Lelosi legíny - reklamácia

22. nov 2021

Ahojte,ak chcem reklamovat leginy od Lelosi ako postupovat?Pisala som im na info@lelosi.sk a vobec neodpisuju,na stranke neni ziadna adresa kde mozem vratit,mate s tym skusenost?dakujem

veronikaszabova
22. nov 2021

Napis im na FB spravu, reaguju rychlo

terzana
13. jún 2022

Ahoj, môžem prosím vedieť ako ste dopadli, takisto chcem reklamovať a neviem sa dopátrať ako.
Ani len negatívna recenzia na ich stránke mi neprešla k zverejneniu... Šmejdi!

autor
13. jún 2022

@terzana ahoj,nakoniec odpisali po mesiaci ze neuznavaju,lebo je to moja chyba…fakt smejdi,a nech sa na mna nikto mehneva,ale po tyzdni nosenia aby bolo dierkave….nikdy viac🙄

kris_tin257
13. jún 2022

A poslali ti posudok od znalca? Ak si ich reklamovala do roku od kúpy nemôžu ti to zamietnuť bez posudku

autor
14. jún 2022

@kris_tin257 Nie,vlastne ja som neposlala tie leginy nikam,iba som im pisala mail ze kam to mam poslat…ahaaa tak to som nevedela,tak to budem riesit urcite..dakujem

terzana
14. jún 2022

Prosím, ak máte adresu, kam poslať k reklamácii Lelosi, prosím hoďte sem, mne zatiaľ neodpísali, ale tiež by som im ich rada poslala späť na reklamáciu...ďakujem 🙂

kris_tin257
14. jún 2022

Treba im poslať poštou tie legíny, do roka ti to bez znaleckého posudku nemôžu zamietnuť (ten stojí cca 60€ čiže je malá pravdepodobnost žeby to niekde poslali), po roku ti to už môžu aj na základe vlastneho uváženia zamietnuť. Keď ale ti to schvália musia ti preplatiť aj náklady na poštovné

terzana
8. aug 2022

Ahojte, už iba pridám výsledok mojej nespokojnosti s Lelosi - ak by niekoho zaujímalo… písala som reklamácie vsade, kde sa dalo: recenzie na ich webe, Facebook, nakoniec mi odpísali cez info@lelosi.sk a ponúkli mi 2 možnosti:
buď vrátim poškodený tovar a vrátia mi peniaze alebo mi pošlú nový tovar. Dala som im šancu s novým tovarom. Síce na mňa aj tak zabudli a musela som znovu pisat mail, ale nakoniec doručili nový kus. Úprimne za mňa, materiál je fajn na nosenie, vadí mi na nich, že sa neustále vyhŕňajú hore (mám Hotty). Takže za tu cenu radšej nakúpim inde…

filipko_nelinka
18. feb 2023

Mne sa to stalo tiež, ale asi po pol roku až a som inak spokojná objednala som si aj ďalšie, len tie mi presvitajú preto chcem vrátiť. 🙂

filipko_nelinka
18. feb 2023

@veronikaszabova Ďakujem vyskúšam. 🙂

mizoko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz