Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
1. apr 2009

heeeej, vy koho idete ohovárať??? 😠 žiadne ohováračky , len samé láskyplné reči, poprosím 😀

no presne, keď si spomenú na dudu, tak ich nič iné nedostane z tranzu iba ten cumeľ 😠

idem robiť palacinky 🙂

letuskah
1. apr 2009

leni ved ako inak 😀 😀 😀

inak neviete ako sa ma mish?

nika07
1. apr 2009

lenka pošlem ti syna na obed, ten ma stále otravuje za palacinky, a mne sa ich nechce robiť 😀

lenkamt
1. apr 2009

Nika - oki, ak mu stačia 3ks , ktoré po pyraňach zostali 😀

nika07
1. apr 2009

málo, málo, zje asi 5x toľko, asi vieš prečo sa mi nechce ich robiť 😀 😀 😀

lenkamt
1. apr 2009

niekedy som rada, že sa ten Miško nepodaril 😀 a ešte viac že Miško s Maroškom 😀 akože 30palaciniek by sa ani mne nechcelo, a nakoniec ani tých 15 😀

ak dobre rátam 😀

slavenas
1. apr 2009

ahojte

moje dieťa ešte spí, a už by sa aj mohlo zobudiť , v poslednom čase spí poobede 3 hodiny , čo mi ked bolo zlé počasie až tak nevadilo, ale teraz ked svieti slniečko tak už chcem isť von 😕

letu ja som dnes varila šošovicovú polievku 😉

zuzi držím palce u dr. a čo si spomínala ten pupák čo máš, tak ja som také mala raz v živote ale to bolo také akoby podkožná uzlina a zmizlo to samé. Svokru si nevšímaj , aj ja to tak robím a mám celkom pokoj i keď je pravda že sa vidíme málo. 😅

ret ja si tiež myslím že by si mala vydržať s tou dudou, lebo keby si jej ju teraz dala tak druhý krát by to asi už nezabralo (lebo oni sú malý prefíkanci)
Inak aj ja sa na to už chystám dlhšiu dobu, že jej ju vezmem, ona máva dudu len počas spánku a tiež si ju teraz v poslednom čase pýta aj cez deň a ešte to ani nepovie ale ukazuje prštekom do úst až a nervuje sa z toho ked tvrdím že jej nerozumiem a nech povie čo chce. Vadím mi to hlavne na verejnosti lebo to vyzerá ako keby pýtala jesť a ja jej nechcem dať 😕 😠 😠

stretko závidím 😔

slavenas
1. apr 2009

a už sme hore 😀 😀

peta28
1. apr 2009

Cauko baby. som v praci a je mi smutno.. rano mi bolo aj do placu, ale ovladala som sa pred svokrou. Poviem vam ze mozno ak jed to nepochopite bolo pre mna ovela narocnejsie nechat Timusku so staoru ako ju dat do jasliciek.

mam dovlezitu otazku:

nenajde sa niektora ktora by chcela ist s nami na ten wellness vikend do Madarska?
www.hotelpiroska.hu

Postrazili by sme si navzajom deti, alebo chlapi by sa s nimi zahrali a isli by sme na masaz a tak.. tak dajse vediet.

2 nights with half board (buffet breakfast, lunch or dinner with vouchers)
1 pamper massage
usage of the hotel wellness area (outdoor swimming pool, theme bath and sauna world: finnish, bio and infra sauna, steam bath with colour therapy, tepidarium with aroma therapy)
usage of fitness room
transfer to the Spa
car park
Only for our private guests reservable
Price: 85 Euro/person in double room + local tax 1,50 Euro/person/night

peta28
1. apr 2009

Ako varite sosovicovu polievku? Ja ju chcem uvarit malej na zajtra

slavenas
1. apr 2009

leni ozaj , baby sú zlaté v tých účesoch, keby som už aj ja mohla strihať hmm stále nie je čo .

peti ja som robila mliečnu, lebo mi také môžeme a takto zhruba

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2205
len som šošovicu nevarila len namočila asi na 4 hod. (miesto toho varenia ) a potom som na varenie miesto čistej vody pridala vývar z toho zdravého bujonu od Vitany a už som toľko nedochucovala

zuzana76
autor
1. apr 2009

gyndos tu ani nie je, je v Japonsku, takze asi az po sviatkoch sa tam dostanem a dovtedy hadam aj menzes pride a uzlina zmizne

katika1
1. apr 2009

čaute ženy 🙂 čo je tu nové? My máme nové, že sme zase chorý! 7mykrát tento rok!!!!!!!!!! akože hlavne ja! neviem čo mi furt je do prdele
a dalšia novinka, že sme bez cumla už tri týždne a vobec ho nehladá, netúži po nom.
a dalšia novinka, že Pusinka v piatok, alebo cez víkend rodí!
A som sa dopočula o Mish 😵 😵 😵

zuzana76
autor
1. apr 2009

kati, skore uzdravenie a gratulujem k odstaveniu od cumla 😀

tak sa mnozite? tak hladky priebeh porodu pusinke 😅

katika1
1. apr 2009

zuzi tú vyrážku som mala aj ja aj tehotná a doki vravel, že to je len podkožný tuk a zmizne.. a zmizlo..

zuzana76
autor
1. apr 2009

katika, tak dik, dufam,ze to zmizne, vyzera to ako tuk, alebo ta zvacsena uzlina, co pisala slavka

a ako veduca ta musim pokarhat,ze nas zanedbavas a malo sem chodis
😀

zuzana76
autor
1. apr 2009

inak, mna tu baby tak nablaznili, sice som v hlbke duse vedela,ze nemozem byt tehu, lebo sme to tento mesiac nejako zanedbali , ale ked meskali, tak som testy kupovala a ked vysli negativ, normalne mi aj smutno bolo, nabuduce radsej ziadne testovanie, az ked mi 2 tyzdne bude meskat a budem mat aj ine priznaky 😀

katika1
1. apr 2009

zuzi to bude ono 😉
ja sa o Pusinku strašne bojím!!!!!!!
Viem viem´, ale keby ste sa mali tolko učiť, tiež by ste nestíhali 😝 je to o držku
jaaaaaaj a peti zabudla som sa ozvať chceli sme ísť, ale Pusinkine malé budú ešte malinké a nemožme od nich odísť

zuzana76
autor
1. apr 2009

katika, ved ja viem, ze mas vela toho v skole, teda ja by som s deckom nevystudovala, to klobuk dolu

katika1
1. apr 2009

no ja ti to prajem! - aby si bola tehu! Sebe to neprajem 😀
a vy ste to zanedbali mesiac? My pol roka 😀

zuzana76
autor
1. apr 2009

katika, neboj, ona to zvladne, myslim Pusinka, ved mate nejakeho veterinara, nie? popripade zavolaj, keby sa ti jej porod nezdal

katika1
1. apr 2009

dík 🙂 ale štátnice ma zabijú! ale od júna tu budem zas 😉

zuzana76
autor
1. apr 2009

katika, polroka????? neveriiiiiiiiiiiiiiim a co tvoj muz je slepy? 😀 dufam,ze toto nebude citat 😀

v januari aj februari sme sa odviazali, ale potom v marci,ze ved chceme do spanielska za sestrou, tak tam nepojdem bruchata, tak sme len hned po menzese a potom nist 😀

katika1
1. apr 2009

ja budem hned volať to psychicky nezvládnem bez veterinára

zuzana76
autor
1. apr 2009

zvladnes to, neboj, ine cisla zvladli a z coho mas? z anglictiny?

katika1
1. apr 2009

zuzi mne sa nechce 😔 ale ani jemu 😔
z angliny a z geografie
aj my chceme na dovču tento rok 😵

zuzana76
autor
1. apr 2009

uplne idealne by bolo, keby som otehotnela v auguste a vyslo by mi majovciatko, no ale to su sny 😵

dakujem za prianie

inak uz sa mi 2x snivalo,ze som bola bruchata- teda tehotna a raz ze som vo Vatikane na nadvori kupovala malinke oblecko pre chlapceka od nejakeho poulicneho predavaca 😀 , chapes? vo vatikane 😀

zuzana76
autor
1. apr 2009

kati, my sme tak boli ten prvy rok po narodeni patka, ja vystavena, muz tiez, tak sme teda niekedy aj cele mesiace nist, sa cudujem,ze to vydrzal 😒

zuzana76
autor
1. apr 2009

si unavena, neboj po statniciach ta chut pride 😅

katika1
1. apr 2009

😀 aj mne sa snívalo, že som bola bruchatá a celú noc som revala 😔
my sme tiež tak chceli, že v auguste, nech je majovčatko.. ale nie teraz 😀