Labioplastika - vaše skúsenosti

12. apr 2020

Žienky, ste tu niektorá, ktorá podstúpila plastiku stydkých pyskov tzv. labioplastiku?
Mne to tam dole narástlo a strašne sa za to hanbím, visí to dole, navyše aj klitoris mám dosť vystupený. Ešte som nerodila, skrátka to tak narástlo 😞 Hanbím sa vyzliecť pred mužom, kvôli tomu odmietam vzťahy, keďže sex neprichádza do úvahy.

banderaska29
12. jan 2022

ahojte kočky aj ja som ju absolvovala. ak máte otázky, pýtajte sa 🙂
bola som Interklinik dr. Racz 🙂

vevab
23. jan 2022

@vee82 skúšala, bolo to také, že trošku to bolo treba rozbehať 😁 ale čím prešlo viac času tým to bolo lepšie takže sa nezľakni keby ti to bolo nepríjemné zozaciatku 👍

elenka155
31. jan 2022

@verka15 ahoj 🙂 tiež uvažujem nad rovnakým Dr v Ke, napísala by si mi k tomu viac? A tiež by som poprosila foto, pripadne cenu 🙂

dianabrez
19. feb 2022

@verka15 mohla by som poprosiť aj ja fotku pred a po? Už dlhšie zvažujem práve pána Dr. Švehlíka, tak by ma zaujímalo🙂 ďakujem

sisic1907
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
romanovic
15. jún 2022

Moja kamoska bola par rokov dozadu v Interklinik a je max spokojna. Podla jej slov mala velku disproporciu a stale sa hanbila.

sarus22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzu_h11
24. júl 2022

@verka15 Ahojky akurát čítam že si bola na labio u Svehlika. Ja silno rozmýšľam že tiež by som chcela ísť odhodlať sa,čítam vseliake fóra ,plusy aj mínusy ale Svehlik sa mi zdá že je topka. Ja mám tiež mindraky obliecť si plavky a vadí mi to všeobecne. Môžem ťa poprosiť o fotky aké si to mala a aké to je teraz? A ešte koľko si platila ? Ďakujem Zuzka.

sarus22
24. júl 2022

@verka15

ahoj mojla by som prosim aj ja poprosit foto do spravy? Tiež nas tym už dlho uvazujem len sa obavam vysledku.

verka15
30. júl 2022

@zuzu_h11 Ahoj, ja som si Svehlika vybrala práve kvoli dobrým recenziam a na konzultácii som sa o jeho top praci hned utvrdila, ked mi povedal, koľko labio uz spravil a videla som viacero foto ako krasne 🙂 plus jeho prístup k pacientom je neskutočný a aj ten personál, všetci úžasní a mili, za mna 100% spokojnosť 👌

zuzu_h11
30. júl 2022

@verka15ahoj ďakujem za odpoveď, ešte ma zaujíma ze koľko tá to vyšlo? A ako dlho si čakala na opku? Bola si v celkovej narkoze?

nikolet3258
30. júl 2022

@verka15 ahoj. Mohla by som aj ja poprosiť foto do správy. Stále nad tým uvažujem. Ale neviem ci je to dobrý nápad keďže som ešte nerodila a väčšina to neodporúča

verka15
4. aug 2022

@nikolet3258 ja som bola na labio a tiež som ešte nerodila. Nie je pravda, že sa to neodporúča pred, to by na to nechodili baby od 18 rokov. Neodporúča sa akurát rodiť do roka od operácie, lebo by sa to mohlo porušiť pôrodom. A ja som rodila teraz pred 2 mesiacmi, ani nie 2 roky od operácie, tie budú až v októbri, a nič sa tam dole nezmenilo, nastrihnutá som síce bola a aj ma trochu natrhlo, ale úplne inde 😄

verka15
4. aug 2022

@zuzu_h11 ja som mala skôr zajednaný termín operácie ako prebehla konzultácia 😄 lebo sa im uvoľnil jeden termín, tak mi ho nezávisle rezervovali a na konzultácii sme ho potvrdili. Na konzultáciu som cakala mesiac a pol a operáciu som mala potom do 2 tyzdnov. Ja som celkovú narkozu nechcela, neviem, nejako ma desí fakt, ze by ma uspali a nevedela by som, co sa deje. Plus k celkovej narkoze musis absolvovať aj predoperacne vysetrenie na internom, k čiastočnej nie. A idealne na konzultaciu je toto obdobie, kedze labio sa v lete nevykonáva kvoli horúčavám a hojeniu. Operácia ma vysla so všetkým 450 €.

zuzu_h11
5. aug 2022

@verka15 a ako si zvládala to umrtvenie ? Zabrala inekcia poriadne? Na stránke má cenu 700€. Ale to je s celkovou anestézou.

zuzu_h11
5. aug 2022

@verka15 a ešte ako dlho /koľko minút/ to trvalo?

natal1230
19. nov 2022

@verka15 Ahoj, az teraz som si vsimla, ze si mi odpisala. Dakujem velmi pekne, ze si sa s nami podelila o svoju skusenost. Na toho pana Svehlika sa pozriem, ja som zatial nasla pani doktoru Skulavikovu, ma velmi pekne recenzie, no je o dost drahsia. :/ Ja by som zaroven potrebovala aj upravit predkozku na klitorise, nevies, ci vykonava pan doktor aj takyto zakrok? Dakujem.

