• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lekár vravel, že plod je mŕtvy, no nebola to pravda. Zažili ste to?

6. septembra 2013 
dakujem andrejka, aj vsetky babenky co na nas mysleli, zial zazrak sa u nas nekonal :frowning2:
3. jún 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Henika, tak veĺmi som verila, že budete mať šťastie, tak ako písali iné babenky. To mi je veľmi, ale naozaj veľmi ľúto. Na budúce ti to určite vyjde. Som o tom presvedčená. Držkaj sa nám, a nech tvoje kroky ďalším životom sprevádza už len šťastena.
3. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henika - je mi to hrozne ľúto, ale nevešaj hlavičku, ono sa to určite opäť podarí, a všetko bude v poriadku. :wink:
3. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj mne to je veeeľmi lúto ale ked príde ten správny čas tak určite srdiečko biť bude a budeš mať krásne babätko
4. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@betuska22 ahoj neviem co mam na tento clanok povedat povedal mrtvi plod ja som v 12TGdnes som bola na sono, nemozem tomu uverit, hned ma poslal na kyret ja tomu neverim boze co tu pisu co ak zije a oni mi hozabiju :frowning2:
27. sep 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievčatá, tak sa pripájam k debatke, lebo ja som bola tento štvrtok na UTV a som 7/5 no a pan doktor mi povedal, že plod vyzerá byť na 6t + 4 dni a že bez oziev srdiečka,,,idem znova o týždeň,a bude to ten najdlhší týždeň pre mňa,,,tak uvidíme... je to moje tretie zlatíčko a je to po 15tich rokoch,,,malé šťastíčko,,,ale teraz som v rtakom strese že až,,,ako vidím zažívate to viaceré,,,tak všetkým držím palčeky aj sebe tiež
6. sep 2013 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok