Lapacho čaj a vaše skúsenosti

marianna1985
3. mar 2013

Chcela by som Vas poprosit o radu s pitim tohto caju, ako s nim mate skusenosti? a pricom vsetko je dobre ho uzivat? a najma ako chuti, dakujem vopred 🙂

labelo
3. mar 2013

ja som si ho kupila kvoli že vraj detoxikacným ucinkom pijem každý den 2x už druhe balenie,ale nijake zmeny v noičom nepocitujem,chuti ako bylinkový čaj

bubo1104
3. mar 2013

ja som ho kúpila pre syna na lepšiu podporu červených krviniek a železa . No a malý mi ho nechce piť ani za svet a ani mne nechutí , je divnej chuti . Pije ho iba muž . Už ho viac nekúpim , račej niečo bylinkové alebo ručne nazbierané šípky , alchemilku , repík , lípu a tak .

cerez
3. mar 2013

Môj manžel ho jeden čas pil a mal po ňom veselšiu náladu. Pil ho často, ale postupne bol naň rezistentný. 😀

marianna1985
autor
3. mar 2013

dakujem za vsetky odpovede, tiez si ho chcem kupit na detox

Labelo, ty si pila konkretne ktor? ak by si nasla nejaky obrazok alebo nazpv budem ti vdacna

mami.sk
3. mar 2013

@marianna1985 ja som ho pila na podporu imunity pred niekoľkými rokmi a fakt pomohol 😉 vtedy som ho u nás nezohnala a internet tiež ešte nebol rozšírený tak mi ho jeden známy kupoval v Prahe. Teraz som si kúpila v lekárni porciovaný, akurát sa mi zdá dosť slabý 😔

aurelkan
3. mar 2013

My ho popijame s muzom (ale aj ine, take nase slovenske) a chuti nam, no... zdravi sme 🙂 co ja viem ci z toho? 🙂 Synovi davam pit Roibos.

xlucia
3. mar 2013

@marianna1985 kupila som si ho , ked som mala silne mykozy a ine zdravotne problemy. perfektne cisti telo, detoxikuje, ale to len sypany, ktory sa vari. sackovy je nanic. mna postavil na nohy

aurelkan
3. mar 2013

@xlucia vaaazne? musi sa varit?

xlucia
4. mar 2013

@aurelkan ano ved lapacho je vlastne kora stromu. jedna polievkova lyzica sa vsype do litra vriacej vody, stisi sa, a min 5 minut sa vari, a pol hodinu luhovat prikryte. len takto pripraveny caj pomaha

aurelkan
4. mar 2013

@xlucia vdaka, vidim ze sa moze pit aj liter za den v ramci ocistnej kury, skusime teda takto. Chutovo mi velmi vyhovuje takze parada 🙂

labelo
4. mar 2013

@marianna1985
ja so sa pýtala na neho v lekarni odporučili mi tento,ale ako hovorím nič to so mnou nerobí,žiadnu zmenu nepocitujem 😒
možno ten sypaný by bol lepší

http://www.samoleceni.cz/8586004533574/herbex-l...

cichlidka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xlucia
3. jún 2014

@labelo caj musi byt sypany a varit sa. nalevove sacky su len biznis

@cichlidka nema ti to ako uskodit