Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
5. apr 2009

caute
Leni ani ja som neodignorovala 😠 😠 😠
podla mna by sme mali hodit zreb ktora dostane koho na spanie 😀 😀 😀 ja chcem jednu z dvojok, chcem poznat ten pocit ked dieta zje co ma nalozene a pyta este 😵 😵 😵 😵 😵

PP joj nech operacia dopadne ako treba a nech ste aspon mesiac v poriadku
Ret mozno sa jej to do zajtra zlepsi, ale isto chod k mudr ked si si nie ista

my me dnes boli v babkovom divadle a Kubko mal zazitok, pekne sledoval dej, kde tu skomentoval ale najvacsiu a jedinu traumu zazil ked saso, ktory bol hlavnou postavou deja, odisiel z dejiska, vzdy sa rozplakal a ked sa vratil tak usmev ako slniecko, pacilo sa mu to, takze budeme chodit 😵 😵
a dnes sme v lese krmili mravceky pilinami a nahanali cmeliaka, kazde slovo co som povedala opakoval uplne presne 😵

leni k cistemu bytu gratulujem, ja som sa na to vyone, buduci tyzden pretriedim lebo ideme k nasim tak odnesieme male veci tam, to je jediny moj prispevok k velkej noci

letuskah
5. apr 2009

a afera pracka, dnes to zase nechcelo prat, tak moj drahy manzel (strojar) rozobral pracku, vycistil co sa dalo a zistil ze sarapatu zrejme robi prasok na pranie, lebo vsade v hadiciach bol nerozpusteny. a je pravda ze to zacalo ako sme ho kupili. doteraz sme kupovali persil alebo ariel a naposledy ze vyskusame bonux. a ten je zrejme nejaky divny a nejde ho z tej pracky vyplavit a potom hlasi upchaty filter... zajtra testujeme

a kedze mate este vikend idem het

mimi.k
5. apr 2009

Ahojte,
sme doma. Našťastie nás pustili, aj keď som ešte včera ani dnes ráno vôbec nedúfala. Včera mal ešte totálne riedku stolicu a dnes mal menej glukózy, ako keď nás prijímali.
Podmienky na prepustenie sú - ok stolica (dnes nebola ešte žiadna tak možno aj to je dobre), bez teploty, nezvracať a vypiť aspoň liter tekutín. Žienky, mne sa podaril heroický výkon dostať to do neho po desiatkach mililitrov....ale bol to des. Síce sme doma, veľmi sa teším, ale musíme mať ešte prísnu diétu, min. týždeň a postupne zavádzať ostatné tiež ešte diétne potraviny.
Ale aj tak sa bojím, že sa nám to nejako zhorší ešte....neviem...
Najviac ma ale aj tak dostalo to, ako mi dieťa skoro z minúty na minútu skoro prestalo vnímať okolie, nevládal udržať ani hlavičku, keď som ho niesla na rukách...už je oveľa lepší, ale je spavejší a taký spomalený. Miško tvrdí, že je teraz asi taký ako bežné deti bývajú, len my vieme, že to nie je on, keďže doma býva úplne hyperaktívny...
Viem, že vám Miško písal, že sme v nemocnici....a veľmi pekne ďakujem za povzbudivé sms-ky a telefonáty ...cmuk všetkým, ste zlaté. Neviete si ani predstaviť, ako mi to dobre padlo, hlavne keď ste v úplnej izolácii....
Budem končiť, všetko si dočítam, keď sa trocha zorientujem doma a tak...(je toho nejako veľa, najhoršie je, že aj maminke sa pohoršilo...)
Dobrú...

letuskah
5. apr 2009

mimi som rada ze ste doma, Adamko je urcite hrozne vysileny ale dufam ze sa da rychlo doporiadku aby sa mohol starat o mamicku, drzte sa obaja 🙂

lenkamt
6. apr 2009

ahojte 🙂

my zas vstávame 6.15, už sa to skracuje takže v máji to bude 5.00 😝 😀

Letu - prepáč, jasné veď ty si hodila aj termíny, no ja začiatok máj a koniec jún nemôžem vôbec, vidím že sa zas dohodneme 😀

Mimi - to je dobre že ste už doma, neboj už sa mu nepohorší 😉 a to s tou maminkou mi je ľúto 😢

retaux
6. apr 2009

Ahojte!

baily: včera som myslela, či ste išli spievať Kvetnú nedeľu aj s halúzkou a tak 😀 Či u vás dievčatá nechodia?

