním. Ozi neviem, či som to pisala, ja som tam pred MD zčila, na Gympli 😉

piskajka
9. jún 2008

Tak ty si pani ucitelka.Ako moja mamina. 🙂

sasenka
9. jún 2008

no ano, tak trochu 😀 A maina kde učila?

piskajka
10. jún 2008

ahojky,dnes je ale krasne 🙂 .Ako deticky,uz im je lepsie?Mamina ucila v Radoli,bola riaditelka.A co si ucila,ake predmety?Moja sestra ucila na Sulkove,ale odisla do Kanady a teraz je na materskej. 🙂 .tak sa zatial maj .cauko 🙂 😉 😵 😀

sasenka
10. jún 2008

ja učim AJ a NJ
No krásne je, Heni je už v škole dnes a malý už tiež dobral ATB a celkom je fajn, len kašle, ešte mu davam ten sirup, nech to doužíva.
Vo štvrtok ideme na Liptov do soboty, tak sa teším, dufam, že počasie vydrží, chcem isť kuknút do Tatralandie a v piatok je planovaný vystup na Chopok,, ešte musim isť dnes do bazaru kupiť krosničku pre Alexka. Len je dosť ťažký, neviem, kto ho unesie, no stale lepšie na chrbáte ako na rukách 😉

piskajka
10. jún 2008

Dufam ze vam pocasie vydrzi,na kupku.Na Chopku je krasne,len tam treba byt velmi opatrny.Krosnicka je ozaj tazka,raz som v tom niesla Kubka a mala som dost.Ale ak ho bude niest manzel tak neni problem. 🙂.Zajtra idem do mesta,tak sa stavim ma maskrty 😀 .Prajem vam dobru nocku Papa. 🙂

sasenka
10. jún 2008

😝 si taka maškrtná??? Ja tiež 😉 😝 ved aj vidno...teda na mne 😅
No naša Heni dnes dostala akusi brušnu virózu, rano v škole bola, poobede už nesvoja, a večer letel s nou muž do ZA na LSPP, no nedostala nič, našťastie, som sa bala aby to nebolo hrdlo zapálené,a le len Paralen a Hylak a pró biotiká. Zajtra do školy neviem či pojde. Možno to bol aj úpal, lebo z hudobnej lietali po dvore a to o 13:00 naobed, bez šiltovky! samozrejme, ja ked som ju videla... skor ma piclo.

piskajka
11. jún 2008

Ahoj,no maskrty,milujem 😀 ,aj na mne to je vidiet.Ale co narobis,ked vojdes do obchodiku s tym ze si ides kupit caj a tomu predsa neodolas,co mas rovno pod nosom 🙂 .Rychlo sa uzdravte aby ste boli fit na dovolrnku.Ja byvam na Kamencoch a skolku mame pod nosom a ked vydim tie deti ako lietaju po dvore bez siltoviek tka mam dost 😒 ,upal hned na svete.Ale co uz 😖 .Pekny den zelam 🙂 🙂 🙂

sasenka
11. jún 2008

No dnes rano mala 39,41C tak sme boli u našej DR. tiež povedala všetko čisté, jedine ešte zapal mechúra, ale nedalo sa jej vycikať, tak mame nejaké slabe ATB, Hylak a dietu a na vylet uvidíme zajtra, ako bude, tak sa rouhodneme. No a ukrutne sa tu nudí 😒

piskajka
12. jún 2008

No dufam ze vam-detickam je lepsie a uz ste na dovolenke 🙂 .Prajem vam vela,vela slniecka a novych zazitkov 😵.Majte sa pekne.papa 🙂 😉

sasenka
12. jún 2008

veru sme - mame sa fajn, a je tu neeet 🙂 jen nemožem dlho, dnes sme boli na prechádzjke aj sa na chvilku kupkat, len Alexicek bol dost unaveny, tak len chvilku. varia dobre, slnko svieti 😉 😀 😀 😀

piskajka
13. jún 2008

Ahojky az teraz som sa tu dostala.Dufam ze tam mate slnecne pocasie,lebo tu je pod mrakom. ☹ .Ja mam silnu migrenu tak som lezala cely den. ☹ ,no nic moc.Majte sa pekne,prijemny odpocinok,ak sa to pri detoch da. 🙂 .papa 🙂 😵

piskajka
14. jún 2008

Ahoj Sasenka tak ako ste sa mali na dovolenke?A co deti, vyblaznili sa tam?Ja chcem ist do Chorvacka,ale bojim sa dlhej cesty,ci to chalani vydrzia.Zatial sme boli len v Cechach. 🙂.Tak neviem,mozno budu kludny. 😉

sasenka
14. jún 2008

Ahoj, no domka, a výborne sme sa mali, manžel už planuje, kedy ešte pojdeme do konca leta 😉

Decka zvladnu, my sme boli s Heni ako s 2-ročnou a aj ako s 5-ročnou a min. rok bola s našimi letecky v Egypte.
Vždy chodievame autom a na noc, aby spali. ked bola Henka malinky, sme šli cez obedne spoanie do Blavy, tam boli cely deň u kamošky a pokračovali večer, ale da sa zvladnuť aj na jeden šup, tento rok ideme tak. No a nechodievame na Makarsku dolu, sice tam je vraj krajšie, aj dalšich 200 km sa terigať nechce.
My ideme 28.6. do Chorvátska na ostrov Krk, mestečko Baška cez CK Satur. My chodievame do hotela, aby sme mali všetci (vrátane mna) bezstarostnú dovolenku, neviem tym privatom prisť na chuť, takto mame aj delegata, aj hotelove zabavky pre deti, sice je to trošku drahšie. No ak sa do HRK nebudu môcť voziť potraviny, tak sa to aj oplatí 🙂
Tento rok sme kupovali už vo februari, lebo pred 2 rokmi bolo na Last Minute už len drahe hotely, alebo nevhodne pre deti 😒 tak sme si tento rok švihli 😎 😎 😎 Tak ale ked maš šťastie tak byvaju aj fajn last minuty.
Kam by ste chceli isť?

piskajka
14. jún 2008

Na ostrov Brač,manzel tam pracuje a je ubytovany u jednej rodiny 🙂 .A oni prenajimaju izby cez leto tak mame sancu ze to bude o cosi lacnejsie. 😵Ja by som tiez bola za hotel ale manzel nechce. ☹

erika26
14. jún 2008

ahojte kysučanky, tak vy už dovolenkujete, vy sa máte. My tento rok pôjdeme tak akurát pod nejakú lipu do tieňa 😀 , no však s takým malým bábetkom by som sa aj bála niekde ísť, aj ked poznám takých čo chodia aj s malilinkými deťmi do zahraničia.

Piskajka: ja som zistila, že ťa poznám, aj keď nie osobne. Veď ty bývaš v tom istom paneláku ako som bývala aj ja /za slobodna/. Takže sme vyrastali na tom istom pieskovisku 😉

piskajka
14. jún 2008

A kde presne si byvala?V ktorom vchode?Ako si sa volala za slobodna?Ja som sa divala na tvoje fotky a vobec si nemozem spomenut. ☹ .No z malym babatkom by som sa bala aj ja chodit.Ked mal Kubko 4 mesiace tak som s nim bola v cechach.Bol v pohode. 🙂