Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
6. máj 2009

mimi 😀 a to som kedysi zvladla ovelaaaaa viac

inak som neocakavala taky lahky priebeh od odstavovania, lebo ked som sa pokusala par, krat predtym nedat cez noc, tak boli strasne revy, tak som zakazdym rezignovala, asi je uz pripravenejsi maly

zuzana76
autor
6. máj 2009

bilu, moj tak isto 😀 , nevydrzal by cakat niekolko hodin 😀

zuzana76
autor
6. máj 2009

super, tak budem aj ja masirovat v sprche

mimi.k
6. máj 2009

Zuzka, nie všetci sú romantici, čo už 😉

bilushka
6. máj 2009

Zuzi, teraz ti s tym pomahal muz, ci si to zmakla sama?
Ja som sa tiez na zaciatku strieskala z dvoch deci vina, ale dobra sprava je, ze ked budes pravidelne pokracovat,
tak vydrzis viac 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana76
autor
6. máj 2009

mimi, no ved, horsie ak maju zenu romanticku a ta to od neho ocakava, ale uz som znizila latku 😀

bilushka
6. máj 2009

Ja uz som tiez znizila latku, len ja som nevdacna mrcha, lebo vy sa tu vsetky stazujete, ze vam chlapi nechcu chodit s detmi von a ja sa s mojim vzdy povadim, ked mi nevie doniest nacas dieta domov, tak ze maly mu zaspi na sedacke v aute alebo na bicykli a potom uz nechce ani obedovat, ani spat, lebo uz si akoze schrupol a Bilushko dolezity s pivom v ruke chodi po byte a ze nacoooo je nejaky reziiim, sak my sme flexibilni!!!!
Takze ani tak nie je dobre ani tak 😔

mimi.k
6. máj 2009

Odchádzam, už mi prišiel mm a oznámil mi, že nám príde o pol hoďky návšteva 😀

mimi.k
6. máj 2009

Tak v mojich očiach je Biluško super otec 😉
A mm bol v cestovke, tak idem kuk, čo vybral...

bilushka
6. máj 2009

Mimi, tvoj je tiez aky flexibilny, my sme to odvolali a on si hned zohnal nahradu 😀 😀 😀 😀

mimi.k
6. máj 2009

Bil., no vidíš, aký neverník 😀 ale už fakt padááám 😉

bilushka
6. máj 2009

Dobre, chod sa venovat navsteve, ale vecer sa este ukaz, ze aka dovolenka, nech pozavidim trochu.

zuzana76
autor
6. máj 2009

bilu, pomohla som si sama, ale muz spal s nami a rano, ked sa maly prve noci zobudil o 5.00 ,ze je hladny, tak zarobil sunar, ale cickala som ho prve 2 noci len ja, potom uz spal maly dobre

zuzana76
autor
6. máj 2009

ved, budem trenovat pravidelne 😀

zuzana76
autor
6. máj 2009

ja neviem cim to je, ale maly tatina az tak neberie, proste nevedia sa spolu hrat, vzdy sa rzoplacem neviem cim to je, ved otec by sa mal vediet hravat s autickmi a tak, ale vzdy to skonci zle, maly je teraz dost na mne zavisly

zuzana76
autor
6. máj 2009

vzdy sa rozplace patko nie ja 😀

baileysa
6. máj 2009

ahojky,

zuzi gratulujem k tym nociam, musi to byt pre teba super 🙂

mimi, my sme sa tiez dnes nalomili na dovolenku, asi uz zaciatkom juna pojdeme, nejaky rhodos, ze velmi children friendly hotel, ja totiz strasne chcem ist do rakusku do nejakeho oho kinderhotela, su tam teraz kamarati a take sms posielaju, ze raj na zemi, tak tam hrozne chcem ist 😅

ivke, gratulujem, kedy pijeme??? 😅 😉 uz som leni aj zabudla na tie plienky, ale ked su ozehlene, to si odlozim pre dalsie 😀

mmem, simonko je krasny, taky ma nezny kukuc, to ma po tebe 😉

inak posledny majovy vikend idem na rozlucku so slobodou do brna 😉 teda nie mojou slobodou 😀

maji, aj tak si super, ze si skusila s pevnym objatim 😉

co sa tyka pohovorov, take otazky sa ma nepytali, ale tiez by som bola zvedava, ze co sa z toho da vyvodit 😉
ale z nakreslenho stromu "citat" viem 🙂
inak sa mi raz kamarat chvalil ako oklamal psychologa na takomto pohovore, ze si zistil, ze ake ma dat odpovede, tak sa ho pytam, ci je spokojny na tom mieste, a on ze po mesiaci odisiel 😅 tak som mu povedala, ze oklamal seba 😀

baileysa
6. máj 2009

este k malemu tyranovi, neviem, ci nie je vypredany teraz, ale bude nove vydanie, upravene, tak nie je to stratene 🙂

baileysa
6. máj 2009

a este som zabudla, ze gretka poobede grcala, z nicoho nic, vypytala sa na zachod a po ceste toto 😒 vobec neviem z coho, potom bola spokojnejsia, ale iba polihavala, potom este aj kakala, co je u nas vzdy kovbojka 😒 takze super poobede 😒

baileysa
6. máj 2009

leni, to ockovanie neviem, skusim sa spytat ocina, ale on je "len" obvodak, tak neviem, ci sa k tomu dako bude vediet vyjadrit...

baileysa
6. máj 2009

a este mimi dvojickam, vsetko naj naj naj 🙂

kedy dame severske stretko???? 🙂

baileysa
6. máj 2009

my mame ponuku na dovolenku sem:
http://www.lindosprincess.com/english/gallery.html

co na to poviete?
mna to dako neoslovilo, ale ze vraj je to super pre deti 😨

maji4
6. máj 2009

Ahojte takže dnes to bolo supeeeer zo zaspávaním...takže keď som jej dávala už vak na spanie už začínala mať slzy v očiach ,že bežkať dole....ale som ju nejako ošalela ,tak,že ideme pozrieť tatina čo robí či už urobil mlieko a bla bla potom som ju do postieľky hneď nedala ale som si ju položila na môj vankúš lahla som si k nej a po chvíľke som ju preložila do postieľky ešte nespala tak som ju ani nezakryla ,lebo viem že to nemá rada a ona sa posadila a snažila sa zakryť 😵 😵 a keď som sa postavila aby som ju zakryla mi hovorila "ešte toto zabudla mamina" 😵 😵 a potom som z izby normálne odišla a ona zaspala 😵 😵
Tak ja neviem prečo takto vyvádzala posledné večeri keď som ju položila do postieľky cez den spí v postieľke úúúúplne normálne 😒 ja tomu nerozumiem 😒

bilushka
6. máj 2009

Bailey, mna to oslovilo velmi 😵
Vyzera to tak exkluzivne, aj detske ihrisko ake paradne...

To Rakusko co spominas je sen mojho muza, len ja chcem ist k moru, inak som tiez na to pocula len ody, ale sa mi zda vela dat za tyzden co mozem byt skoro dva pri mori, takte u mna je stale minusom len ta cena, inak kvalita tam musi byt spickova, ak teda myslis tie baby hotely, my mame doma cely katalog, par ich je tam ja zo Svajciarska, ale vacsinou iba same Rakusko.

Dufam, ze Gretke nic nebude, len jej nieco nesadlo 😒

No a aj ty aj Mimi iba poviete, ze viete, co aky strom znamena, ale nevysvetlite podrobnejsie, mna by to teda velmi zaujimalo...Tak ak budete mat jedna alebo druha cas, tak sa rozpiste, prosim.

baileysa
6. máj 2009

bilush, to sa neda rozpisat, lebo to je asi 3 knihy toho, strasne vela variant a podobne, a v roznych spojitostiach rozne, takze to je individualne 😉 nakresli, posli mi, a poslem ti, ci to dako bude sediet na teba 😉 😀

baileysa
6. máj 2009

maji, super, ze ste dnes mali taketo zaspavanie 🙂

bilushka
6. máj 2009

Bailey, ja vobec neviem preco ked sme mali stretko sme stale preberali len tie deti a nie taketo zaujimave veci 😀

Inak to ockovanie by aj mna zaujimalo, lebo po intenzivnej anti kampani som sa na to pytala mojho ocina a on je este stara skola a ze ockovat treba, ty si sa so svojim o tom nebavila?

mimi.k
6. máj 2009

Som tu, máme tu kamoša, tak môžem aj písať aj debatiť 😀

Baily, my sme boli v Lindose na Rhodose...bolo nám super, ale boli sme tam bez detí, prenajali si auto a pobehali celý ostrov...ale už by som išla niekam inak, aj keď je tam krásne...vtedy som nejaké "baby friendly" veci nehľadala, ale pokiaľ viem, ani tam nič extra pre také deti nebolo 😕
Ale tiež rozmýšľame nad nejakým gréckym ostrovom, teraz mm doniesol niečo o Korfu...tak neviem. Každopádne ak pôjdeme letecky tak určite do augusta, lebo do 2 rokov nemusí mať dieťa v lietadle vlastné miesto na sedenie, a teda ani neplatí nič.
Baily, ďakujem za dvojičky ...a stretko hocikedy, keď budem u našich na týždeň alebo potom hociktorú nedeľu aj s chlapákmi .
😉

Rakúsko sa mi straaašne páči, bola som tam x-krát na služobkách a vždy sa mi páčilo v tých ich hotelíkoch... 🙂

maji4
6. máj 2009

mmem krásbe fotky fakt tie naše levíčatká sú už veliké 😵 😵

Lenkinej sestre sexici GRATULUEJMMMM 🙂 🙂 🙂

Peti tebe prajem šťastnú cestu a hlavne si to tam uži-ak sa bude dať a práca ťa pustí 😉 😉

meganik
6. máj 2009

ahojte babule...Ivke, hoci sa nepozname gratulujeme k uspesnemu ukonceniu studia 🙂 neskutocne jej zavidim, ze uz to ma za sebou 😠 ja uz zacinam stresovat, myslienkami som neustale pri otazkach a to som sa k nim poriadne este ani nedostala 😠
tento tyzden rano vzdy cestujeme do petrzky a vecer zase chodime naspat, Natalka sa konecne prestala u babky a dedka bat, pekne si tam beha po celom byte, chodi hladkat nasho psa...no je to celkom fajn az na to, ze ja sa u nasich vobec nemozem ucit, lebo mojej mamine sa nezastavi pusa 😠

inak my uz sa gatkujeme, normalne setrime plienky, Natalka uz ich ani nechce...takze sme cely den v gatuskach, taka je rozkosna v tych mini nohavickach 😵 plienku davame uz len na noc, sice si tam vobec necvrkne, ale este pre istotu a ked ideme niekde na dlhsie von, lebo vonku medzi detmi sa este zvykne pozabudnut a aj tak nieje este tak teplo vonku, ze by som ju tam vyzliekala a davala na serblik..no ale ked sa otepli - prestanem davat plienky uplne 😵

peti....pekny vylet ti zelam, snad si trosku oddychnes..a davaj pozor, co tam budes jest..ja teda moc nedoverujem tym orientalnym jedlam, potom sa nezabudni pochvalit super zazitkami

no na teme pohovory som sa dost pobavila, aj mne nieraz davali kreslit stromy..ktovie na co z tych mojich krezieb prisli 🙄

majka Lili musela byt zlatucka 😵