Láska - svet sa točí pre vás a skákanie srdca od radosti

blbovina
16. apr 2014

Ahojte. Dostala som otazku co je viac? Co je silnejsie? Ak ste s laskou a mate pocit, ze sa svet toci len pre vas dvoch alebo ak ste s laskou a srdce vam skace od radosti?
Nevedela som odpovedat. Poradite mi?

lorela
16. apr 2014

@blbovina Držať dieťatko prvýkrát vo svojom náručí je najviac a najsilnejšie.

... čiže tretia možnosť 🙂

marse
16. apr 2014

A aký je v tom rozdiel? podla mna je to tak ci tak stav zamilovanosti..

Kurna Kelišová tu som sa niekde stratila 😕

stefka33
16. apr 2014

Že čo? 🙂 To je pre nejakého filozofa. Ja zo svojej lásky cítim občas pivo. 😀

sissy27
16. apr 2014

@blbovina trampolína alebo kolotoč? 😀 tak tento problém by som naozaj chcela mať 😅

blbovina
autor
16. apr 2014

@lorela jasne. To plne suhlasim. No toto nebolo o detickach, ale o sile lasky.

blbovina
autor
16. apr 2014

@sissy27 no vies, je to zlzitejsie a na dlhe pisanie. Nie je moj problem, len som dostala taku otazku a nevedela som odpovedat. Bolo to skor akoby ta baba potrebovala poradit. Preto som to sem napisala, chcem jej odpovedat dobre. Tak by som sa rada poradila s vami o vase nazory.

blbovina
autor
16. apr 2014

@stefka33 nie zo svojej lasky, ale pri svojej laske.

blbovina
autor
16. apr 2014

@marse ano. No ide o to, ze chce vediet, co z toho - teda, ktora laska je silnejsia. Kde ide o silnejsi cit pri takychto pocitoch.

lyzzy
16. apr 2014

ja nechapem preco vy musite furt zabrdat a podryvat.....to ste uz fakt tak zavistlive?...kokos
Ked nechcete/neviete odpovedat tak naco je to dobre????.....podla mna je to pekna otazka

@blbovina ...jedno druhe nevylucuje.Pre mna je urcite najviac uz len pocit,ze je vedla mna clovek,ktory ma miluje taku aka som.Ze sa vela smejeme a ze aj po rokoch je to TEN pravy s ktorym chcem zostarnut.
Laska je vseobecne to naj.

stefka33
16. apr 2014

@blbovina Ja to cítim aj pri svojej láske. 😀 Takže babenka má milenecký trojuholník? Len aby nezostala nakoniec sama.

marse
16. apr 2014

@blbovina to druhé má podľa mňa skôr zmysel. To že som.zamilovaná neprestane hýbať so zemou a svet sa bude točiť nadalej. A to že sa mi rozbíja srdce a mam , motyle'' v bruchu je normálne.

blbovina
autor
16. apr 2014

@lyzzy dakujem. Si zlatunka.

blbovina
autor
16. apr 2014

@marse nie, nema milostny trojuholnik.Ide o to, ze jedno sa u nej skoncilo, no je akoby stale nevyriesene. A to druhe citi inak tak by chcela aspon troska pomoct s tym co je viac. Opisala mi svoje pocity pri prvom a pri druhom vztahu. Len chce zistit, ktory je ten naj pri tom ako to citi.

lorela
16. apr 2014

@blbovina Odpovedať dobre? Veď to sa nedá. Dobrá odpoveď je totiž aj jedna aj druhá možnosť 😉.
Ale prvá možnosť mi príde silnejšia a druhá - že je viac.

jabadaba
16. apr 2014

@blbovina asi nerozumiem otazke. Nevidim ziaden rozdiel v tych vyhlaseniach. Asi zavisi od subjektivneho vnimania kazdeho z nas a na schopnosti vyjadrovania sa. Niekomu sa moze tocit cely svet, niekto to pocituje ako skakanie srdca. A niekto dalsi zas ako motyle v bruchu. Niekto to moze vyjadrit este expresivnejsie a niekto to sice citi, ale nema schopnost to pomenovat lebo je pragmaticky zalozeny a romantika ho obisla v kazdom smere. To ale neznamena, ze nevnima pocity lasky. Len si ich tak nebere. 😀 Takze, ja tu fakt rozdiel nevidim a teda neda sa hodnoverne vyhlasit, ktore tvrdenie ci prezivanie je viac. 😵

blbovina
autor
16. apr 2014

@marse dakujeeeem za odpoved. Som rada, ze si to napisala. Presne to bol aj moj pocit, len som si nebola ista ci jej to mam povedat. Teraz uz viem, ze ano, lebo to nie je len moj nazor.

jabadaba
16. apr 2014

@lyzzy ses nejak kousava... 😀 😀

lyzzy
16. apr 2014

@jabadaba ....co ti poviem 😀 ...sama doma. 😀 Moji rodicia sa zahrali na prepadove komando a uniesli mi dieta 😉 Stary v praci....a ja ako kol v plote 😀

jabadaba
16. apr 2014

@lyzzy nevies cobys roupama co? 😀 😀

lyzzy
16. apr 2014

@jabadaba ....no neviem.Ja mam normalne depku ked nepocuvam to :.maminaaaa....pod sem.
Ale milujem svojich rodicov 😀

jabadaba
16. apr 2014

@lyzzy napodobne. Najprv sa neviem dockat kedy budem sama a potom neviem co so sebou. Najhorsie je to ked mavam sem tam k dispo cely vikend. Normalne si ho neuzivam. 😀 To uz je asi diagnoza.

lyzzy
16. apr 2014

@jabadaba ....presne.Mam pocit,ze cely vikend bol nanic.To sa frajer iba smeje

sante81
16. apr 2014

@blbovina ja tomu hovorím motyle v bruchu, ale ten stav zamilovanosti po určitej dobe opadá

blbovina
autor
16. apr 2014

@sante81 tomu rozumiem. No co myslite, ktory z tych pocitov co som pisala je silnejsi? Ktory znamena cosi viac?

jabadaba
16. apr 2014

@blbovina ziaden, su si rovnocenne. Jediny rozdiel je vo vyjadreni pocitov, nie v ich sile.

blbovina
autor
16. apr 2014

@jabadaba tak to si mi neporadila.
Ale mas pravdu.

jabadaba
16. apr 2014

@blbovina no neda sa mi inak. Povedz kamoske, ze to vychadza na rovnako. Uz ako ona s tym nalozi je na nej. Nemozes vazit nevazitelne. 😉

blbovina
autor
16. apr 2014

@jabadaba jasne. No ona je momentalne ozaj z toho zmatena. Chce sa rozhodnut spravne a ma pocit, ze je to ale rozdielne v oboch pripadoch.

darkabarka23
16. apr 2014

@blbovina podľa mňa na tvoju otázku sa nedá odpovedať,čo je lepšie,oba pocity časom pominú ,a nie sú základom skutočnej lásky,a či príde skutočná partnerská láska,ktorá vzniká na základoch spoločne zvládnutých životných krásnych chvíľ a problémov,to je veľmi otázne,ani jeden pocit,ktorý si opísala,nie je toho zárukou,...pocity ,ktoré si opísala,sú pocitmi len počiatočnými,pocitmi zaľúbenosti,aspoň to je môj názor 🙂

blbovina
autor
16. apr 2014

@darkabarka23 pekne si to napisala a zmyselne. No prave ona je na zaciatku, podla tychto pocitov sa rozhoduje s kym je to ta prava laska. Sama nevie akosi rozhodnut. Ide o dvoch muzov. Pri jednom to citi tak a pri druhom zasa tak. Opisala mi tie pocity ako ich citi.