• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
my s vlasmi vo vani v pohode celkom si dá bože musím zaklopať lebo hneď od zajtra sa to pose.ie :unamused: klop, klop, klop
6. máj 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, ty to tu hned zorganizujes :grinning: , co nam budes aj lampasikom svietit, nech sa podari? :grinning:

jaj, na ten august sa tak nejako zameriavam a nemala by som, lebo potom to iste nevyjde
bayli:i idem kuk,
hej bolo super,je tam aj baby sitting v cene,babybuffet ale plienky sme si brat museli :grinning: :grinning: :grinning:
je to drahsie trosku lebo musis aj za dieta platit,ale inak by si si nezalyzovala a oni sa ti o neho postaraju,nakrmia uspia,idu na prechadzku, tu chvilku tam zvladne

Bai a da sa to uz aj teraz nejak vypozorovat?

leni: ta tvoja verzia sa mi paci viac :grinning: :grinning: pristup bez deti :grinning: :grinning: :grinning:

bilu: no poslem ked chces :grinning: to bude smradu kym to pride do BA, vybusnina by sa zisla obcas,mozno zopakujeme akciu co ty na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co hovoris na prasaciu chripku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem aj ja zalahnut

peti zelam krasny oddych, budes mat konecne cas pre seba,vycistis hlavu
zuzi, v auguste nam to musi vyjst, lebo mame po chlebe od lenky :zipper_mouth:
6. máj 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my neznasame umyvanie vlasov

beily, no ved , ja velmi tuzim po majovciatku , ale hlavne po zdravom babetku
6. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi - svietiť nebudem, budem na vás noc čo noc intenzívne myslieť aby to poriadne vyšlo a nebola som tu sama s troma deťmi :grinning:
6. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni :grinning: ja by som brala aj dvojicky
6. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale radsej dievcatka, alebo dievcatko a chlapceka
6. máj 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a mojmu muzovi sa najnovsie paci dievcenske meno Vivien
6. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bolo o tej novej chrípke v správach - volal chlap z kanady, že to prežil v pohode, tak som si spomenula na Akvabelu, že ako sa majú, no a PP tu tiež dlho nebola, ani nevieme ako Maťko s operáciou :frowning2:
6. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olivia a Vivien :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som na PP myslela, ze tu davno nebola

Olivia a Vivien by mohlo byt :slight_smile:
6. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papaj veľa tej kyseliny listovej či ako sa to volá, ja som to jedla pol roka a až neskôr som čítala že vedci prišli nato, že po dlhom užívaní je vysoká pravdepodobnosť dvojičiek :wink:
6. máj 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile:

tak jem od januara calibrum baby plan, samotna kyselina listova sa da kupit? pred prvym tehotenstvom mi ju nechceli predat, ze je len na predpis
6. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ju mala normálne samostatnú :confused:

chlapovi už prišla výplata :fearful: a nejako veľa :grinning: tak idem čítať novú Emu, že čo mi treba, aby som bola sexi a trendy :grinning:

dobrú noc :slight_smile:
6. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baily, aj mne pošli, plíz :wink: ďakujem.
6. máj 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam kyselinu predpisanu, aj vybratu z lekarne, len neviem, kde som ju dala :confused:

ano, pp, ani akvi tu uz dlho neboli :frowning2: a vela dalsich :frowning2:

mmem, na ten autizmus som normalne zobrala mudru knihu, tak pisem:
uz sa to daj teraz rozpoznat pri niektorych formach, su tam take napaditosti vo vyvoji,
v reci: nastup reci byva taky, ze nehovori skoro vobec alebo vobec, a zrazu zacne hovorit v celych rozvitych vetach, ale ta rec nesluzi na dorozumievanie, je to take akoby iba opakoval, co pocul, proste neplni funkciu dorozumievania...
v zaujmoch: velmi specificke zaujmy, vacsinou preferencia nejakej cinnosti, autisti byvaju velmi specificky zamerany, casto technickym smerom,
v hre - to iste ako pri zaujmoch, su to vacsinou len stereotpne cinnosti, ktore dokola opakuju
v socialnom kontakte - ocny kontakt chyba, alebo neplni svoju funkciu /ze teda pozera na teba, ale v podstate ta nevidi/, chyba tam ten "socialny" rozmer...
velmi casto maju odpor k urcitym "hmotam", napr. neznesu blato a podobne,
velmi vyhranene stravovacie navyky tu tiez mozu byt a podobne...

musi byt pritomnych viac z tychto kriterii, aby mohol byt diagnostikovany autizmus

preco sa pytas?
6. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlap mi obsadil kúpeľňu, že je prestávka vo futbale :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže ja musím byť pri pc :grinning:
6. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni :grinning:

aj ja som vo vyhnanstve :grinning:
6. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute krásavice :slight_smile:
čo tu chystáte stretko, či čo??? Ked niečo zorganizujete, poprosím ip :slight_smile: :zipper_mouth: o tri týždne končím školu, prídem vás viaceré pootravovať naživo..
prvá vyvolená bude Bilu :grinning: tá ma už dávno pozvala.. potom Lenuška :grinning: nech sa Verča poteší súrodencovi ako je Riško.. ak by mala náhodou málo pišťania a trucu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moničke všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja dnes idem ku kaderníčke, nech som krásna :slight_smile: zajtra zaviesť ivku na chatu, to zoberiem aj deti a chvíľu pobudneme :slight_smile: v sobotu oslava 50 :slight_smile: v nedeľu tu budú švagrovci z handlovej :slight_smile: a v pondelok ide chlap konečne do roboty :grinning:
7. máj 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni blahozelam Ivke k statniciam.. ten super pocit si spred dvoch rokov ako som ja koncila pamatam.. jeden z najkrajsich momentov v zivote..

Zuzi ja ked som bola tehu brala som toto. Normalne v lekarni bez predpisu:

http://www.prirodna-lekaren.sk/Kyselina-listova
7. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bail aj Timka takto raz za pochodu vracala.. bola normalka v pohode a zrazu sa len pogrcala a isla dalej. Mozno jej len nieco nesadlo, alebo jej bolo tazko od zaludka, alebo crevna chripka.
Tiez ked vracia vecer tak ma este nestravene jedlo niekedy aj od ranajok a doktorka mi povedala ze to je normalne, ze niekedy sa jedno travi aj 2 dni.. ale co je na tom pravda neviem.

Meg gratulujem k uspesnemu nocnikovaniu.

Maji to vase zaspavanie je tiez zahada, nemoze to by ze ked mate cez den nabity program tak sa jej nejake tiez zazitky motaju v hlavicke a preto place??

Inac vcera cely vecer bola Timka na mne zavesena ani pustut sa ma nechcela a ani s tatom sa nechela hrat. Ako keby tusila ze odchadzam. Strasne hysaky ked ju chcel tato okupat, no nedalo sa, tak som sa balila len tak narychlo a ani neviem co mam v tom kufri a ci mam vsetko. Rano ma tiez nechcela pustit z auta von, stale mi len tym malym prstekom ukazovala ze hacaj hacaj .. jaj smutno mi je uz teraz.
7. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten hotel vyzera inac fakt bohovsky.. ta cane nie je az taka hrozna, 60-70 eur na osobu, ved to su normalne standartne ceny ..teda ak som sa tam preklikala k tomu cenniku spravne. Dnes uz malokedy dostanete dobry hotel pod 50 eur a este s all inclusive. Poslala som to aj muzovi a ten je namotany uplne.
7. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta:
to ty si nam dala do skrinky cokoladku? Dakujeme, ale nemusela si si robit starosti. :wink:
7. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dala, 3 dni som ju nosila v taska blba.. vzdy som ju zabudla vylozit :wink:
7. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy sa vratis z Thajska?
7. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14.5. doletime do Viedne 8.45, potom idem hned do prace.. :rolling_eyes:
7. máj 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nech vsetko OK dopadne, uzi si to tam. A muz bude s malou ? Nema strach?
7. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ma, som mu hovorila ze ke nebude vediet co jej ma dat jest tak v ikei maju teraz akciu na kuracie rizota za 50 centov tak mi povedal ze ci som zosalela ze on sam s nou do okei nejde.. chlapi . este ani svokra nevie ze idem prec, urcite sa mi bude cely tyzden ckat ako bude na mna nadavat
7. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok