• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
baby čaute :slight_smile:

som blondína :sweat_smile: kaderníčka mi dorobila melír štýlom že nemám skoro žiadne hnedé vlasy :zipper_mouth:

s Ivkou som volala, ďakujem vám za gratulácie, dnes idú oslavovať v trenčíne, zajtra ide na chatu s frajerom :slight_smile: sa má :grinning:

Maji - ty len pekne choď, uvidíš že keď nebudeš doma, nebude ani hysák :wink:

no a ja dilemu nemám, ja som proti očkovaniu , lebo očkuje sa vždy len proti niektorým druhom vírusov a tie sú už dávno zmutované na iné, mňa skôr mrzí že ma pediatrička do toho tlačí dosť nepríjemným spôsobom :pensive:
7. máj 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak po prečítaní Emmy som prišla nato že nepotrebujem krém za 200€, ani kabelku za 600€, dokonca ani prsteň za 6000€, baby ja potrebujem toto: http://www.zdravo-chutne.sk/clanky/chrumkave-hranolceky-len-s-3--tuku-nemozne-pre-tefal-actifry-nie/

môj muž sa na mňa kukol, že čo sa to so mnou stalo, na 30narodky pekáreň, na meniny zmrzlinovač/jogurtovač a na ďalšie narodky chcem toto :sweat_smile:
bože už aby som šla do práce :zipper_mouth:
7. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno!
Predpokladám, že tu nikto nebude, ako každý víkend :grinning: Tak si riadne užite predĺžený víkend a aj deň matiek, maminky :wink:

Dúfam, že Majka nakoniec išla a že sa dobre zabavila.

Leni: :grinning: Kde všetky tie prístroje budete skladovať? Ale také hranolky by som veru chcela ochutnať.

My dnes ideme do Arboréta, tak dúfam, že sa Lucke bude páčiť.
8. máj 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Ret aj ja tu uz nejaku tu chvilu sedim a citam a super, ze mam po ruke Tvoje prispevky :wink: aspon sa mi bude dat v skratke reagovat.

Na uvod Vas vsetky po dlhej dobe pozdravujem a gratulujem Matejkovi, Gretke a Natalke k noseniu gatusiek, Lucinke k bytiu bez dudy a aj dvojickam k oducaniu sa od neho, Zuzke k uspesnemu odstavovaniu a prespatym nociam, Ivke k Ing., Peti zelam prijemny pobyt a nech Timke a tatovi cas bez maminy rychlo uleti, mmem dodatocne vsetko najlepsie k meninam a Mish som zabudla zagratulovat k mimi v brusku, nech pekne rastie a Mish nech si ho moze pekne uzivat!!!

My sme zdravi, Yvettka je coraz zrucnejsia na preliezkach a uz sa hojdava aj na velkacskych hojdackach, a ked sa nehojda dostatocne vysoko, tak stale krici vyssie. Prajem Vam prijemny vikend a v nedelu krasny den matiek!
8. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute

ja tiez gratulujem vsetkym levicatkam co sa pytaju na nocnik :slight_smile:

peta, prijemny let a pobyt v thajsku...uzi si to :wink: a neboja, mm sa urcite dobre postara o timku :wink: aj ja som sa bala, ze co budu robit, ked som bola v nemocnici a zvladli to na 1*
gratukujem Timke k meninkam...to len aby som nezabudla :sweat_smile:

aj monike gratulujem k meninkam :slight_smile:

yvett je sikovnica sikovna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ameli sa boji sadnut na hojdacku :sweat_smile: sa ma drzi ako kliest.....a nie este vysokoooo :rolling_eyes:

ret, ani ameli sa nechce pytat..takze nic si z toho nerob. iba mi oznami, ze prave cika a robi fu-ha alebo kako :rolling_eyes: neriesim to :wink: a cumlkik ani my uz nemame...od 9 mesiacov a aj to ho mala iba na noc. takze som rada, ze aspon to odpadlo :slight_smile:

lenka, aj ja som sa bola skraslit u kadernicky a nedopadlo to velmi dobre :unamused: :confounded: nerozumiem tomu, lebo tam chodim pravidelne a teraz ma riadne zostrihala...sa normalne hanbim za tie moje vlasy a nosim radsej gumicku :rolling_eyes: takze ja sa za krasnu nateraz neratam :sweat_smile: a s tym ockovanim by som sa riadila podla onkologicky

inak v sobotu idem do nemocky..ma tam pozval moj doky a uvidim ci si ma tam necha a konecne odrodim alebo ma este posle domov. kazdopadne by som tam najradsej uz porodila, lebo je to uz na nevydrzanie...normalne mi hrabe uz z toho brususka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nakoniec sme vybrali nejake mena konecne :sweat_smile: - Tomas, Jakub, Olivia, Linda. chceli sme aj timku ale tusim ma v maji meninky, tak by mala vsetky sviatky pokope....

howk dohovorila som :pensive:
8. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla.... bai posli aj mne nieco o objati...som sa na tom pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dikes dikes
8. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile:

tak nakoniec som išla ale išla som až o 9-tej moja Lili zaspala v pohode na moje prekvapenie ale čo išla so mnou kamoška tá čo má toho Tobiasa tak on je naučený tak ,že zaspáva na nej...takže sa mu ho podarilo uspať až o 9-tej a potom sme hneď vypadli najlepšie bolo ,že som mužovi hovorila ,že budem tak max do 11-tej 11.30...HA máš to vidieť som prišla domou o 2 ráno a to sme sa cestou ešte zastavili na ihrisku a také podnapité sme sa kolotočovali ,sme museli otestovať či to je pre naše deti bezpečné :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no ale zle mi bolo riadne a samozrejme ,že dnes Lili bola hore od 6-tej takže dnes som vyzerala príšerne :pensive: ale nevadí stálo to za to a bolo supeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No čo vám povie bláznivé ožraté baby ktoré boli po 100 rokoch spolu vonku :grinning: :sweat_smile:

Adulák tebe hned poprajem kráááásny pôrod :dizzy_face: :dizzy_face: a už sa teším na fotky Olívie a Tomasa :dizzy_face: :dizzy_face:
8. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A sa s vami lúčim keďže zajtra ideme na tú svadbu tak sa sem nedostanem a v nedeľu už odchádzam ,takže majte sa pekne a poslúchajte svoje polovičky :sweat_smile: ja si idem oddýchnuť od tej mojej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Ret - no našťastie mám špajzu :grinning: ale stojí to 7500Sk tak to teda nechcem :grinning:

Akvi - super že si sa ozvala, mala by si chodiť častejšie :wink:

Adulak - žeby dnes??? tešíme sa :dizzy_face: ja si myslím že je to chlapček /podľa fotky zo sona/ tak to som potom za Tomáška a ak by to bolo dievčatko tak k Amelii určite Olivia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dnes sme boli na tej chate - všetky tri totálne zelené lebo sa spúšťali z takého mini kopčeka po zadkoch :grinning:
8. máj 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto sem hadzem len na pobavenie :wink: http://www.inland.sk/uvodniky/kokotik-a-jeho-kamarati.html

a dnes sme sa total rozhodli, ze to bude Olivia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hotovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, tak som zas tu :wink: Muz prisiel pred chvilou za mnou, ze vyhravame 3:0 :grinning: Hehe, to moze zatial povedat iba Yvett, ta je original Kanadanka. My sme si podali uz ziadost o obcianstvo, tak snad ten proces nebude trvat dlhsie ako rok...

Maji, super, ze Vam vysiel vecer a tesim sa s Tebou, ze Lili opat pekne zaspinkava. Uzite si svadbu a aj tyzden u rodicov!!!

Adulak, drz sa! Nech vsetko dobre dopadne :dizzy_face:

Musim koncit, idem s babami na kruzok - dancing and singing siblings.

Papa :slight_smile:
8. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, Baily, ak budes mat cas, aj ja si prosim IP o objati, dakujem :sunglasses:
8. máj 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte peknu nedelu

kuk baby celkom dobre videa

http://www.videorecepty.sk/pag/index.htm

dakujem baby za blahozelanie k meninam cmuk

adulak: drzim palceky pri porode nech to mate co najrychlejsie a co najbezbolestnejsie za sebou, ja som ti asi zabudla odpisat na tie topanky, zohnali ste nakoniec

ja uz mam navarene a moji chlapi idu na bicykel tak ja tu mozem v klidku poupratovat a vyzehlit
10. máj 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko naj mamuľky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som popridávala fotky, čakám, čakám a kamarátky sa na mňa vykašľali :confused:
10. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, haloooo :grinning:

fakt to tu premenujem :angry:

my sme už samé, tak jasan že sme vstali 6.30 napriek tomu že zaspali až 20.30 :sweat_smile: ale už je doma Ivka a ide sa nám venovať, tešííííííííííííííííííííííím :slight_smile: :dizzy_face: :sunglasses:
11. máj 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

leni ja som vcera este stihla kuknut fotky ale uz som nemala sil sa prihlasit, su nadherne a velmi vam to slavnostne pristane

a este mam pre vas novinku kuk
11. máj 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odpadnem - GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

nejako sa nám to tu rozrastá :slight_smile: super :slight_smile:

prajeme pohodové tehuľkovanie :slight_smile:
11. máj 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: diky

a zle mi je jak psovi,teda uz trochu asi lepsie ale bolo mi hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,uplne inak ako pri Simkovi :angry:

ale uz sa tesim na november bo uz teraz mam dost :grinning:
11. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude dievčatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej mmem gratulujem ti :dizzy_face: takze budeme mat spolocne novembrovcatka :dizzy_face:
no tak nech ti uz neni zle,viem o com hovoris,mne to este furt nepreslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie migreny ma prenasleduju :angry:

juuuj sa tak tesiiiiim stebou :slight_smile:
11. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Leni, rodinka ste krasna a vidim, ze uz vo velkom nosis bodky :wink:
Kocka si, chudulinka :wink:

Mmem, ako si nam to mohla tolko tajit?!?!?!
Blahozelam strasne moc a prihovaram sa za Klotildu :grinning:
Este si prosime podrobnosti, ze ci ste planovali, kolko ste skusali a pod.
S laskou tvoj statisticky urad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu - za tú kočku si moja naj kámoška :grinning:

my sme už boli aj von, už sme aj jedli, a už aj spíme... idem sa aj ja najesť a spať :grinning:

som zvedavá ako Peťa, mohla by sa pripojiť z nejakej palmy a podať info, aby som hnusne závidela :grinning:
11. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

Mmem: tak to je úžasné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nech ti je čo najskôr lepšie a nech si môžeš vychutnať druhé tehu naplno :wink:

Lenka: fotky sú super :wink: Jaj, závidím ti postavu, hneď by som takú brala. A mala si ešte odfotiť aj ako sa "pláva" cez pieskovisko :grinning:
11. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak sme spet, pisem len na rychlo lebo musim upratovat, odprasovat, prat, zehlit, varit, nakupit a neviem ci som nezabudla nahodou nieco...

nase novinky: dieta vopchalo u nasich kluc do zastrcky, koplo ho a vyhodilo poistky, nastastie nic vazne, dnes sa mu podarilo otvorit vchodove dvere, nastastie sa mi prisiel pochvalit a nezduchol mi von

ponaucenia: u mojich rodicov si neoddychnem lebo vo velkom dome sa da vela zlikvidovat, vo velkej zahrade detto takze som mala na nom oci vkuse nehovoriac o tom, ze zasadne vstaval medzi 5,10-5,45, nasi nemaju kohuta ani nikde blizko nepocut tak neviem, snad sa mi opravi, dnes spal do 6,28 tak som si to vychutnavala... no a musim sa naucit zamykat dvere

len som si precitala ze Mmem je tiez tehulka tak gratulujeme, tesime sa a prajeme ti nech ti to rychlo prejde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kto je este tehu?????
ked dorobim poriadky tak precitam aj zvysok a dam foky, chlap menil v kuhcyni pracovnu dosku a je to hrooooooooooozne pekne, ale prachu vsade...

majte sa pekne
11. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem a este som si vsimla ze mate termin 12, tak dufam ze sa vypyta o den skor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som 11 :grinning:
11. máj 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:

info pre statiscky urad :grinning: tehotensku som dostala len minuly tyzden tak som to nechcela vytrubovat do sveta este, planovali sme ale sme necakali ze sa to tak skoro podari :grinning:, sme to brali tak ze zadneme skusat a ved kedy bude vtedy bude a sup :sweat_smile:

ale aj tak ma to dost zaskocilo ale uz sa tesim :grinning: len nech mi uz nie je zle lebo to je hrozne :rolling_eyes: presne takto vyzeram a o kilach ani nehovorim,napriem tomu ze mi je zle sa na mna tie svine lepia a lepia,vidim ze to skonci na 30 kg plus

letush: ja som 17-ho takze uz mam darcek vybraty :grinning:
11. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super darcek, ja uz by som to tento rok nestihla :grinning: tak nech sa ti polepsuje
aj tebe mish, dufam ze uz ta tie svine migreny nebudu tyrat :wink:
11. máj 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Mmem, blahoželám a prajem hlavne, nech to všetko v pohodičke zvládneš a nech ste potom všetci zdraví a šťastní :dizzy_face:

Letu., hlavne, že sa Kubkovi nič nestalo pri tej elektrike
:confused:

Lenka, zajtra držím prsty do BB. (Tuším utorok si písala, že idete...)
A krásne fotky :wink:

Bilushka, tak ak budeme zajtra ok, tak by sme mohli dať to stretko na Obchodnej aj zajtra poobede, a potom ísť do SJK. My tam pôjdeme tak či tak, po práci tam príde aj mm, lebo tam niekde bude zajtra parkovať auto, keď ho vyberie zo servisu...tak daj vedieť. :wink:
11. máj 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

mmem?!?!? gratulujeeeeeeem :dizzy_face: to je krasna novinka :dizzy_face: (akoto, ze som ani ja nevedela??? :fearful: :wink: :grinning: ) inak si mala bobky, ked sme tu patrali po mishelin? ked tu bolo haloooo okolo dobrej spravy? :confused: ved to si akurat tiez vtedy niekedy zistila, nie? inak mish, tebe to tiez pekne pribuda, ved len teraz si mala ze 8tt, a uz aha :sweat_smile:
tak obom krasne tehulkovanie, nech tie bolesti vsetky prejdu a mozte si uzivat :wink:

leni, ty si zajtra v bb, vsak? ja idem do mt, okolo pol 6 uz budete doma? idem bez malej, tak by sme mohli kratke stretko, ak budete v stave :wink:

my sme mali v sobotu milu pre mamu, tak som trosku unavena z pripravy a vcera som niekoho nahodou stretla, pridam fotku...

dnes som doobeda upratovala v mc po mile pre mamu, poobede sme boli este s jednou maminkou, tu v jednom penzione sa dohodnut, ze budeme chodit plavat s detmi, zatial volne plavanie bez instruktorky, uz od pondelka zaciname, tak sa taaaaaakto tesim :dizzy_face:

dovolenku na rhodose sme zrusili, ze su tam strkove plaze, takze by sme ziadny hrad z piesku nepostavili :pensive:
11. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok