Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
31. mar 2009

Ahojte,

ja fofrujem v praci - cirkus humberto - danove priznania...
Stanko este stale kasle, uz som z toho na nervy. Lekarka mi predpisala Trifed - ktory sa neda zohnat. Tak som nahradila Mucosolvanom - ale vobec nezabera. Budem musiet zbehnut do lekarne po nejaky Hedelix alebo nieco take. Vcera a dnes je Stanko u mojej mamy, ale zajtra by som ho uz chcela dat do skolky. Nema ziadny zapal, len pokasliava. Lekarka povedala, ze to bude asi dlhodobejsie. A kiahne nas zatial obchadzaju.

Peta:
som rada, ze uz s tymi hnusnymi kiahnami koncite. Ale teda dobre vas to chytilo - a aj dost dlho to trva. 😔 Hlavne ze uz je lepsie. A aj Timka sa uz lepsie citi? Neboli ju to uz?

lenkamt
31. mar 2009

ahojte.

tak my zas o 7, normálne som vyspatá. akurát že Lucka v noci hlási kedy ciká 😕
včera sa 4x vypýtala cikať, ale kaká zásadne do plienky. Lenka ciká do nočníka iba vtedy keď sa opakuje po Lucke 😀

Peti - super že už máte chrastičky, teraz len nezoškrabať aby nezostali jazvy.

a už neviem čo som chcela 😅

mmem_
31. mar 2009

ahojte
dobre ranko
leni super ze sa podarilo aspon trosku ostrihat, som zvedava na fotky, a s tym nocnikovanim super, u nas je to zatial scifi,ale aspon obcas urobi pipi do nocnika,kaka zasadne do plienky 😀

a snad to ten chlapcek nejako prekona 😢

mimi,letu: zlate detuchy ;) letu u nas to vyzera na zachode rovnako, a Simko este aj vyumyva zachod s kefou, no co aspon bude mat dobru imunitu, ked to tam vsetko obchyta 😀

Zuzi76: kamaratka este tiez koji a ma starsieho chlapceka o 6 tyzdnov cca a tiez je to podobne u nich, tie deti su viac naviazane na maminu, u nas som tiez ukladala maleho ja spat kym som kojila, na prsniku ale potom prevzal stafetu muz,takze vecerne kupanie je muzska zalezitost uz hodnu chvilu,chvalabohu

mmem_
31. mar 2009

maji: teba ta miss dostala ze takto ficis na brusakoch 😀 😀 😀 ale super

lejla: nech sa vam skoro polepsi, nam dala Dr tiez nejaky liek homeopaciky kroty neviem zohnat,uz ho mam objednany 2 tyzdne

lenkamt
31. mar 2009

fotky sú už tam, len to moc nevidno, proste zarovnala im vlásky tak že majú vzadu rovnakú dlžku, na bokoch tiež a ofinu som im nechala dlhú, aby mali fontánku 😀 doma som skonštatovala že vyzerajú ako mladý hitler 😅

mmem_
31. mar 2009

a uz musim, lebo maly ma taha prec 😠 😠 😠

a dnes idem skusit toto

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

mmem_
31. mar 2009

a ozaj co je s mish? dufam ze nemusela ist do nemocky 😖

mmem_
31. mar 2009

ze hitler 😀 😀 😀 ale je to vidno, maju to take upravene a fontanka super 😀

pocuj leni a mna je vidno na facebooku? bo ja som si ho zrusila tak ma zaujima ci ste to aj vy zaregistrovali

a kde je biluska?

mmem_
31. mar 2009

idem bo maly je nervny uz

lenkamt
31. mar 2009

ja ťa už na fb nemám 😖 kto ťa zase vypátral??? 😕

mmem_
31. mar 2009

leni nikto 😀 😀 😀,svokrus nepozna nastasite facebook 😀 😀 len sa mi ten facebook nejak nepozdaval tak som to vymazala, nejak som sa v tom nevyznala

lenkamt
31. mar 2009

aha 😀 😀 😀

mmem_
31. mar 2009

no neuverite ale som maleho prave vytiahla zo zachodu,mame zlepsovak, vonacku do zachodu namacame do vody v zachode 🙄 🙄 🙄 no nemala som silu vytiahnut fotak 😀 😀 😀

idem uz het bo musim pozriet nejake topanky na jar lebo uz nam je teplo v tych zimnych a vcera som nic nezohnala a este chcem tie kosicky urobit.

vidim ze tato strana je moja 😀 😀 😀

bayli a co gretka a nozicka?

lejla77
31. mar 2009

Kocky, neviete, kolko zaplatim za prepis auta? Prihlasenie z ineho okresu?

nika07
31. mar 2009

Prajem pekné ráno

aj v telke bolo, že FB nie je ničím chránený poroti zneužitiu údajov, či ako to bolo 😒

lejla pozri na stránku polície SR, správne poplatky , tam by to mohlo byť

nika07
31. mar 2009

chcela som napísať , že proti 😠

nika07
31. mar 2009

lenka kofky su ako inak suprové 😀 😉

baileysa
31. mar 2009

ahojte,

fotky vsetky perfektne 😵 jakubko, alex, lenka a lucka nemaju chybu 😉

letush, a v ramci hello kitty hysterie si uz videla toto:
http://www.slipperybrick.com/wp-content/uploads...

mmem, gretk este pokrivkava, ale uz je to o hoooooodne lepsie, myslim, ze uz ju to neboli, len este je teraz zvyknuta, ze musela chodit, tak, ze si davala pozor, tak si dava pozor... behat este nemoze, to este jej moc nozka zabieha, ale chodi uz v pohodke... 😉

baileysa
31. mar 2009

lejla, mne sa zda, ze je to dost, my sme teda prepisovali auto z jedneho majitela na druheho, este bolo v lizingu, takze cez lizingovu spolocnost, to sme aj splatku jednu museli platit, takze to cele stalo okolo 7000 😖

baileysa
31. mar 2009

slavi, gretke sa podarilo zle stupit, tak mala asi nieco natiahnute na nozicke, jeden den sa na nu nechcela postavit, potom postupne zacala chodit, ale kriva... ale uz neplace, takze uz si myslim, ze ju to neboli 😖

peta, tak uz to mate pomaly za sebou 😉

lejla77
31. mar 2009

nasla som - asi 33 EUR

mmem_
31. mar 2009

lejla: mi sme minule menili udaje v papieroch na auto a to sme platili 4,50 ale nejak sa tam dohadovali taki 2 ze ci 33 alebo 66 ale neviem ako to dopadlo 😒 inak si kolok kup dopredu lebo na policii uz nepredavaju.Ides na kopciansku?

lenkamt
31. mar 2009

no čo všetky ste vonku??? aj my sme boli, a umorené už aj spia 🙂

Bai - vždy ti zabudnem napísať že tie zelené gate budú mať ešte aj o rok, lebo vyhrnuté na 3/4 ich majú teraz normálne po botasky 😀 dobrá kúpa - najprv vyhrnuté ako dlhé, potom ako 3/4 😀

a Verča ma stále otravuje kedy ideme do ružomberka - tak prosím kuk do diára, kedy by sme sa mohli votrieť 😅

maji4
31. mar 2009

Ahojte my dmes noc presne ako včera ráno o 6 pýtala mlieko ktoré som jej nedala a zaspala ešte do 8 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Lenka baby sú krásne 😵 😵 a aj účes majú super 🙂 🙂

Nika super fotky v pase 😉 😉

mima tak to ma podrž on už vie jazdiť na tej velkej umelej motorke???To maja tam ešte ani nedočiahne no super šikulka 🙂 😵

maji4
31. mar 2009

Let Jakubko je podarený ako vystrája 😵 🙂 🙂

maji4
31. mar 2009

Baby včera som spomínala ,že idem cvičiť ked som sa už večer chystala spať ale že ešte sa idem kuk kedy mi ide električka a o koľkej som objednaná tak si prestavte ,že ona ma objednala na včera a nie na dnes 😔 😔 Tak som jej volala ,že nech sa nehnevá......a tak ma objednala na prvý povelkonočný týždeň 😔 😝 😝
Tak sme boli aspoň na ihrisku 1/5 hodiny a zaspala hneď ako dopila mlieko tak uvidím či dá viac spánku ako 45 minút 😝 😝

nika07
31. mar 2009

Maji dik, 😵

a kam a čo chodíš cvičiť 😉

maji4
31. mar 2009

Ozaj a dnes ako sa Lili hojdala mi hovorí ,že brrrrrrrrrrrrrrr a ukazuje na ruky a mal ich komplet ladové ako sa držala tej reťaze čiže sama si vypýtala rukavičky že jej je zima 😵 😵 😵

nika07
31. mar 2009

aj naša je krpec, tiež ešte nedočiahne

maji4
31. mar 2009

nika chodím do toho harmony do dúbravky kôli tomu jej veľkému brušku 😉