Mimi: tak to je super, že ste už doma. Doma sa Adamkovi určite bude stav rýchlejšie zlepšovať 😉

A ja idem obliecť drobča a ideme k dr. 🙄

lejla77
6. apr 2009

Dobre ranko 🙂

pp: nech vsetko dopadne dobre, drzime palceky 😉 A na aku operaciu ide? Nie som v obraze. 😔

mimi.k:
drzime palceky, uz to urcite bude len lepsie. A mamine nech sa rychlo polepsi.

peta:
uz ste v jaslickach? My sme dnes rano zasa strasne plakali. 😖

lejla77
6. apr 2009

ret:
aj vam drzime palceky... Tiez ste stale chori. 😔

mmem_
6. apr 2009

ahojte

mimi.k : tak super ze ste doma, teraz to uz bude dobrre, mamina nech sa drzi 😢 😢

retaux: nech tak dr nieco poriesi

my vstavame o 6.30 od posunu casu 😝

leni este mozte dojst do boleslavi, tiez by som rada zazila pocit ked mi dieta vsetko zje 😀 😀 😀 inak zaciname spajat aj my slova napr. ete papa - este papat ale neviem naco mu je tato veta, ked on zasadne ked vidi jedlo tak kruti hlavou

letu to je sila s tou prackou

zuzana76: tak to je super,my chceme tiez podobnu destinaciu tento rok

mmem_
6. apr 2009

juj na PP som zabudla: verim ze mas toho dost ja sa tohto obdobia tiez dost desim a na op drzime palce

inak maly tiez pokaslieva ale len rano pred vstanim, co to moze byt, moze to byt nieco nepreliecene? dlho nic a teraz zase ale inak oka

zuzana76
autor
6. apr 2009

ahojteee

mimi, som rada,ze vas uz pustili domov, zelam vam vsetkym, nech sa vam polepsi, Adamkovi, tebe aj tvojej maminke, aby ste si mohli v zdravi vychutnat jar, teplucko a tesit sa z kazdodenneho zivota. vela zdravia vasej rodinke, lebo to obzvlast potrebujete

mmem, ja by som zase rada niekam inam, v spanileslku sme uz boli 3x, je sice pravda ,ze len v Katalansku pri Barcelone a Malagu este nepozname.

ret, aj vam vela zdravia, nech vas uz netrapia ocka, ani nic ine.

lenkamt
6. apr 2009

práve som prišla nato že stav zubov je Lucka 14 a Lenka 13 + očák na 3/4 von 🙂 tie spodné stoličky ani neviem kedy jej vyšli 😅

za hodku volám do bb, nejako mi sťahuje žalúdok 🙄

zuzana76
autor
6. apr 2009

lenka, myslim na teba, uz tam volas? dufam, ze ti povie tie najlepsie spravy

mmem_
6. apr 2009

leni drzim palceky 🙂

zuzi mi prave este v spanielsku nie tak som velmi zvedava 🙂 ale su tam vraj perfektne plaze tak si maly pride snad na svoje 🙂

ja sa mam ochvilu stretnut s pani ktora mi bude zajtra babysittovat Simonka,lebo potrebujem ist k Dr a muz nemoze
mam na nu sice dobre referencie,tak dufam ze si sadneme ale aj tak som napata ci jej budem moct doverovat a obcas zverit Simonka 😝

mmem_
6. apr 2009

a mame nove topanocky prave prisli a su mu dobre i ked najprv si ich nechcel natiahnut potom hodim link

este ich ideme otestovat, ci v nich bude chciet chodit,ale nemali by ho tlacit

tak pa zatial

zuzana76
autor
6. apr 2009

mmem, plaze su tam zvacsa pieskove, mozno ako kde, ale voda je studensia ako v jadrane a vraj tam uplne dolu je este srudensia, lebo tam uz prudi voda z oceanu, inak je tam super, odporucam, aj ceny v obchodoch asi ako tu

peta28
6. apr 2009

Ahojcek,
Leni tak ako vysledky???? Dufam, ze je vsetko ok, hned daj vediet co a ako.

Lejla ano dnes sme isli prvy den a celkom v pohode, Timka tym ze ma taky poposuvany rezim tak rano sme ju museli budut a bola taka este prispata.
Stanka som pocula az von.. tak snad si zas rychlo zvykne. Ale pojdu dnes urcite von, tak snad sa zahra trosku v piesku.
ja som po vikende hotova.. boli sme v sobotu v zoo a my dvaja sme boli totalne mrtvi a dieta zaspalo az o 22.15.. a to tahala od rana od 8.00. Vcera o iste, cez den ani minutu.
V sobotu som sa strasne pohadala s jednou matkou na ihrisku v zoo, jej syn hadzal strkove kamienky a ona nic a hodil ich malej do tvare ked sa smykala dole zo smyklavky. Nikto nereagoval tak mu vravim, chlapcek nemozes hadzat kamienky na deticky , v tom prisla furia s nejakym komentarom ku mne a ked som jej slusne odpovedala ze nech da pozor,ze ani jej by sa nepacilo keby niekto hadzal kamane na jej dieta, tak na mna zacala ziapat ze nemam byt hystericka.. tak ja uz neviem kde to zijeme a co z tychto deti pod takouto vychovou vyrastie. Normalne by som jej jednu vedela vrazit vtedy ako ma nasrala. Na to ideme par metrov dalej a Timka hodila flasku s cajom kackam do jazera.. tak moj muz Mac Gaiver preskocil plot a sup ho do jazera ku kackam pre flasku. Jasne ze potom z nej mala chcela pit a cely cas sme bojovali ze jej tu flasku z jazera kde sa chodi kupat opica nedam.. (kto pozna bratislavsku zoo vie o tej opici co tam skace nad jazerom po tom lane) A to som sa este bala aby na nas nevyskocil nejaky opatrovatel ze im znecistujeme jazero..

zuzana76
autor
6. apr 2009

peti 😀 na MC Gyverovy sa smejem a ta matka je otras, ja to poznam, s rodicmi deti som si uzila svoje aj preto sa mi uz nechce vratit do skoly, ani deti uz nie su to co byvali a rodicia este 100x horsi, lahostajni, alebo az prilis upati len na svoje dieta, zniesli by mu aj modre z neba, chodia zan orodovat a pritom dieta, maly nevychovany a rozmaznany spratek 😠 , normalne som sa aj ja namosurila, mna tiez vedia vytacat taki rodicia

lejla77
6. apr 2009

peta:
do kelu, tak to si ma nepotesila, ze maly plakal ☹ Dufam, ze potom prestal... chudatenko moje. 😔

A ta mater - dobre od veci. A s tou flasou 😀 😀 😀 moj muz by tam urcite neliezol... musela by som ja 😀 , ale asi by sme kupili druhu. 😝

peta28
6. apr 2009

no on tam hned skocil, aby mu neodplavala. Este by nam dali pokutu za znecistovanie jazera, tak ju vybral. Ja som ju chcela aj vyhodit, ale zatial som ju nechala, zrejme ju vysterilizujem a uvidim co s nou. Kupila som v piatok aj novu slasku tu sportovu Canpol babies s tou slamkou, ale nechce ju.

peta28
6. apr 2009

Inac aj vase deti tak vymyslaju co si chcu obliect? Timka uz ako 5 rocna, iba to si oblecie co chce ona. Ked jej chcem dat ciapku ktoru ona nechce tak to je horor.. da si len tu ktoru chce ona, aj bundicku, aj tricko.. vsetko.

lejla77
6. apr 2009

peta:
Stanko este takto nevymysla - on si nechce obliekat nic. 😀 😀 😀 A kmase si dole, ked ma nieco ku krku. 😔

lenkamt
6. apr 2009

tak ten dôležitý marker ešte nie je až vo štvrtok - ostatok ok 🙂

Peti - ženská krava, tvoj muž 😀

letuskah
6. apr 2009

caute
leni tak super ze aspon ciastocne vysledky su OK, ostatne bude urcite tiez 🙂

peti my by sme sa na tu flasu asi vykaslali, moj muz by tam isto neliezol a ja duplom nie 😀 ale ked ju vysterilizujes tak bude pouzitelna, ja by som ju pouzivala dalej ale len v pripade ze by nam ju niekto cudzi vybral z vody ...

ja tiez riesim s detmi na ihrisku ked matka nema cas lebo sa musi vykecavat s kamoskou alebo na telefone, zatial ma teda nikto slovne nenapadol, len sa vkuse rozculujem nad tymi rodicmi modernymi
Zuzi ani sa ti necudujem ze sa nechces do skoly vratit ved to niekedy musi byt o zivot tyto strasne doleziti rodicia 😠

mojmu dietatku sa tlacia ocaky tak je od rana umrndeny a zly, aj posledne dve noci zle spal ale aspon vonku je v pohode ked su tam ine deti, akurat ze ked je takyto vela pije a vypil vsetko co sme mali so sebou tak chodil a bral ostatnym detom flase aby sa napil 😀 akoze zacinam sa normalne hanbit niekedy lebo ten bere vsetko co vidi...

anketa, ake topanky teraz davate detom, hlavne ma zaujima klenba a ci su take vyssie ku kotniku alebo davate obyc poltopanky, vraj by sa mali vyssie ale neviem

letuskah
6. apr 2009

a Kubko tiez nevymysla co si oblecie, najlepsie je ked ho necham neprebaleneho, do pol pasa vyzleceneho, to je najstastnejsi, este keby si vedel sam dat dole gate alebo pancuchy tak dosiahne idealny stav 😠 😀

mmem_
6. apr 2009

leni: to bude dobre 🙂 🙂

letu: ja som objednala tieto

http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-celoroc...

a tieto na leto take vetracie

http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-letni/d...

obe su vysoke a dobre sedia,maju klenbu a aj ten nestastny certifikat 😀

prvykrat som objednavala cez net boty aj mi dost lepilo ci bude stacit ale nastastie super 😝

a dnes zaspal bez obeda

teta na hlidani vyzera byt v pohode, robila v centre a teraz bude v Prahe robit, , takze dufam ze to zajtra zo Simom zvladne 🙂

dnes som kupila obed - v bio jedalni a maly sa mi na to vykaslal 😅

idem robit strudlu

peta: hihi mas dobreho Jamesa doma, mne tiez nechce slamkovu flasku, darujem ked niekto chce

mmem_
6. apr 2009

letu Simko sa zasadne nechce prebalit ked ma plne gate 😀 nechapem 😝

letuskah
6. apr 2009

mmem sa mi pacia tie co si objednala, oboje, ja si na topanky z netu netrufam, som schopna kupit vselico ale toto nie

retaux
6. apr 2009

Ahojte!
Tak nám doktorka dala Augmentin. Lucka sa tešila, že mohla byť vonku, trošku si aj pobehala, ale domov sme už prišli s plačom, čo bola unavená.

Leni: určite budú všetky výsledky dobré 😉

Peťa: tak to môj muž by tiež asi neskočil za tou fľašou 😀 a ja tiež nie. Lucka si tiež nevyberá, čo si oblečie, ale už aspoň nevymýšľa ako cez zimu pri každom obliekaní.

Lucka nosí obuté botasky alebo poltopánky a dnes mala tieto plátenky
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5505399

A ešte otázka: dávate deťom ešte pančuchy a čiapku?

lenkamt
6. apr 2009

už sme hore 🙂

baby dík 🙂

my nosíme botasky , nízke 😉

pančuchy sme ešte mali, lebo som im dala len tenké tepláčiky, čiapku už nie. a len body s krátkym rukávom a navrch tenké tričko s dlhým rukávom. dnes je ale chladnejšie bude aj mikinka a možno aj čiapka 🤐