Laser na jazvy a fľaky

juliasynak
2. apr 2015

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o pomoc, rady, vaše skúsenosti.. Posledný rok som bojovala s akné a vyrážkami (ktoré sa ešte objavujú), ale zostali mi na brade dva veľké červené fľaky (na lícach mám tiež, ale tie mi až tak nevadia). Používala som Eclaran, a on tie fliačiky trochu vybielil..Ale vyzerá to tak, že časť fliačiku je total biela (boveľa bledšia ako farba mojej pokožky) a druhá časť je červená (tmavšia ako moja pokožka), asi už spigmentovala. Je to výrazné.
Bola som na konzultácii u dermatologičky, a tá vravela, že mi na jeseň odporúča laser (CO2). Čítala som však reakcie ľudí (väčšina), ako im to nepomohlo.. A nie je to lacné. Mali ste niekto podobný problém? Vyskúšali ste laser na fľaky po akné, popr. pigmentové fľaky? Trápi ma to už 10 mesiacov
Ďakujem veľmi pekne.

juliasynak
autor
7. apr 2015

:(

eeffka
7. apr 2015

@juliasynak mala som pigmentove flaky na cele po kombinacii kremu na akne a slnka ( moja hlupost) trvalo to 3r nez zmizli a to som som sa tie 3r vyhybala slnku ako cert krizu, klobuky, vysoky faktor a pod... takze na pockanie to nebude...
laser som nezvazovala.