Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
1. apr 2009

mmem , hej spime, on sa niekedy aj po polhodinke spania zobudi a zu pyta didku, on sa proste v noci budi, ci je sam, alebo nie

lenkamt
1. apr 2009

no čaute 🙂

Ret - podľa mňa si zareagovala normálne, ja by som asi tiež vypenila, a možno to bude dobré aspoň na odučenie od cumľa.

naše sa inak tiež stávajú čoraz závislejšie, včera som cumle nezobrala von a ony po polhodine normálne nechceli kráčať a revali že dudu 😠

Zuzi - s tou mrchou to bude asi kvôli kojeniu a to druhé netuším 😖

dnes som im 1x navarila kelovú polievku - po zjedení plnej misky sa rozplakali že mnammnam 😀

lenkamt
1. apr 2009

Zuzi a na svokru kašli, normálne choď na žúr a muž nech /ak súhlasi/ odúča 😉

Peti - tak super, ja počkám ešte do víkendu či ju to bude držať /lebo také záchvaty pýtania už mali a prešli ich 😀 / a potom ideme na gaťky 😅
no a mikinky mám z mmb, asi sme obidve rovnkako "žhavé" na nakupovanie , takže to riešime cez internet 😀

lenkamt
1. apr 2009

no a Bailey ma odignorovala že kedy môžme prísť na návštevu 😠 no toto 😀

mima07
1. apr 2009

cauko
ret to si dobre urobila s tym cumlom my sme tak ottka oducili 😀 uz len vydrzat a to nebude dlho pocitam najviac 3 dni

zuzi daj si na to pityol
a ja chodim ku gynekologicke s malym aspon nas zoberie nacas a idem s kocikom maleho uviazem a v pohode a zvycajne si doktorka poradi aj bez sestricky

letuskah
1. apr 2009

caute
zuzi podla mna to moze byt aj z dojcenia to meskanie aj vsetko ale si myslim ze aj mas zly pocit tak sa normalne objednaj k doktorovi a chod tam aj s patkom, ak by chcel daco robit ze bude aj sestricku potrebovat tak sa objednas na inokedy, ja by som tiez tak sla keby bolo treba.
a s tym oducenim tak ako pise suzanne my sme tiez tak spali ze muz s malym v izbe a ja mimo, musite vydrzat ozaj az kym sa oduci, svokru nepocuvaj lebo okrem toho ze chces pre Patka aj modre z neba tak si tu este ty a aj ty mas narok citit sa dobre a ak mas pocit ze ta dojcenie zatazuje alebo je toho privela tak svokra nesvokra rob ako chces ty, Patkovi si toho dala do zivota uz dost co sa dojcenia tyka. drzim palce

Ret s tym cumlom si dobre spravila, aj ked to bolo v nervoch, len jej ho uz nedavajte, niektore deti sa vraj oducia len tak ze zrazu dudel nie je. tak drzim palce aj vam

idem na dalsiu stranu

letuskah
1. apr 2009

inak pracka je zase KO, pre zmenu nechce plakat a nechapem preco, musim pockat na muza necho odmontuje hadicu ci tam neni daco zaseknute, esteze mam hromadu spinaveho pradla 😠 😠 😠

musim sa pochvalit som dnes uvarila brutalne dobry sosovicovy privarok, uplna mnamka, este lepsi ako moja mama vari, a ked sa chvalim vo vareni tak si piste ze je dovod 😀 😀 😀

maji4
1. apr 2009

Ahojte tak my noc celkom dobre až na to ,že som sa v noci stihla pohádať s mužom 🙄 🙄 lebo Lilianka dostala záchvat kašlu až tak ,že ju napínalo tak ,že jej idem urobiť čajík ale ako videla ,že som sa postavila tak rev o dušu tak si ju zobral muž len to nepomohlo a revala ďalej tak že ide jej urobiť čajík on o chvílku prišiel nasratý ,že ja neviem kde máš čaj prečo to furt prehadzuješ a pritom Liliankine čaje tam má od jej narodenia tak som mu jasne povedala ,že aspoň vidíš ,ako sa staráš o lili keď ani čaj nevieš kde máme ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠

Jáj tak sa strašne teším na dnes večer ,že by ste neverili Let tak čo ideme?? 😉 😉

maji4
1. apr 2009

Zuzi nezvidím tieto stresi s Paťkom, a tohoto som ja ja najviac bála ,že sa nebude chcieť dať odučiť ....držím palce 😉

maji4
1. apr 2009

Let šikulka s tým prívarkom 😉 😉 ja sa na také zložité veci neodhodlávam 😅

maji4
1. apr 2009

Ret no kapitola sama o sebe o cumlíku ale dobre si urobila aj mne by rupli nervy 😒 a vydrrrrrrrrž 😉

letuskah
1. apr 2009

maji ideme ale na tu 18,00 dobre? skor sa mi neda lebo kolega ma dake dokoncovacky tak nebudu moc skor odist

to s tym pohadanim ma mrzi, ale u nas je to to iste vzdy ked je daco Kubkovi, a to sa ani nemusim nejak extr snazit 😝

inak vcera vecer ked uz maly spal tak sa zrazu rozkaslal akoby sa dusil, ja som vystrelila ze ho idem ratovat a on spokojne odfukoval, neviem ci mam halucinacie alebo co ale taky sok som mala ze mi zle od zaludka ostalo 😖

maji4
1. apr 2009

let nevadí ja len ,že dnes je streda 😅 😅 a na večer sa samozrejme tešíííííííííííííííííííííím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 o 18-tej pred tescom keby sa ešte niekto chcel pridať 😉

letuskah
1. apr 2009

maji ved to kludne mozme o 19 rozpustit aby si ju este stihla 😀 😀

maji4
1. apr 2009

let ide o to by som do 12-tej prišla domou 😅 😅 😀 😀 😀 😀

letuskah
1. apr 2009

neboj to stihneme 😀 sak nemusime byt dlho, poohovarame muzov, deti, ostatne konikarky a bezime domov 😀 😀 😀

letuskah
1. apr 2009

baby uz dlho sa vas chcem opytat ked teda skusate cez den nocnikovat tak nechate decko behat polonahate po byte alebo ma gatky pancuchy a tak?
lebo na prvu variantu sa mi zda este zima ale zas je to prakticke a druha varianta mi moc nesedi lebo nemame tolko oblecenia 😀

maji4
1. apr 2009

let my sme nočníkarky začiatočníčky a ja hneď ako sa vyciká teda bolo to len včera 1x keď sa pýtala tak jej dám plienku normálne 😉 😉

Ale to by zaujímalo aj mna ako to robia nočnikárky pokročilé-expertky 😅

maji4
1. apr 2009

Let o tom ohováraní to posledné je najlepšia a najaktuálnejšie 😅 😅

retaux
1. apr 2009

Júj, ste ma veľmi potešili. Už sa necítim až tak zle, že som to urobila. Teraz sme boli u mojej maminy a pišťala tam, že chce dudel aj celou cestou domov. (chcela ho ísť hľadať pod okno 😅 ) Povedala som jej, že už dudka nie je. A keď som ju uložila, tak zaspala do 5 minút. Ale to ona vždy takto na obed hneď zalomí. Len asi nebude už spať tak dlho (tie 3 hodiny oddychu mi budú chýbať).
Leni: presne toto mi liezlo najviac na nervy. Že keď si na ten dudel spomenula, tak proste už nič neexistovalo, len dookola opakovala dudku, dudku.

A ešte som zistila, v čom je príčina, že dnes odmieta každé jedlo - rastie nám konečne dvojka 🙂 a taká je upišťaná a umrnčaná z toho 😒

Zuzi: zo svokry si nič nerob, nepočúvaj to, jedným uchom dnu a druhým von 😝 Ale muža pritlač - proste mu povedz, že to takto urobíte a nediskutuj s ním o tom (ja by som to teda tak urobila). Nech sa nevykrúca a trochu ti pomôže sa zbaviť kojenia v noci.

Letu, Maji: stretko vám normálne závidím. Ale dnes príde kamarátka z Anglicka aj s malým k nám, tak aspoň trochu sa odreagujem.

retaux
1. apr 2009

Ja keď sa Lucka pýtala, tak som jej dávala naspäť plienku. Lenže ona sa pýtala cikať len občas, iba kakať. Ale teraz, keď bude teplejšie, nechám ju behať polonahú po byte.

retaux
1. apr 2009

Aha, čo som práve našla. Tí ľudia sú už fakt na hlavu padnutí. To čo sa ako nudí, keď ho takáto sprostosť napadne:

http://zilina.sme.sk/c/4374437/mumia-zofie-bosn...

maji4
1. apr 2009

ret to máme aj my ,že keď si spomenie na dudku ona ju povie akože ducha tak jej poviem ,že dudka spí v postieľke spolu s plienkou lebo ona sa mojká s plienkou keď ide spať a vysvetlujem ,že potom keď sa okupkáš tak dostaneš dudku aj plienku...a väčšinou pochopí ale keď ideme autom niekde na dlhšie tak si ju vypýta a musí ju mať inač by revala ,vtedy nepomôže dohováranie...

letuskah
1. apr 2009

ret ze to vobec niekoho napadne volaco taketo 😕

tosi viem zivo predstavit ako by hladala Lucka dudel pod oknom, to ako keby som kubka videla 😀 to uz su inak vnimave deti 🙂

maji4
1. apr 2009

ret to je strašné... na tú múmiu sme sa boli pozrieť ešte zo základnej na exkurii 😔

letuskah
1. apr 2009

Kubko spava s vankusikmi, normalne povyzliekal take tie ozdobne vankuse co sme mali na sedacke a vzdy si to dotiahne do spalne a musim mu ich dat inak nezaspi, raz tam mal narvate 4 vankuse vratane svojho a celu noc sa mechril co nemal miesto na spanie, takze ma povoleny len 1 navyse

maji4
1. apr 2009

Tkže ja sa lúčim Liluška sa mi už zobudila tak ahojte 🙂 🙂

Let tak večer ahoj 😉 keby sa niečo zmenilo tak ti zavolám alebo aj ty mne!OK?

zuzana76
autor
1. apr 2009

baby vy ste take zlate, uz som aj annag pisala, ci nema nejake finty na taketo deti

asi skocim tomu lekarovi, idem mu zavolat

letuskah
1. apr 2009

maji OK
zuzi spravne rozhodnutie 😉

nika07
1. apr 2009

zuzi super, držím palce 😉 😵