Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
3. apr 2009

To vám verím baby aj jas a teším ,že sa Lilianke už začína rozväzovať jazýček 😵 😵

Ozaj a máme nové slovo ,že GRG teda povie to GyG ale zlatá je vždy ked si grgne tak dobehne za mnou aby mi to zreferovala 😅 😅

maji4
3. apr 2009

baby takto vlani sme už mali zabezpečené ubytovanie v Radave a sme sa všetky strašne tešili 😎 prečo to neni aj tento rok?? ☹

letuskah
3. apr 2009

maji podla mna cim budu deti vacsie tym to bude horsie, ja myslim ze kym boli male sme boli viac menej odkazane na rovnako stare deti ale uz ako su vacsie, viac sa s nimi da a uz je to take pestrejsie

a jasne ze kvoli krize

katika1
3. apr 2009

letu aj ti tvorí už vety? 🙂

maji4
3. apr 2009

Z mojej strany ani moc nešlo o deti ale o Vás aby som vás spoznala pokecala....

Ale ved ja viem ,že je to teraz ťažké to bola len taká vsuvka 😉 😉

baileysa
3. apr 2009

ahojte 🙂

mimi, drzte sa, snad vas rychlo pustia, ze bude to len lahky priebeh ☹ chudatko ☹

my sme boli na hudobke, uz som stihla aj take away kafco v parku, takze letna sezona je zahajena 😵

akvi, super, ze uz ste v novom domceku, nemate nejake fotky? 😕 ze by sme sa pokochali 😉

letush, tak pracka si z teba robi april, sa mas na co tesit tento mesiac 😖

kati, tak celym zamkom ukazujes a nam nist????? 😖 😀 😀 😀 😀

leni, ok, predbezne pisem do diara 😉

baileysa
3. apr 2009

boze a som zabudla, VSETKO NAJLEPSIE RISIAKOM 🙂 oslava bude velika??? 😕 😅

letuskah
3. apr 2009

kati spaja slovicka a dava to zmysel tak ak to nazyvas vety tak hej ale su to len nahrubo pospajane slova aby vyjadril co chce, napr, mama vstat mleko, totiz onhovori v rozkazovacom tone iba 😀

letuskah
3. apr 2009

bai ja by som tu pracku nakopala 😠 😠

aj moja mama vcera zahajila sezonu prvou kavou na terase, normalne pozametala, obrus dala a kavickovali 😵

baileysa
3. apr 2009

to je uzasne, ake su uz vase deticky rozkecane, my zaciname postupne ale posledne dni tiez sa jej rozvazuje jazycek a zacina sa poriadne snazit 😵 neskutocne 🙂

baileysa
3. apr 2009

no keby mne tak robila pracka, tak si to isto ods.rie muz, ze nevie schopnu pracku kupit, sa poznam 😝

baileysa
3. apr 2009

a my este nespime, vcera vobec nechcela spat cez obed, tak som zvedava 😖

letuskah
3. apr 2009

bai 😀 mna by to az tak nestvalo len pred dvoma tyzdnami bola opravovana a teraz zase a vyzera to na elektroniku co znamena nova pracka, ale bud tyzden pride opravar sa na to pozriet ci ozaj

letuskah
3. apr 2009

no ale idem trochu poupratovat lebo ako chodim teraz s malym von tak doma nic nerobim tak aspon dnes, nech to dako vyzera na vikend, majte sa 🙂

baileysa
3. apr 2009

letush, k nam by si nedosla poriadit? u nas to vyzera podobne, len musim teraz nejake veci na pc riesit 😔

katika1
3. apr 2009

letu hej sú to vety.. teda apson u nás, Kubka som nepočula..
my sme tiež boli že len rozkazovací sposob, ale už vie aj také, že Maminka prosím si mliečko a podobne 🙂
Alebo v noci sa mu niečo snívalo a zo zna : Jaaa maaaam bábatko 😀 😀 😀

retaux
3. apr 2009

Ahojte!
Bába mi už spinká, dúfam, že potiahne viac ako včera.

Katika: včerajší zážitok nemal chybu 😀 My tie už vety skladáme, Lucka sa snaží aj skloňovať, ale nie vždy jej to vyjde, napadajú jej všelijaké kombinácie: napr. keď sa jej opýtam, čie sú topánky, povie "maminkove" 😀 alebo sme minule boli na bicykli a ona, že "lucinka bicyglová" akože sa bicykluje.

Letu: u nás je taký istý bordel, lebo vždy keď chcem ísť niečo urobiť, tak Lucka na mňa kričí: maminka poď hačať, tak jej vyhoviem a potom nič neurobím 😖

katika1
3. apr 2009

chlap mi volal, že vybavil, že malý bude dnes spať u babky.. fííííha 😀 my vraj ideme na večeru a víno.. to čo sa mu porobilo 😀 a zajtra ideme do Madarska na nakup.. ten niečo chce! Čo asi 😀 😀 😀 😀 😀

letuskah
3. apr 2009

ret mas super dceru, nechce aby si sa znicila 😵 😵
kati 😀 😀 nevolal nahodou s majkou? 😀

kubko tiez sklonuje a vyraba vselijake novotvary ale ked daco chce tak len infinitiv inak pouzije aj vycasovane slovo, sice inak ako treba ale na to ma cas do skoly 😀

katika1
3. apr 2009

ret hej to je strašne zlaté 😀 aj riškovi ešte občas ujde sklonovanie, ale celkom mu to už ide..
jaaaj a včera bol hrozne zlatý.. na ihrisku k nám prišlo také dievčatko, asi trojročné a malý na nu hodil obrovský úsmev, ukázal prštekom na seba a vraví "Riško" 😀 Mi to prišlo ako Ja Tarzan, Ty Jane 😀 Normálne sa už zoznamuje cassanova jeden 😀

katika1
3. apr 2009

😀 letu žeby?
maji?!

mima07
3. apr 2009

cauko kočky
pozdravuje vas mimi uz sa maju lepsie aj som adamka pocula maju rotavirus 😠 zacal jej grcat ale bol uplne v pohode aj sa hral no a na druhy den uz sa ani nehybal tak to co ho napchli do hlavicky sa im podarilo asi na 30 raz ked rozmyslali nad sondou do zaludka ☹ snad ich v nedelu alebo najneskor v pondelok pustia ale musia splnit niekolko podminok ze bez teploty nevracat tuha stolica a vypit 1 liter tekutin co asi bude pre nich najhorsie
inak posobi tak vyrovnane na to ze dieta mala takmer bezvladne a je po neprespatej noci
mne normalne husia koza naskakovala aj mi slzy tiekli ked mi to opisovala
TAK sa chytro AdDAMKO uzdrav

na ostatne reagujem neskor
musim upratovat 😠

katika1
3. apr 2009

chuuudatko malé 😔 fuj, mne je z toho až zle, kedže viem aké to je 😔

ideme o chvilku s pusinou na uzv.. sa tak teším!!! Poviem vám, či bude chlapček, alebo dievčatko 😀 😀 😀
som zvedavá, kolko ich nosí pod srdiečkom moja malinká

Včera bola tá baba čo sa stará oRiška na 4D uzv, lebo boli strašne zvedaví na pohlavie a sú šťastný ako blchy, lebo čakajú chlapčeka.. To mali vysnívané 🙂 Bude Davidko 🙂

lejla77
3. apr 2009

kocky, som sa pekne nasmiala na tych vetach vasich deticiek. 😀 😀 😀 zlateeeeeee. 😉

My este nespájame vety ☹ Ale tiez sa snazime - zatial som len od neho pocula, ze sa mu podarilo : "Co je to"
A strasne sa mi to pacilo. 😵 ale potom sa uz hanbil a nechcel to povedat. 😎

zuzana76
autor
3. apr 2009

ahojteee

dostala som tooooooooooooooo, meskalo mi 9 dni 😠

je tu babina a hra sa spatkom a ja vyvaram

letuskah
3. apr 2009

zuzi tak si pokojna 🙂 aspon mozte ist v lete za sesstrou 🙂

zuzana76
autor
3. apr 2009

letu, hej spokojna, bola by som velmi spokojna aj keby som bola tehu, ale kedze nie som, tak radsej chcem mrchave dni

letuskah
3. apr 2009

zuzi hlavne je ze aj tak je dobre aj tak 🙂

letuskah
3. apr 2009

my sme hore tak sa ideme hrat a potom opalovat von 😵 😵 😵

zuzana76
autor
3. apr 2009

mne maly dnes este nespal