Lacné rifle alebo nohavice v Bratislave. Kde ich zohnať?

freshmeat
12. jan 2008

Caute,
neviete mi poradit kde v BA, moze clovek dostat kvalitne a lacne rifle? Zdoraznujem, ze by mali byt kvalitne a pekne, lebo lacne sa daju kupit na mileticke ale za chvilu su znicene a vacsinou aj vyzeraju zle. Nechcem kupovat znackove za 2.5t. Vo vsetkych nakupnych centrach maju vsetko hrozne predrazene.

zuzana_t
12. jan 2008

ahoj, skus CA alebo HM

marse
12. jan 2008

ja oblubujem znacku Newyorker, teraz je tam vypredaj a maju naozaj pekny vyber aj panskej mody 🙂

luciferova
12. jan 2008

no to pekne - to je vec vkusu. vselikde najdes pekne rifle, len zrovna tebe sa nemusia pacit. dufam, ze najdes, co hladas. ja mam zase problem kupit rifle na moju vysku, vsetko musim skracovat. teraz mam vsak uz druhe rifle znacky Levi´s a v mojej dlzke. ak by si chcel znackove rifle a nechces dat za ne 2 500, tak skus Parndorf 😉 tam som tie prve levisky kupila asi za 1500 a tieto druhe na slovensku za presne raz taku cenu 😒 nuz, ale lepsie ako holym zadkom... 😀

freshmeat
autor
13. jan 2008

Tak som nakoniec nakupil v C&A, bol som pozret aj NewYorker, ale to bola fakt moda pre mladych, nic pre cloveka v mojom veku. Dik baby...