• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Ahojte,

Adi, že sa objavíš :wink: teším sa :wink: tak nakoniec, ak by ste išli tam kam my, tak na začiatku sa stretneme s vami a a na konci s Lenkou :grinning:

Leni, ja okrem tých liekov, čo si napísala ešte asi Framykoin, no a náplaste a obväz, keby niečo. Ale veď berieme segru, tak dúfam, že sa nespoľahne na mňa, ale že naberie všetko, čo treba :slight_smile:
Ja Nutrilon beriem, keďže my ešte stále jedávame aj v noci (aj keď niekedy sa už podarí aj bez) a vezmem na každý deň krabičku tekutej kaše, lebo on je hrozný jedák, tak aspoň na tomto by prežil, ak by sa zasekol a nechcel nič iné. Inak to bude mať na večeru :wink:
No a pri tejto príležitosti sme si predsa len kúpili takú malú kanvicu, aby sme mali v noci poruke..takže Bilushka, tento problém nerieš, vyriešili sme ho včera za ani nie 10 EUR v Tescu :grinning: tak ak bude treba, radi poskytneme :wink:
19. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, no 23 by boli asi aj nám, ale tu majú najmenšie číslo 24 :cry: Ešte jej ich pôjdem raz vyskúšať.

Lucka je za jahodami celá hotová. Je to jahodomaniak. Aj cez zimu ich tlačí.
19. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka, malé sú strašne zlaté a s tými vrkôčikmi...úplne rozkošné :dizzy_face: aj naša Domka už nosí :slight_smile:
19. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, píšem si framykoin :slight_smile: náplaste a obväzy sú jasnačka

ja beriem aj špirálu, aj termosku aj sunar aj fľaše a skúsim aspoň na večer, no uvidíme :confounded:
19. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka: to si teda vybrali výstavu - neviem si predstaviť, čo by som si ja pozerala na strojárskej výstave :grinning:
19. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to má jej fešák ako služobku :wink: tak preto

Mimi - dík :slight_smile:
19. máj 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ret - však ja by som ti kúpila a poslala, keby si moc chcela :wink: lenže už ich tam moc nemali :rolling_eyes:
19. máj 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj, ale aj tak jej to od nej veľká obeta :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Najviac sa mi páči tá posledná foto, kde sa venujú viac jedlu ako foteniu :grinning:
19. máj 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, hlavne že ja sa ksichtím :grinning:
19. máj 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žienky, lúčim sa, ideme s Adamkom na nákup :wink:
19. máj 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, Mimi a pekný deň.

Lenka: netreba, veď keď jej tie 24 nebudú, tak pôjdem ešte na záťah do Nitry.
19. máj 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, aj u vás v noci tak strašne pršalo? Aj teraz ráno okolo siedmej, taký lejak. Ale už svieti slnko a je riadne teplo.
19. máj 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás začalo pršať v noci a teraz je už slnko a teplo, ale pršalo tak normálne.

idem aj ja niečo robiť :slight_smile:
19. máj 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni, ešte som sa vrátila - ešte mi napadol Panthenol/Calcium, ak by ich viac chytilo slniečko...
19. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ja len ku pocasiu :sweat_smile:
no vnoci bola u nas teda riadna burka,a cele jej trvanie sme s malym pozorovali cez okno :rolling_eyes: ja neviem,my sme jediny s takym citlivym spankom,zobudi ho aj obycajny dazd,hrmenie a aj psi brechot,a aj na novy rok bol hore do 2 :rolling_eyes: uz druhu noc strajkuje,je mi na :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a rano tiez prsalo,predchvilou tiez a vyzera ze este aj bude,lebo je tu tmisto..

tolko ku pocasiu :sweat_smile: pozerajte RADIO :grinning: :grinning: :sweat_smile:
19. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už spíme :slight_smile:

Mimi - dík, doplnila som zoznam :slight_smile:

Mish - aj naše hocičo zobudí, ale hneď zaspia, fakt nechápem to tvoje dieťa, a čo sú to za šifry o tom rádiu? :sweat_smile:

a kedže mi nik neporadil, tak som zvolila takýto postup - najprv odnaučím jedno dieťa a potom druhé, dnes bola Lucka bez plienky a bez nehody, akurát že ešte nekakala :confounded:
19. máj 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak mi noc bez jediného odsávania ale bola hore lebo ju dusil ten svinský kašel ale len 3 x takže sme si aj pospali a spali sme do 8.00 :confused: :confused:

baby a nezabudnite na dovolenku niečo na uštipnutie hmyzom + niečo do zástrčky proti komárom :wink: :wink:
19. máj 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni baby sú svetové na tom ihrisku a ty s bai tiež super vyzeráte :slight_smile: :slight_smile:
19. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam že v turecku hmyz nebude :sweat_smile:

Bailey - ale ty si zober, na rhodose bolo komááááááááárov a v 3* hoteli aj šváby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuj šváby :confounded: :confounded: :confounded: :unamused: :unamused:
19. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni behali len v po vonku a v tých pivniciach kde býval personál, ale aj tak, 3* v španielsku je luxus ale títo grécki cigáni, no fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som raz robila v jednej fabrike a tam každé ráno o 6 ked sme prišli do dielne tak som nič iné nepočula len puk, puk ,puk jak som chodila tak pod gumolínom boli ešte rozospaté šváby a tak hnuste to škrípalo.. :confounded: :confounded:
19. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúúúúúúúúúúj, ja obedujem :grinning:
19. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lanka dobrú chuť :grinning:
19. máj 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko
nemam vas rada nikto sa neprihlasil na upratovanie :angry: :angry: :grinning:
leni a ako by si chcela vyzera sak by sme to neprezili keby si este lepsie vyzerala a sestrenici porad dobreho ocneho
ja mam na opalovanie http://www.mojalekaren.sk/la-roche-posay-anthelios-lait-50-100ml-deti/
mali akciu 2 za cenu jedneho tak mam na zaciatok 50 a potom 30
leni verci aspon 30 mam to uz vyskusane
lekarnicka beriem aj kuliska
stravu neriesim beriem iba 1 plastove presnidavky
beily to na rany mam je to super ten d... neviem co
19. máj 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuš - ja som sa chcela prihlásiť, ale to by ma tu mali zase za upratovaciu uchyláčku :grinning:

tak to by sa mi zišlo to tvoje balenie, v piatok obehnem lekárne , kulíška píšem :slight_smile:
19. máj 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
leni gratulujeme k vysledkom, tesim sa len skoda ze vas tak nechutne natahovali, hlavne ze je vsetko ako ma byt :slight_smile:

baby ked hovorite o kroskach to myslite toto? http://shop.crocs.com/pc-15-4-beach.aspx?navcategories=3,129 ak ano tak sa vopred ospravedlnujem ak dakoho urazim ale podla mna je to vrchol nevkusu a dietatu by som to asi neobula, zdaju sa mi prilis labilne a aj do vody by som radsej volila obuv ktora nozku drzi pohromade nez nieco taketo, a tie co dala Bai sa mi pacia

idem docitat a postupne reagovat a za krosky sa na mna vazne nehnevajte
19. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a este usne kvapky a smectu
leni ani moj sa nevykaka do nocnika aj ked viem presne kedy kaka ale budem to riesit az v auguste :grinning:
19. máj 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni s tym upratovanim som myslela na teba ale som spokojna okna vyzeraju ako predtym vobec nie je vidiet ze malovali tak ich nemusim urychlene umyvat jupi :wink:
19. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok