• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
baileysa , tak to je super že Gretka už nemá teplotu, a tiež by som asi išla ked´ jej nič iné nie je :wink:
19. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada, tak to je moja nočná mora kupovať rifle, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nájsť také čo mi sadnú je dosť problém.
super že si si tak rýchlo vybrala :wink:
19. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ze idu zas do mody vysoke pasy na rifliach :slight_smile:

tak uvidim ako jej bude a mozno pojdeme, strasne by som tam chcela ist :pensive:
19. feb 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ada: tak ja som si dnes bola hľadať rifle, ale po pár sekundách ma to v každom obchode hneď aj prešlo. Všade samé bedráče :angry: A to ja nemôžem nosiť. Ja potrebujem taký klasický "ženský" strih. A tu nič také nemali :angry: A aj to si musím vyskúšať aspoň 10, aby mi jedny sadli.
19. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sme boli vonku..slnko fakt klame,lebo vonku je zima brrr

adi..šak ten druhý link už funguje..tak neviem, prečo to tebe nejde :unamused: a závidím, že si si tak rýchlo kúpila rifle..lebo aj ja s tým mám neskutočný problém..musím skúšať donemoty :angry:

baily..super, že už je grétke lepšie a ja by som tiež šla na hudobku keby nemala malá teploty :wink:

mmem..my sme sa boli fotiť v senci, ale najbližšie - teda u nás asi tak za 100 rokov by som chcela skúsiť tam kde boli Peťa a Mimi..len čakám aké budú mať oni fotky :wink:

a neviem, či si pamätáte ako som tu spomínala, že máme problém so susedom..no tak som sa informovala všade možne, čo sa s tým dá robiť a jasné, že si nás všade pohadzujú ako horúci zemiak..no ale nakoniec sme skončili až tak, že sťažnosť máme podať na MVSR nakoľko sused je policajt :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded:
19. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rychlo ako rychlo.
za posledny rok som si kupila 3 bedrace :angry: :angry: :angry: ( myslela som, ze si zvyknem, ale houby) a ani jedny nemozem nosit, lebo mi to neskutocne vadi a tie jedine nebedrove co mam doma a dokonca ich aj obleciem maju asi 8 rokov a uz sa uplne rozypaju, takze som bola nutena.

baily - teraz si ma velmi potesila, ze idu do mody vysoke pasy. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to som si kupila take polovysoke. asi sa tam este vratim aj na vyssie, nech som za modernu. :grinning:

meg - ak je policajt, tak to bude tazsie. :unamused:
19. feb 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne budem moderná aj ja s mojimi riflami :grinning: Musím to povedať aj MM, lebo ten stále do mňa hustí, že také sa už nenosia.

Fíha, Meg, to budete mať ešte ťažké. Ale snáď si s tým drzáňom už konečne nejako poradíte.
19. feb 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kukám telku a na stv2 je mama to vie najlepšie - bude ako umývať zúbky :wink:
19. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne mi to spustilo. :slight_smile: mne tam stale hadzalo moj prazdny ucet. :fearful:
naaaaadhera. natalka je krasnucka. :dizzy_face:
19. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni - uz som si prepla. :slight_smile:
19. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem na tu stv2, kedy to zacina :confused:

meg, tak to mate blbe s tym policajtom :rolling_eyes:
19. feb 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som si už prepla, a dnes bolo aj na stv 1 v dámskom magazíne o umývaní zúbkov a bolo tam že by sa mala používať zubná pasta kôli floru a vraj by sme mali používať pre drobcov aj zubnú niť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to si teda neviem predstaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uplne najmodernejsie su take rifle s pasom az pod cicky a je na nich milion gombikov :sweat_smile:

slavi, tak tu zubnu nit vymyslel niekto, kto nema take male deti :sweat_smile: :grinning:
19. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baily práve že tam bolo taká mladá baba zubná lekárka a rozprávala tak ako že, aj ona to tak robí . Ale určite ona robí aj iné veci v ústach detí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi :wink:

no ja si nemôžem prepnúť nič, leno Natálka spí tu pri mne..keďže sused vyhráva :angry: potom referujte, čo bolo :wink:

vieme, že to bude ťažké..veď preto ešte stále váhame, či sa pustiť do boja alebo len zaťať zuby a vydržať :confounded: už sme došli tak ďaleko, že sme uvažovali, že pôjdeme niekam do podnájmu..kým si kúpime niečo iné, ale .. mne je mi ľúto - Natálka je tu doma
19. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je Majka..aj oni sú chorí? A Letu ako si pochodila v požičovni?
19. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni celkom dobrý program , som nevedela že také niečo chodí. :wink:
19. feb 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to už raz zhliadla - bolo tam o nočníkovaní, musím zistiť kedy to presne chodieva.

ja som dala dievky spať už o 12 že sa skôr zobudia, aby večer nevymýšľali a teraz tu píšem že spia, lebo už fakt neviem :sweat_smile:

Meg - krásne fotky, malá je cmučka krásna :slight_smile: a vy sympatikuš párik :slight_smile:

Adi - gratulujem k rifliam, také pod cicky si chcem kúpiť aj ja :slight_smile:
19. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meg , mne to nejako ušlo , čo vlastne robí ten Váš sused :angry:
19. feb 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja kým by som tie najmodernejšie rifle vyzliekla..teda porozopínala tých milión gombíkov-tak by som sa najskôr niekde pocikala :sweat_smile:

a deťom čistiť zúbky aj niťou..hm no to by som si najskôr musela dať nejaké kovové rukavice, aby ma Natali nedokúsala, keď sa jej budem hrabať v puse :sweat_smile: to mi pripomína, že som jej včera našla hore dve stoličky - takže máme 12 zúbkov :dizzy_face:
19. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie moje maju tiez od cickou poriadne daleko. :grinning: a to nielen preto, ze mam male cicky. :grinning:
ja s mojim mini mechurom by som mala tiez problem s cikanim. meg - nam by museli usit take na suchy zips. :sunglasses:

meg a keby ste mu povedali, ze ak sa to nepolepsi, ze to budete riesit oficialne cez inspekciu mv? ci on je nejake velke zviera?
19. feb 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mm mi práve spravil domácu prepadovku..a ja že kto sa tu k nám dobýja, tak skoro :grinning:

adi..suchý zips by bol super :wink:

slavi no sused- teda jeho dospelý syn nám tu púšťa neznesiteľne nahlas hudbu od rána ako otvorí oči ( niekedy aj o 7-mej ráno ) až pokým sa nevrátia jeho rodičia z roboty, aj preto mi malá spáva v obyvke, lebo v izbe pod ním sa nedá existovať :frowning2: popritom cvičí a hádže s činkami o zem a kopec iných vecí, ktoré inteligentí, vychovaní ľudia susedom nerobia

adi keby boli normálni, tak by sa s nimi dalo dohodnúť..dokážem byť tolerantná, ale pri poslednom takom rozhovore to skoro nedopadlo dobre..takže už nám zostáva riešiť problém len oficiálne
19. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meg :frowning2: , ja niekedy nechápem prečo sú niektorý ľudia taký aký sú, ako keby im robilo potešenie inému robiť zle ...:angry: ved by sa v pohode dalo dohodnúť a v klude všetko vyriešiť . Ale musí to byť dosť zlé keď uvažuješ dokonca o sťahovaní ... :pensive: :pensive:
19. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavi..máš úplnú pravdu :unamused: :frowning2:

no idem sa venovať rodinke
19. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavenas: pozrela som fotky. Vaneska ako raperka nemá chybu :grinning:

A ja som pridala ako sme sa "sánkovali"
19. feb 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste všetky?????????????????
19. feb 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :sunglasses:
19. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ret, pekne mate zo sankovacky fotky :wink:
to do coho je lucka zabalena, to fialove?
19. feb 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokukala som fotky a chvalim :dizzy_face: musim uz vytiahnut aj ja sankovacie fotky z aparatu...

to s tou zubnou nitou akoze myslia vazne? zas to netreba hadam prehanat, budem rada ked sa mi podari aspon raz denne umyt zubky a nie este mu tam nit pchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a aj mna by zaujimalo co je s Majkou, dufam ze nemaju zas daku pliagu :pensive:

a Peta vy ste na tom ako? lepsi sa Timka? dufam ze ano

a samozrejme ze aj ostatni chorusi nech vyzdraveju

no a my kostym, mali takeho pavucika ale rukavy boli male tak zajtra este zbehnem do mesta a este do jedneho co som na mmb nasla a ked nebude lepsie tak poziciam maleho pavucika... inak ta pozicovna co sme dnes boli je spojena s kadernictvom a sa kubkovi velmi pacilo, komentoval cesanie a fukanie vlasov a vlacil ma tam po jednotlivych stoloch, mozno by aj vydrzal keby som sa do normalneho kadernictva objednala, obzeral by to tam vsetko :slight_smile:

a idem spat, zacina ma hrdlo boliet tak ze od zajtra marodim, majte sa
19. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak my dnes 6.18 a to zaspali až 20.15 :confounded: ibaže začali cez obed spávať 2-2,5h tak neviem čo je lepšie. teraz mi kvôli vstávaniu s verčou vyhovuje aj toto, ale prázdniny že o 6 sú pre mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: už to vidím len tak že im strčím mlieko pustím krtka a ešte budem pri nich driemať :grinning:

Ret - fotky krásne, malá je strašne zlatá na tej poslednej :wink:

buchty včera nechceli, tak dnes idem robiť kuracie rizoto, a zajtra možno idem na výjazd :slight_smile:
20. feb 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok