• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
chuda 1x spadne a to poriadne pofúkaj jej to za nás...
28. máj 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Let chuda vy sa rýchlo vyzdravte , aby ste boli do pondelkajšieho stretka fit ...., si to teraz užiješ keď si na neho sama :unamused: :unamused:
28. máj 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Letu - :cry: chúďa to čo? zuby?

Maji - dík :slight_smile: netvári sa žeby ju to nejako trápilo, práve ma tu obhadzuje loptou :grinning: baby dosvedčia že je divá za troch - lucia postrach ulice :grinning:
28. máj 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni samozrejme ,že musí byť divá ved má ešte 2 sestri a musí nejako upútať pozornosť :sweat_smile: :sweat_smile: alebo ,že yb to mala po maminke :sweat_smile: :sweat_smile:
28. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si? ja som tichá a hanblivá :grinning: ju máme za nášho vytúženého Miška :grinning:

akože spali dnes 2x30min a nevyzerajú žeby sa zberali :sweat_smile:

Verča má zajtra vystúpenie k mdd, organizuje to Hečko, tancujú tam tanček + robia "krovie" Marii čírovej na búrku :dizzy_face:
28. máj 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, tak urob kuracie prsia na nivovej omacke s cestovinou, ty nie si tehu, tak to mozes :slight_smile:
28. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, skore uzdravenie
na toto:
http://www.kedykam.sk/article/1000602773/najkrajsi_dar_je_piesen_2009.html

Maji - alebo urob to čo som radila minule Letu :wink:
leni to som už robila a mám chuť na niečo zvláštne lebo stále varím 5 vecí dokolečka a môj muž už krúti očami ,že zasa kura včera a dnes sme mali zapekanú brokolicu a zajtra zasa kura :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ,že držím palce aby sa jej všetko vydarilo :slight_smile: :slight_smile:

a o tom tichom a poslušnom dievčatku pomlčím :sweat_smile: :sweat_smile: že Leni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Zuzi nemám doma nivu :pensive: ale mám tam nejakú tehlu+ por
28. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni, pekne fotky a ta tretia je Ada? :confused:
28. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Leni a ked bude Veronika robiť tie vlni za Máriou Čírovou tak jej povec ako si ty robila vlny okolo tiče na stole :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno Aďa :slight_smile:

idem uložiť deti
28. máj 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak urob zapekane kuracie prsia s porom a na to syr nastruhat a k tomu pecene zemiaky, ak mas vajcia aj mlieko alebo smotanu mozes zaliat besamelom, ak nie, tak bez toho, alebo plnene kuracie prsia, urobis take tasticky a naplnis syrom a porom, ktory predtym predvaris trochu
28. máj 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to druhé-teda to plnené je pre man nereálne ale to prvé ma zaujíma ak by sa to chcelo tak hod recept aj smotanu mám aj vajíčko mám aj mlieko mám....vopred ĎAKUEJM :wink:
28. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo len klasika urobis kuracie rezne na prirodno a z poru a syru plus smotany urobis taku omacku, ktoru tie rezne polejes, nech su stavnate a k tomu tiez opekane zemiaky
28. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tú omáčku orobím ako ked by som robila tie rezne na prírodno???Prosím recept uložím si dakujem
28. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
do misy z jenskeho skla, simaxu si das trochu oleja a na to osolene kuracie prsia, mozes nakrajat na rezne, aby sa to rychlejsie urobilo, teda nedat tam cele prso ale rozkrojit ho a osolit, na to nakrajas por na kolieska, trochu okorenis, mozes pouzit aj trochu vegety, ak mas kuraci bujon mozes namiesto vegety dat kuraci bujon na to, podlejes trochou vody a das piect, ked su uz makke, tak z mlieka asi 1,5 dcl , 1 vajca a struhaneho syra urobis omacku, vylejes na prsia a das zapiect, ked sa syr rozpusti je to hotove
28. máj 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi dík hneď ukladám vyzerá to jednoducho :wink:
28. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji ja tiez varim furt to iste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dakujeme za zelania, asi prechladol lebo ma dost sople a ako chodime von tak boli niektore deti nachcipane a kaslave tak mozno aj daco chytil, uvidime noc a mozno s nim pre istotu rano skocim k dr kedze ako naschval ide vikend :angry:
28. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tie rezne na prirodno - prsia nakrajas na tensie rezne, osolis, okorenis a osmahnes na oleji

v druhom hrnci si vo vode v bujone alebo uvaris por, ked nemas bujon das vegetu, alebo nejake ine korenidlo, alebo len sol, ked je por makky nastruhas do toho syr, mozes pridat trochu mlieka rozmiesaneho s mukou , pockas kym sa syr rozpusti a rozmixujes, polievas tym hotove rezne a k tomu opekane zemiaky
28. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi jej vdaka za tip, zajtra ak nebude teplotkovat musime ist na nakup lebo uz nic doma nemame tak si na to nakupim veci :dizzy_face: aj nivu a tie plnene prsia sa mi tiez pacia
28. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ty mas vysoku receptovu? :confused: :confused: :confused: ja zasnem nad tvojimi kombinaciami, poslem IP co mam v chladnicke a ty mi posles recept :grinning: srandujem ale moj obdov
28. máj 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda malo to byt ze mas moj obdiv :wink:

musim zajtra nakupit aj dake kreativne zalezitosti aby som s nim doma prezila vikend
28. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, kludne, nieco vymyslime :grinning: ja tak tiez casto varim, ze kuknem co mam doma a kombinujem :grinning:
28. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babo ma 38,2 dufam ze mu to klesne, normalne na nom bolo vidno ze sa ledva drzi na nohach alebo sediet, zlato moje :frowning2: ja viem ze vy ste s vasimi detmi prezili horsie stavy ale mna aj takato teplota dokaze uplne zdecimovat
28. máj 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este ma napadlo

plnene zapekane zemiaky

vacsie mlade zemiaky uvarte v supke, ale nie do uplne makka aby sa rozpadavali, potom prekrojit, vydlabat stred zemiaka, na panvici si osmahnete kuracie prsia / bude stacit aj jedno, alebo 2 prsia maximalne/ bud pomlete, alebo nakrajane na drobne kocky, osolene, okorenene, k tomu pridat zvysok vydlabanych zemiakov, por, alebo nakrajanu cibulu a trochu nastruhaneho syra, zmesou naplnit polovicky vydlabanych zemiakov a dat znova zapekat do rury, az kym nie je vsetko hotove, teda este na takych 20 minut priblizne, pred dokoncenim este posypat postruhanym syrom a dopiect este asi 5 minut, kto ma kyslu smotanu, moze na vrch dat par lyzic smotany
28. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, chudatko, az sa da daj ho spinkat nech sa vypoti a daj mu teply cajik
28. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
prisla som sa pochvalit, ako super bolo na stretku, ale lenka ma uz predbehla.

inac, mozem potvrdit, ze lucka je fakt postrach ulice. :grinning: :grinning: :grinning: vymyslela viac lumparni ako zvysne 3 deti dohromady.

leni - mne misiak zaspal 10 minut po nastartovani, takze dnes som spravila najpomalsi rekord donovaly-zvolen. predbiehali ma aj 100rocne skodovky. :grinning: :grinning:
28. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi uz buva, hned zaspoal po panadole, caj mi moc necche ale skusim mu dat, nachystam si do termosky
28. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok