Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
29. máj 2009

bebs gratulujek k tehu a Košičanke tiež k čakaniu chlapčekovi 😵 😵

lejla77
29. máj 2009

meg:
ja som tiez bola tehu na pohrebe muzovmu dedkovi. 😔

retaux
29. máj 2009

Ahojte!
Mish: úprimnú sústrasť. Ja mám v živej pamäti ako sme tiež smútili za našou starkou. Tiež sme boli veľmi naviazaní na seba, lebo bývala u nás ☹

Meg: vy ste zasa s tými plienkami popredu, tak zanedbávate rozprávanie 😉

letuskah
29. máj 2009

lejla zuby ze ked nemaval taketo problemy doteraz tak teraz by nemal a ja si tiez nemyslim ze su to zuby lebo on je uplne vyriadeny, vidno ze ho nieco trapi
maji o kiahnach aj ja pochybujem ale clovek nikdy nevie, neboli sme v poslednom case nikde v uzavretom priestore a na pieskovisku by skor chytil daco od maciek ako kiahne, ved uvidime
noc bola teplotova ale nastastie klesalo tak som nemusela robit zabaly, uvidime tuto noc.
sa mi zda ze trochu pochrciava tak to hrdielko sa asi rozbehne.

meg gratulujem k nocnikovaniu, to je supis 😵

zuzana76
autor
29. máj 2009

leni 😀

takze kosi bude mat chlapceka a uz 26 tt 😕 a bebs tiez caka babetko 😅

bilushka
29. máj 2009

Mish-uprimnu sustrast.

Letu-Kubkovi skore uzdravenie.

Nam dnes doniesli vyuctovanie za minuly rok a doplacame 10 tis. tak mam po nalade 😒
Minuly rok sa mi zda, ze sme mali nejaky preplatok a teraz takyto skok.

letuskah
29. máj 2009

aj ja chcem babo 😵 😵

bilushka
29. máj 2009

Inak Leni, dobra praca, teba by som nechcela nastvat, ty by si ma vynuchafa aj v Afganistane preoperovanu za chlapa, lebo ty na vsetko vzdy prides 😀 😀 😀

bilushka
29. máj 2009

Letu, sibe ti???? 😲

bilushka
29. máj 2009

...vyňuchala...malo byt pre Lenku.

letuskah
29. máj 2009

bilush preratajte si to, my sme jeden rok mali nedoplatok 15000 a po preratani bol z toho preplatok 19000, takze od vtedy muz preratava do posledneho haliera

zuzana76
autor
29. máj 2009

letu, aj ja chcemmm 😵

bilu aj my doplacame tusim 240 eur 😠

letuskah
29. máj 2009

asi hej 😅

retaux
29. máj 2009

Bilu: A nám nosili minulý týždeň a vracajú nám 16000 Sk 😲 (nechcem provokovať 😅 ) Ale ten debil domovník nám to nechce znížiť a pritom z 32 bytov platíme ako druhí najviac 😠 A pritom tu bývame len traja.

mmem_
29. máj 2009

no sevaste

baby: ani mi nehovorte ze mate take sikuliatka, budem zase stresovat A patrat ze kde udelali souzdruzi z NDR chybu 😀 😀 😀

mish: uprimnu sustrast 😖 ja neviem ci by som sla,ale ja som taka sliepka v tomto 😝,

let:skore uzdravenie

no baby tolke novinky, tak mala dobreho tucha kosicanka ze je tehotna a bebs uz tiez ma par tyzdnov za sebou 😀

ja som bola u kamosky prave a ma dost vystresila ze to budem mat strasne fofry s dvoma deckami a ze ona by nechcela este a podobne .... akoby som to sama nevedela, a ze si neuzijem to prve dieta, no konec

a moje decko furt nespi, asi trenuje na dovolenku,ja si tie knihy asi nebudem ani balit 😀

retaux
29. máj 2009

Bilu: aj mne sa nezdá, že keby minulý rok máte preplatok, tak teraz takýto nedoplatok - radšej si to poriadne skontrolujte.

