Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
5. máj 2009

Peti, tú kávu si pôjdem určite kúpiť. Díky za tip 😉
Kedy odchádzaš do toho Thajska?

Za Julku ďakujem...už sme im s Adamkom volali, tak im zaspieval do telefónu "živió, živió, motorkáááá"
😀 (to namiesto mnogaleta, pamätá si, že je to niečo na "m" 😀 )

Bilushka, zajtra mi to vyhovuje, lebo ten štvrtok už odchádzame na panské 😀 Do Sveta knihy na Obchodnej ísť nemusíme, tam Malého tyrana nemajú. Po dnešnej noci som sa nabudila, že to idem kúpiť a nemali 😀 😉
Na stretko sa teším, len daj vedieť kedy a kde sa stretneme 😉 😵

Mima, aké ATB vám dala? My sme keď sme mali napr. Sumamed (to sú len trojdňové), tak tam prejde teplota do 8 hod. myslím. To je supiš. Akurát, že sa z nich 2x vyhádzal, takže nám ich už do budúcnosti predpisovať nebude.

bilushka
5. máj 2009

Este som sa vratila, lebo som vyspionila, ze v tejto Mama a ja je na premene tehuliek Sirinka z konika, velmi je tam zlata, ja som ju hned spoznala, takze moja diagnoza MK je potvrdena 😀 😀 😀 😀

bilushka
5. máj 2009

Mimi, no nejako okolo pol stvrtej pred Tescom, ja by som potrebovala ist do toho outletu si ist kupit nejaky vak, inak nic nepotrebujem nejako surne, je na Obchodnej aj predajna Rieker topanok? Mala som mame kuknut slapky.
Na Zeleznu pojdeme peso?
Prosim prosim nenapis, ze ano. 😀 😀 😀 😀

mimi.k
5. máj 2009

Bilushka, je tam predajňa Rieker, neďaleko outletu 😉
Pešo v žiadnom prípade 😀 . Potom sa presunieme k nám a chlapi si nás vyzdvihnú a odvezú, kam budeme chcieť, napr. na Železnú 😉 😀 Hm?
Inak o tej pol štvrtej platí. Tešííím. 🙂

bilushka
5. máj 2009

Ty mas velmi dobre napady, ked si nevyspata. 😀
Ved mozeme ist z Obchodnej do Prezidentskej, ak bude pekne, nemusime cakat u vas doma.
Uvidime podla pocasia, kazdopadne zajtra plati 😉
Aj ja sa strasne tesim, aj hlavu si na tu pocest umyjem 😉

mimi.k
5. máj 2009

Kľudne, nech sa vyjašia aj tam. Kyblik s lopatkou a spol. nosíme už štandardne v kočíku, takže môžu nakladať šutre 😀
Keď Ty, tak aj ja si teda umyjem, čo som horšia? 😀
Ja dnes nežehlím, zbieram si slušnejšiu kôpku, nech nežehlím len hodinku, to sa mi potom ani neráta 😎 😀

bilushka
5. máj 2009

Jasne, ze som nezehlila. 🙄
To nie je mozne, ako sa mi nic nechce.

Mimi, zajtra mozeme aj do SJK skocit-vy to mate blizko a nemusite ani auto startovat 😉

mimi.k
5. máj 2009

Bilushka, aj to by sa dalo... 😉 aj operatívne dohodneme...

Ja som skypovala s kamoškou doteraz, totálne som premárnila čas spánku môjho dieťaťa 😀

mimi.k
5. máj 2009

Ale urobila som niečo pre seba, podvíhali sme si navzájom sebavedomie a je nám fajn 😀 😀 😀

mishelin
5. máj 2009

caute baby,som na skok..

sme uz saami,muzik iseil do BA do robtoy,tak mame oddych od seba,konecne 🙂

no prcitala som kus o vasich nociach,bilu,mimi...a mimi nemusis sa obavat,nie si sama kot vnoci este dava jest 😖 🙄 jasne ze u nas to fici nadalej 🙄 a prebudenie ani nepociatam 🙄
bilu nase zaspavanie-tiez si musim k nemu lahnut,inak nehrozi uspat ho 🙄 no a v utorok a stvrtok pozerame spolu ordinaciu a az tak sa ide spat 😅

mishelin
5. máj 2009

a mima pekna foto 😉

maji4
5. máj 2009

Ahojte 🙂 Lili už spí polhodinovom záchvate plaču ,že ona chce bežkať ☹ ☹ ☹ takže ako som čakala zasa nastalo to sprosté obdobie keď bude zaspávať s plačom dúfam ,že to nebude dlho trvať lebo ma šlahne ☹ ☹ ☹ ☹

Bai som skúsila to pevné objatie ale ja to nemôžem robiť keď je muž doma lebo ten len chodil a mi vysvetľoval ,prestaň ved z toho plaču jej môže ja puknúť srdiečko, z toho plaču sa môže aj zblázniť a nerob to ja ju uspím .................. no strašne, ale fakt strašššššššne plakala až zachrípla 😖 tak po 20 minútach mi išli ruky odpadnúť som ju pustila položila na môj vankúš a v momente zaspala ☹ ☹ ona proste asi neni na to stavaná...a hodinu alebo dve by som ju fakt už neudržala 😔 ☹ ☹ ona má strašnú silu 😖

Miminmu netereke a synovcovi-dvojičkám prajeme aj my všeeeetko najlepšie 😉 😉

Lenkinej sexixi zajtra držíííííme palčeky 😉 😉

mish no konečne sem budeš prispievať viac a častejšie 😉 😉

maji4
5. máj 2009

mimi a biluške na zajtrajšie stretko prajem vela slniečka 😵 😵 a zabavte sa 😉 🙂 🙂

maji4
5. máj 2009

No a ja s Lili ideme od nedele k našim zasa na týždeň si oddýchnuť 😵 😵 😵 😵 😵

maji4
5. máj 2009

mima 07 som rada ,že ATB zaberá 🙂 🙂 sa teším 😉 😉

mimi my v noci nepijeme ale teda sa budíme s hrozitánskym plačom a kričí maka domkou mamka domkou ☹ ☹ a na to tiež čakám kedy to obdobie skončí a dúfam ,že raz skončí lebo sa vždy tak strašne zľaknem 😔 😔

lenkamt
5. máj 2009

baby, aj ja som musela byť pri Verči aby zaspala, dokonca sme mali obdobie že bol kočík pri postieľke, a to som ja aká sviňa matka 😀 nebojte druhé deti budete mať vycvičené 😀

kde je moja najdrahšia Bailey???????? chcem ju opáčiť že kedy príde, dnes som s láskou žehlila plienky čo nám požičala 😀

lenkamt
5. máj 2009

a volala mi naša dr. že kedže je tá nová chrípka, tak mám volať na onko, aby prehodnotili možnosť Lenkinho očkovania 😕 nechápem, čo má hexa s chrípkou, ona čosi mlela o prevenare, asi nevie že ja jej dám iba povinné, kedže už to tbc jej narobilo šarapatu 😠 normálne mám nervy, ešte mi aj povedala že na dovolenku by s nezaočkovaným dieťaťom nešla, pritom na onko nemali výhrady 🤐 tak čakám čo vy nato 😉

maji4
5. máj 2009

Leni ja fakt neviem čo ti mám na to napísať ja sa už bojím za teba ako svina 😒 😒 ALE keďže ti povedali na onko ,že je to OK tak prečo by mala mať OBYČAJNÁ doktorka niečo proti 😔 🤐
neviem vy sa musíte rozhodnúť a hlavne to prekonzultovať zo všetkými... 😔

retaux
5. máj 2009

Ahojte!
Ďakujeme za pochvaly fotiek 🙂

My sme dnes boli celý deň v NR. Ja som taká uťahaná ako kôň 😝 😝 😝 A Lucka ako ľahla, tak zaspala. Také už u nás dávno nebolo. Ale jasné, že sa náš deň neobišiel bez záchvatu 😖
A táto noc bola nejaká pobosorovaná - veľa mamičiek mi hovorilo, že deti sa stále budili. Aj Lucka bola veľakrát hore, ale ona nepije ani čaj, ani mlieko, našťastie. Len ju treba ukľudniť, zdvihnúť, hocijako preložiť, zakryť a spí ďalej 😅

Maji: k tým záchvatom - ja som zistila, že Lucka to nerobí vôbec, ale vôbec, kým tam nie som ja alebo MM. Tak sa podľa mňa ani nemusíš báť. Určite ti vaši povedia, že bola dobručká ako anjelik a tebe sa to ani veriť nebude chcieť, ale bude to tak.

Bilu: ja idem na štátnice v auguste.
A tiež držím palce na zajtra. Je to otrasný pocit - večer predtým. Ja som to zakaždým prerevala 🙄

retaux
5. máj 2009

Lenka: ja sa nevyjadrujem, lebo vôôôôôôôbec netuším, čo by som na tvojom mieste robila 😒

mima07
5. máj 2009

cauko
mimi mame sumamed ale dnes ako som na kona hnusneho napisala ze sa nam polepsilo tak sa pohorsilo navecer sme mali 39,3 a to sme nemali ani na zaciatku choroby 😠 😠
bilu tak neviem ci sa nampolepsi zajtra mame 3 den

lenkamt
5. máj 2009

no ja tam zajtra zavolám, ale kašlem na to, aj tak nie som zástanca očkovaní, tak snáď prežijeme aj bez toho 🤐

ozi, Bilu som zabudla odpovedať - ivka bude ing. má personálny manažment - v čase hospodárskej krízy veľmo výhodné 🤐 ja mám nervy tiež, ona asi v kuse behá na wc, ani na sms mi neodpovedala 😅

mima07
5. máj 2009

leni no ja ak by sa dalo ockovat tak by som asi 1 davku dala ak nie tak si nerob hlavu sak nejdete do 3. sveta nemyslim si ze by tam mohli baby nieco chytit

lenkamt
5. máj 2009

no veď...

čo bolo v ordinácii, my máme dnes fucik 😝 čo mi pripomína, ako veľmi mi tu chýba Adulinka 😔

retaux
5. máj 2009

Lenka: zase neodpoviem - ordináciu nepozerám 😀

lenkamt
5. máj 2009

Ret - prosím ťa aspoň sem hoď nejaký recept na koláč, nebo co, fakt už neviem čo sa mám spýtať 😀 aby reč nestála 😀

retaux
5. máj 2009

No vidíš 😀 Odpoviem, keď ty povieš, aký koláč, či taký suchý nejaký alebo krémikový 😀

mishelin
5. máj 2009

leni co ty tu tak pozde 😅

lenkamt
5. máj 2009

ňáky s čučoriedkami 🙂

Mish - lebo je futbal, a nechce sa mi do vane, aj keď moje nohy potrebujú súrne žiletku, a nielen nohy 😀

retaux
5. máj 2009

Tak ty si aká náročná, že čučoriedky. 😅 S čučoriedkami som ešte nikdy nič nerobila 😅 Daj inú otázku.