Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

adulik23
17. feb 2009

mima - mna by asi tiez vystrelo z takeho tanca na stole. 🙄
a fakt si neviem predstavit, co robis do polnoci. ja chodim spavat medzi 22-22:30. minule som tym dost pobavila ludi na fb. nikto z mojich znamych nechodi spavat tak skoro. 😅 ale mozem ja za to, ze miselin nam robi 5:30 budicek. vyhoda je, ze vacsinou mam doobeda do 10:00 upratane aj navarene. 😎

lejla - a tvoj muz doteraz nejavil ziadne naznaky sialenstva? to kedy sa chce spamatat?

mimi - ja som sa tiez zaujimala, co s vecami, dokonca som bola aj na miestnej fare, ci nemaju nejake socialne slabsie ovecky, ale fesi mi povedal, ze on nic nechce, ale ze to mozem odviest kdesi k samorinu - adresu si mam vraj najst na nete. 😕 😕 😠 no vies si predstavit, ako to skoncilo. zabalene vedla smetiakov.

a zuby si umyvame ako vacsina z vas. teda rano - vtedy umyvam zuby ja. vecer umyva mm a tvrdi, ze jemu pusu otvori. 🙂

adulik23
17. feb 2009

mimi - snad ich bude dobrych viac. ti fotografi dokazu zazraky. my ked sme boli tak som si tiez myslela, ze nic moc a nakoniec mame kopec krasnych fotiek. 🙂
ja som sa vtedy ani nechcela fotit (bola som strapata a nenamalovana - povedali mi, ze budem len sofer), ale fotografka ma ukecala a potom krasne zretusovala, takze som maximalne spokojna. 😎 😎 😎

adulik23
17. feb 2009

tak som si pokecala sama so sebou a idem cvicit. 😀
paaaaaaaaaaa a pekny vecer vsetkym. ja sa sem uz asi nedostanem, lebo ked dofrcim domov, tak mi pojdu serialy a muz ma nepusti k pc. 😠

mimi.k
17. feb 2009

Adi, no veď jedine ak tak 😉

mimi.k
17. feb 2009

Maj sa 😉

baileysa
17. feb 2009

hlasime sa k chorobkam, sme boli na navsteve u kolegyne, a sa mi gretka nezdala, tak sme merali teplotu a 39 som namerala, ziadne ine priznaky nema, tak uvidime, co sa z toho vykluje ☹

zuby umyvame vecer, celkom sa da, muz ju naucil cerit zubky, tak ceri a ja chytro parkrat suchnem... lebo mam vycitky, som dlho neumyla a uz mala na nich taky povlak 😨

mimi, tesim na fotky 🙂

mima07
17. feb 2009

pridala som fotky hlavne pre Letuskinho jakubka 😀 😀 😀 😀

baileysa
17. feb 2009

mima,si letuske zavarila tymi fotkami 😀 😀
bilush,mam stiahnutu 3.seriu zufaliek a 8 casti zo 4.,to si uz isto videla,ty si uz pokrocila...

letuskah
17. feb 2009

idem pozriet co si mi tam nachystala

my sme boli este poobede vonku sa radovat zo snehu a dietatko ubohe bolo vyvalene druhy raz, snad mi neochorie

letuskah
17. feb 2009

mima mas smolu, my rebrik nemame 😀 😀 😀 muza mam vysokeho a ja ledva na stolicku vyleziem tak nam ho netreba 😀

letuskah
17. feb 2009

a este do tretice, chorusikovia nech sa liecia aj novochora Gretka
a ja idem haji beli

mishelin
17. feb 2009

ahojte baby,hlasim sa konecne 😅 som len na skok citat nejdem je toho vela..

ale aspon daco

bilu-asi by som sa potot od strachu,keby sa moj prepadol do ladu 😖 😲 ja mu to stou kozkou ci predkozkou nerobim,mne nik nekazal...
peti,lejla-rychlo sa uzdravte 😉

a chem podakovat mimuske07 ze mi tak venuje svoj cas a pomaha mi s niecim 😉 🙂
no idem do sprchy,hadam budem mat viac casu,ale ked muz je uz dlho doma a bude az do aprila vyzera to tak 😝

no a u nas vsetko po starom...tak caute

bilushka
17. feb 2009

Bailey, tak uz aj vy ☹
Ale snad malej nic nebude, ked si jej dala cipok tak zajtra uz by mohla byt ako rybicka 🙂

My dnes-bojim sa to aj napisat-bez vracacky, teraz spinka a ja uz dufam, ze postupne to bude ustupovat, ved je to "len" blbe prechladnutie 😒 Ale na druhej strane je aj pravda, ze nema z coho grckat,
ked skoro nic nejedol ☹

Mima ty sa nemas comu divit, ze maly je taky besny ved to su vsetko dedicne veci, tak si nastav zrkadlo, ze po kom to tak asi ma 😀 Ale na tom rebriku nema chybu, to je pravda, ale u mna stale vedie na stoliku 😀

Drzim vsetkym palce, nech chorobky postupne ustupuju, Peti a kde si mala vcera muza ked si pisala, ze si bola na malu sama, este ze mas tolko dovolenky, aj tak celkom dobre Timka zvlada tie jasle myslim co sa chorob tyka, ved toto je prve jej take vaznejsie ochorenie odkedy je vo velkom kolektive, nie?

Mimi no som zvedava, co vam ta fotografka vykuzli, kedy by ste mali mat fotky?
Uz budu ked ta pridem kuknut?

Bailey, hej tak to si pozadu este a si ma tym vobec nepotesila, lebo ma uz klepe ako sa to skonci a asi som uz fakt dobehla Amikov a sledujem to co oni, ze tiez musia cakat na nove diely 😅

mmem_
17. feb 2009

ahoooooooooojte zeny

tak ja som bola dnes po 100 rokoch v divadle a som straaaasne nadsena,konecne vytrhnutie z reality 😀 😀 😀 som sa dobre zasmiala
som presvihla orfinaciu tak snad zajtra dokujam na nete

to co sme vsetci choriiiiiiiii??? nech sa pfuj pfuj skoro uzdravime

no vidim ze pisem uz bludy tak idem radsej het

baby a kde stahujete tie zufalky? ja uz som sa informovala u jednej znamej ale nejake to tam je na mna komplikovane tak som to zabalila, mozte mi pisnut IP?????ß

bailus: pozrala som to materske centrum teraz som sa ktomu az dostala a vyzera to super

mima: diky za info, kolko kil ma maly a cm cca a aku velkost objednavate z toho nextu???? ja som objavila jednu pani co to dovaza tu aj do MB tak si mozno nieco objednam, tie plavky aj s trickom je super napad, som tu uz v lete pozorovala u deticiek na plazi

mmem_
17. feb 2009

baily: oprava, pozerala

mmem_
17. feb 2009

zuzana 76 : v nedelu som robila tie zavitky s kyslou kapustou a boli vynikajuuuuuuuuuuce

mima07
17. feb 2009

bilu co si myslela tym zrkadlom 😠 este ze som to nepochopila 😀 😀 😀 ale sak ja viem ze je to moj zlatusik ale uz sa mi muz vyhraza ze uz nikam s nami nepojde ☹ lebo alex len vymysla

ja som asi odinakial ja vobec neviem co su zufalky ja som este nevidela ani kusok mozno len uvodnu zvucku ale aj to som si nie ista 😀 😀

mmem maly ma 12,5 kg a asi 83-84 cm a momentalne su mu nohavice 1,5-2 roky akurat a tricka tejto velkosti iba o trochu vacsie tak ja som uz kupovala na 2-3 roky lebo to boli veci na leto a niektore na jar ohrniem rukavy a mozno vydrzia aj na jesen 😀

tak to tu zatvaram cik cik

mmem_
18. feb 2009

bree raanko;)

mima: a napr HM oblecko aku velkost ma? 86 alebo uz 92??

mimi k; fotky budu urcite super, my ked sme sa boli fotit tak to male cele prereva,ze som si myslela ze z toho nic nebude a spravila krasne fotky ,ti fotografi to vedia vystihnut a narobia kopec zaberov tak niekolko urcite podari

retaux
18. feb 2009

Ahojte!

Tak už aj Gretka je choručká? Nech jej rýchlo tie teploty prejdu 😉

Ja na umývanie zubov zabúdam. Sem-tam jej umyjem ja, sem-tam si sama umýva tak, že hryzie kefku. Umývame bez pasty.

mima07
18. feb 2009

dobre ranko
mmem nemame hm oblecenie takze neviem aku velkost

baileysa
18. feb 2009

ahojky,

dakujeme za prianie uzdravenia, rovnako vsetkym chorusikom posielame ozdravne bozteky...

mame horsiu noc za sebou, gretka sa pohybovala medzi 39-40 teploty, rano tiez 39, zatial ziadne ine priznaky, tak neviem...
kolko maju mat zubov?
gretka uz ma jednotky, dvojky, ocne, a stolicky... maju byt po 2 stolicky? lebo ak ano, tak sa stavim, ze jej pojdu zase zuby, ak nie, tak neviem 🙄

mmem, mne to stiahol tentokrat kmotor, takze neviem, ale tasler si aj plati nejaky pristup na nejake stranky, kde moze potom stahovat

mima07
18. feb 2009

baily 20zubov a stolicky su po 2

baileysa
18. feb 2009

takze nam pojdu tie dalsie stolicky 🙄
mima, dik

grety
18. feb 2009

cauko baby,

mne drahusik stahuje zufalky z bti junkie ... aspon si myslim, ze je to to, ale vobec neviem ktora je to seria, ale je to to co uz karlos vidi ...

vcera moje dieta odmietlo absolutne zjest teple jedlo. nas jedalnicek vcera vyzeral :
ranajky : pribinacik (8.00)
obed : ovsenna kasa s grankom (11.30 hod.)
vecera : 5 lyziciek polievky (19.00), 3 susta chlebika so sunkou (20.00), 200ml kakao (20.30)

katastrofen !!!!

dnes mala 1 a pol parky a 1 pribinacik ... som zvedava co bude dalej

lenkamt
18. feb 2009

čaute.

mám zdravé prsia 😀 doktor na sone bol srandista 😀 a cytológiu I - čiže až na hlavu som celkom zdravá 😀

našej Lucke ide ten blbý očák + druhá dolná stolička - už sme mali dve zlé noci a ešte minimálne dve čakám 😝

včera večer zážitok - baby zaspali 19.58 a 20.01 sused vedľa z vchodu o poschodie nižšie začal vrtať, znelo to tak akoby vrtál vedľa v izbe 😖 deti hore, tak som ich zobrala pozerať ordináciu a muž mu išiel nadať. potom zaspali až o 21.00 😝 normálne som bola vytočená 😖

Bailey - liečte sa, ja už zhľadúvam recepty čo by som, možno spravím aspoň nejaký krabí šalát ako chuťovku 😉

ddadka
18. feb 2009

ahojte,

letu - to sme mali aj my.
mudr. mu to pretiahla (co som ja vobec nechcela), potom sme to macali v repiku, jemne stahovali vo vani a vo vode trosku vycistili. po kupani sme to este docistili a natreli framykoinom.

zuby umyvame len vecer. zoberie si kefku s pastou, pastu zje a hryzie kefku. potom trochu bojujeme, ked sa mu snazim posuchat po zubkoch.

lenka gratulujeme k dobrym vysledkom a nech tie zuby uz daju pokoj.

chorusikom prajeme skore uzdravenie.

meganik
18. feb 2009

ahojte...fíha už sme boli na druhej strane 😨 ako to, že je tu dneska tak mŕtvo 😕

došla som sa vám pochváliť, že som dneska 1x robila hráškovú krémovú polievku s krupicovými haluškami a môj najväčší kritik t.j. Natálka zjedla na obed rovno 2 taniere 😎

a už mi poslali zo školy pozvánku na štátnice na 9.6. 😝 bože už začínam stresovať 😔

no nič..prchám von s Natálkou, lebo už nám je doma dlho

všetkým malým pacientíkom želám skoré uzdravenie 😉

leni super, že sono a cyto dopadlo dobre 😉

no a konečne máme fotky..akurát, že s nimi behá mm celý deň po meste 😠 ako keby nevedel, že mňa už tu zožiera zvedavosť 😝 potom dáke pridám

zuzana76
autor
18. feb 2009

ahojteee

leni, tesim sa ze vysledky su dobre

aj ja som dnes bola na hematolohii a vsetko je ok, uz by mi ani nedal B 12, ale som mu povedala,ze sa snazime o druhe babo, tak mi este dal 😀

ja som dnes robila cernohorsky rezen, ale z kuraciny 😀 lebo doma som nemala bravcove maso, zo zvysku struhanych zemiakov co mi zostali z obalovania som urobila harulu a k masu bola zemiakova kasa

a kupila som si 2 casopisy o hackovani, akurat ze jeden je po nemecky, to je este ok, ale ten druhy po madarsky ale nadherne vzory su tam, tak nadherne, ale neva, ved bud mamina, alebo katika mi to hadam prelozia 😀

zuzana76
autor
18. feb 2009

meg, hraskovu kremovu chcem uz dlhsie urobit patkovi, ale akosi stale zabudnem a uvarim inu

ddadka aty este 2 v 1? 😕

ddadka
18. feb 2009

prosim recept na hráškovú krémovú polievku s krupicovými haluškami.

zuzka, moje deti asi miluju moju maternicu, ked nechcu ist von 🙂
doki nechce nic vyvolavat, kym nebudem aspon trosicku otvorena. tak zasa v piatok aj s taskou, tento krat nalacno, keby bolo treba cisarsky.