lb7
24. nov 2022

@banderaska29 poslala som ti spravu. Dakujem

verka15
24. nov 2022

@natal1230 nie je za čo 😉 To neviem, či robí aj to, ale skús pozrieť na jeho stránke alebo sa mu rovno ozvi.

verka15
24. nov 2022

@zuzu_h11 zákrok trval cca hodinu a ja som ho absolvovala v lokálnej anestéze, preto bola cena nižšia.

natal1230
6. jan 2023

@verka15 ozvem sa mu dakujem 🙂

natal1230
21. feb 2023

Ahojte baby, tak som sa konecne aj ja odhodlala ist na operaciu. Operovali ma v BA a vybrala som si pani doktorku Skulavikovu. Je sice drahsia, no mna prave jej pozitivne recenzie a pristup pri konzultacii presvedcili. Navyse riesi nie len zmensenie vnutornych labii, ale aj klitoris, na ktorom som mala vela koze a vyzeralo by to zle keby mi upravia len labie. Zatial som tyzden po zakroku, som stale dost opuchnuta, no uz to zacina pomaly ustupovat. Operacia neboli, ja som bola v lokalnej anesteze a len ku koncu som citila par vpichov pri zasivani. Ja som sa rozhodla, ze to predycham, pretoze keby mi mala dat pani doktorka dalsiu anestezu, tak su to len dalsie vpichy navyse. Ale keby poziadate o dalsiu anestezu, tak vam ju ochotne pichne, ale ako pisem, nie je to naozaj nic strasne. 🙂 U nej operacie trvaju dlhsie ako som citala u inych lekarov. U mna to boli 4 hodinky aj s nakresom. (Bola som komplikovany pripad). Inak som pocas operacie dokonca aj podriemala. 😂 Takze to nie je nic, coho by ste sa mali bat. A bolelo ma to naozaj len v den OP, hned mi dali Flektor lebo som mala cestovat 3 hodiny. Po prichode domov som zacala pocitovat bolest, tak som si rychlo dala Nalgesin (to kupite aj bez predpisu) a dokopy som zjedla asi 3 tabletky za cely den. Na druhy den som vstala a ziadna bolest, jedine silny opuch, ktory sa stupnoval cca do 4. dna a odvtedy sa zmensuje. 🙂 Velmi mi pomohli ladove obklady, ja som si prikladala kondomy napustene vodou, ktore som zamrazila v chladnicke. Samozrejme cez sterilnu gazu, nie naholo! A prvych 5 dni som si to chladila nonstop + som cele dni prelezala. Nie kvoli bolesti, ale preto, aby som si to nenamahala. Prve dni sa treba naozaj setrit. Co sa tyka hygieny, tak ja sa sprchujem raz denne len vodou, potom si dam betadine a nasledne framykoin mast. A stale, ci uz po sprche alebo po toalete pouzivam sterilnu gazu. Nepouzivam toaletny papier! Aspon prve dva tyzdne je toto dolezite. Stehy mam vstrebatelne, zatial ich stale vidim, mozem vam neskor postnut info, za aku dobu sa vstrebali. Sex a fyzicka aktivita sa neodporuca aspon 6 tyzdnov, takze toto by som tiez nepodcenovala. Ja napr este ani nesedim, maximalne ked jem, tak si sadnem tak, ze si sedim na nohach, ale snazim sa to miesto maximalne setrit. A tiez spavam na chrbte, na bokoch sa snazim lezat minimalne. Ak by ste mali nejake otazky, tak vam rada zodpoviem. 🙂 A urcite si vyberte dobreho lekara. Hlavne, ak mate problem aj s klitorisom, ze aj tam mate vyraznu kozu, tak sa informujte pred OP, ci upravuju aj to. Inak to nebude vyzerat dobre a nemusite byt s vysledkom spokojne. Co viem, tak p. doktorka Skulavikova je jedna z mala, ak nie jedina na Slovensku, ktora sa venuje aj predkozke na klitorise. Tak vyberajte s rozumom, je to predsa na cely zivot. 🙂

zuzu_h11
21. feb 2023

@natal1230 ahoj mozes mi povedat ze teda kolko ta to vyslo?

natal1230
25. feb 2023

@zuzu_h11 napisala som ti spravu

vikulienkal25
2. mar 2023

@verka15 ahoj aj ja na tým uvažujem už dlho mohla by som ta poprosiť o foto ďakujem dúfam že mi to pomôže 😊

monica_5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
roja21
22. apr 2023

@natal1230 ahoj, mohla by som ta poprosiť o cenu a nejaké foto? Dakujem 😊

0902563784m
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enelaa
24. sep 2023

@verka15 ahoj, Ja som momentálne 5 dní po a chcem sa ťa opýtať na ten povlak čo si spomínala. Jedna strana sa mi hojí úplne bez problémov a na druhej tie stehy vidno a sú tmavé. Neviem, či to je len zaschnutá krv, alebo by som sa mala báť. Pod jedným stehom na tej strane sa mi urobil taký povlak. Je to taký biely fliacik a okolie je červené. Neviem či je to normálne a som trocha v strese. Nevieš mi prosím poradiť ?

verka15
7. okt 2023

@enelaa prepáč, chodím tu len sporadicky. Mne sa spravil tiež biely povlak kvôli častému umývaniu vodou. Spravila som si sedavý kúpeľ v repíku a s repíkom som sa potom aj oplachovala po toalete. Behom dvoch dní sa to vytrarilo.