Kysucké Nové Mesto. Je tu niekto odtiaľ?

bibianna
8. mar 2008

Je tu niekto z K. N M ?

barabra1
17. jún 2008

aj ja dusim hovadzinku,mam to rada.Bola so v meste vyplatit nejake veci,kupit caj bilinkovy,u vas v obchode. 🙂 .Mato uz spinka,vstaval o pol siestej tak bol unaveny.idem cosi uvarit detom. 🙂

barabra1
17. jún 2008

A kde presne idete v piatok na dovolenku?

sasenka
17. jún 2008

Na ostrov Krk do Bašky, ale až nabudúci, 27.6. yvrážame, ubytko mameod soboty 😉
ja som bola v tej lekárni, kupila Kulíšek a manžel došiel skor, ma teiž teplotu, Alex mrnčí, no mame veselo 😒

barabra1
17. jún 2008

Tak to mate veselo ☹ ,ale dufam ze budete coskoro fit.Mozno je nejaka vyroza 😒 .Kulisek,co to je?Je mi to akesi povedome. 😨

sasenka
17. jún 2008

Kulíšek je re-hydratačný roztok, teda ked dieťa vracia alebo hnačkuje tak obsahuje nejaké látky, aby sa neodvodnilo.

barabra1
18. jún 2008

Ahoj.konecne nam vyslo slnko,ale aj tak neni bohvie ako teplo. 😢 .Chystam sa do mesta cosi nakupit,a prejst sa.Kubko je v skolke,dnes protestoval.Nechcelo sa mu,ale uz sa mu to krati,lebo cez prazdniny bude doma.A co porabate vy?

sasenka
18. jún 2008

My sme doma, maly sa už pýtal spinkať, nejaký je unavený, ešte ho trochu preháňa, tak asi z toho.
Naša Heni tiež chodí do školu už len na zotrvačník,. DU sa jej písať nechce, do školy sa jej nechce, už som aj poriadky musela robiť 😉

barabra1
18. jún 2008

Este nemaju uzavrete znamky? 😕 Ved koniec roka je najlepsi,aspon za mojich cias 🙂 .Uz sme sa ani neucili,chodili po vyletoch.Skoda ze sme uz vyrastli 😉

sasenka
18. jún 2008

no oni známky ešte nemajú, len slovné hodnotenie, na výlete už boli - neviem, prečo to nenechali na tieto posledne 2 týždne, aj v kine, aj v knižnici... zbytočne to decká "rozhádzalo"

barabra1
18. jún 2008

Teraz su nove metody,tak sa neni co cudovat:Matko mi zaspal tak mam chvylku cas. 🙂

sasenka
18. jún 2008

aj ja som zaspala, aj s mužom, cele rano spali 😕 😔

barabra1
18. jún 2008

Nemate nejaku rodinu v Divine,pri Ziline?Ked som bola mala tak som tam chodila za ujom Slaviko. 🙂 .Uz sice nezije,ale jeho manzelka ano.

barabra1
18. jún 2008

Volal sa Jan Slavik

sasenka
18. jún 2008

No moj muž je z Diviny ale Jan Slavik - to meno mu nič nehovorí. Jeho starký bol Ján, ale tí bývali v Lalinku... hehe - nakoniec budeme rodina 😅

barabra1
18. jún 2008

Volala som starkemu a povedal mi,ze ten pan co sme ku nemu chodili sa volal Ondrej Slavik a nie Jan. Byval v Divinke cast Lalinka. 🙂 .

barabra1
18. jún 2008

Bol to jeho najlepsi kamarat z dectva. 🙂

sasenka
18. jún 2008

tak to potom nebude u rodiny, iba ak cez deda vzdialená.

barabra1
19. jún 2008

Cauko,som rada ze som ta spoznala 🙂 .A ako je detom?Uz lepsie? 🙂

barabra1
19. jún 2008

Ahoj Erika,tak ako sa mate?A ako Veronika.Ak budes mat cas tak pridi na pokec!Cauko 🙂

sasenka
19. jún 2008

aj ja som rada 😉 🙂
Decka su OK, manžel hadam už tiež plepšie, po tom, čo som nakupila lieky 😉

barabra1
19. jún 2008

Ale sa dobre staras o manzelika! 🙂 .

sasenka
19. jún 2008

nič ine neostáva 😀

barabra1
19. jún 2008

No chalani uz spia.Trosku sa tu popozeram a idem aj ja spat.Moc sa mi nechce,ale rano mam problem vstat. 🙂

sasenka
19. jún 2008

naš alexo tu pobehovalk, lebo starká s Heni ho rozblaznili 😖 no a nakoniec zaspal na fotelke, aj sme ho odfotili 😀 a už je v postielke, nechcem aby si dako takto zvykol, od malinka zaspáva v postielke sám... take mam nervy 😠 vždy dojde Heni od strakýcha rozblazni ho 😠 😠 😠

barabra1
20. jún 2008

Ahojky,Mato zle spal celu noc,tak som nevyspata.Nemoze sa vykakat, uz druhy den tak narieka aj v noci ze ho boli brusko. ☹ .Davala som mu krem na brusko a akosi mu to nezabralo,dala som mu aj bilinkovy cajik a cakam co bude. 😔 .To mas super,ze Alexko ti od malicka zaspava sam 🙂 .

sasenka
20. jún 2008

No s Heni boli problemy do 4 rokov, tak teraz som bola konzekventná a vždy ho davala zaspávať do postielky, asi od mesiaca zaspáva sám a teraz ide vymýšlať 😒 😒 😒 Noa spal potom už do rána. Skus mu kupiť dake marhule, slivky, alebo aj slivkovú Hippku som videla. My mame zasa opačné problemy, teda mali sme ešte včera...

ja som dnes bola u svojho Dr. po lieky (čo stále beriem), aby som mala aj na dovku, no sa mi objavil na rukách taky výsyp, som sa na to opýtala, a ten ma rovno šikoval na kožné, tak som sa tam načakala pol dna... a ked som videla, že to neodbúda, tak som šla na ranajky a kávu, potom sa dať ostrihať, poobjednávať seba aj Heni k zubárkam, do nabytku pokukať stoly a stoličky... a ešte aj tak som tam pol hodiny sedela 😠 No a vraj alergia, tak mam akesi mastičky aj tabletky a ak do týždna neprejde, mame šte dosjť. Aj som rada, že som tam bola (lebo ja tam ešte nikdy nebola) tak som si dala aj znamienka pokukať - a všetky su OK :D

Poobede idem ešte na školstvo, vybaviť termín obhajoby a zistiť, čo je v posudku 😉

barabra1
20. jún 2008

Kozna,to je katastrofa tam chodit.Ja som tam este nebola,ale ked idem ku zenskemu,tak mam dost.Kolko ludi tam vzdy je!Ku akej zubarke chodis z Henkou? 🙂

erikaknm
20. jún 2008

Ahojte babenky, už včera som napísala litánie, ale vraj vypadol server a nič z toho nebolo. Takže čo som písala? Zistila som že už som tu registrovaná ani neviem kedy som to stihla 😀 Ja som sa kedysi u kožnej tiež pekne vysedela a včera som zistila, že býva vo vedľajšom vchode, vraj od vlaňajšej jesene 😨 Vôbec si ju nepamätám, tak som nevedela. Ha my sme sa túto noc krásne vyspinkali, Adam ani nemukol a spal do 7,00 🙂 Dnes sa mi vrátil jeden balík čo som "predala " na dobierku a vraj treba doplatiť 49,-, no tééééda, tak si pocestoval po slovensku za pekné poštovné 😖

barabra1
20. jún 2008

Cauko,tak to je super ze ti Adamko spal do 7h.Ja som bola v meste a Matko zaspal,ale po 10 min. sa zobudil a je po spani.Teraz sa tu rozculuje,lebo sa mu neda obut topanka. 😒 .Varim si zeleninkovu polievocku a detom kuraciu 🙂

erikaknm
20. jún 2008

No to si ozaj pospal. My sme dnes boli v piesku " komplet celý" a teraz pekne búvame. Teda ja nie, vyvesila som prádlo a dúfam, že nezmokne 😠 . Chcela som utrieť prach a omyť okno, ale nechce sa mi a ono to aj počká 😀 , radšej oxidujem pri pc. Ja si rada užívam chvíľu keď drobec spí a doprajem si odpočinok - ak sa dá.