Letu: aj ja chcem 😅

bilushka
29. máj 2009

Letu, poviem chlapovi, nech prerata, ale pochybujem...
A vam to uznali, ze oni spravili chybu?
To je ina drzost-o tolko sa pomylit!!!!

retaux
29. máj 2009

Mmem: možno sa soudruhom z NDR na druhýkrát zadarilo lepšie 😉 A neodrádzaj mňa, Zuzku a Letu od príjemného snívania.

bilushka
29. máj 2009

Ret, to uz aj ty chces druhe?
Tu je to ako mor a mozno sa to siri cez pocitac, uz sem nemozem chodit, lebo aj mne narastie brucho 😀

Mne ten nedoplatok nie je jasny, lebo este minuly rok sme sa tesili, ze mame umyvacku, zato mame preplatky za vodu a teraz zrazu taky skok...Asi nebudem tu dlazku umyvat kazdy den 😠

zuzana76
autor
29. máj 2009

moni, ze kde udelali soudrozi z NDR chybu, tak toto aj my s muzom casto pouzivame 😀 😀

lenkamt
29. máj 2009

baby tak my stále nemáme vyúčtovanie, stále čakám aspoň 50eur preplatok, ja dúúúúúúúúfam že nebude nedoplatok, lebo tým pádom mám po letných výletoch 😝

Bilu - 😀 no vidíš ako sa nudím 😀

mmem_
29. máj 2009

ret: o com snivate? o nedoplatku alebo o druhom mimi?

no maly tlaci kavenku,zeby bol hladny este 😠 😕 a rehoce sa, no idem si nacapovat kavu lebo ma picne, no a este tu tancuje kolo kolo mlynske 😝 , myslite ze bude spat?

ja som takaaaaaaaaa unavena

letuskah
29. máj 2009

ani my este nemame vyuctovanie a uz aj ohlasili ze per daku zmenu pride neskor ale my sme mali vzdy problem od nich vymamit vyyuctovanie a vtedy nam to uznali lebo tam bol evidentny problem u nich a zrejme sme neboli jedini, som zvedava co bude tento rok

aby zalozme si klub chceliek babetka 😀 mna neodradite, ja viem ze by boli fofry a ze nebudem mat cas ani na jedno tak ako doteraz na Kubka ale aj tak chcem, nechcem aby bol Kubko sam a chcem si to druhe uzit krajsie ako ked bol Kubko babo, to som sa bala okolo neho chodit...

lenkamt
29. máj 2009

len pekne plodte a rodte, lebo je to trápne ako všetkým svieti 1d a mne 3d 😀

retaux
29. máj 2009

Bilu: ja už dávno chcem 😉

Mmem: videla si už niekoho, kto sníva o nedoplatku? 😀

bilushka
29. máj 2009

Ano, ano len rodte, ja vas potom dobehnem Lenkinym tahom, ze budem mat dvojicky 😀

zuzana76
autor
29. máj 2009

letu, presne, aj ja chcem, viem,ze kvoli fofrom si druhe neuzijem tak ako patka, ale zase si ho uzijem lepsie asi v tom, ze sa ho tak nebudem bat ako som sa bala patka co i len zdvihnut

letuskah
29. máj 2009

ret spravcovska firma 😀

mmem nezavidim, mna by uz piclo a ani nie som tehu 😅 my mame dost rozbity reizm takz neviem ako dnes bude spat, doobedu spal a asi pojde ked mu zase stupne teplota, teraz ho tu zabavam 😝
inak si sa tusinm pytala ako zabavame deti, my mame tu plastelinu play doh a ta to isti na 200% niekedy sa hra sam a niekedy treba pri nom sediet a pomahat ale zabavi sa s tym dlho predlho

mmem_
29. máj 2009

ret: 😀 😀 😀 ja som myslela preplatok 😎 😀 😀 no uz som mimo, boooze to co je ze druhy den nechce spat.

to mozem rovno zabalit a stahovat sa na psychiatriu

lenkamt
29. máj 2009

ježííííííš táto Bilu aká opakovačka 😀 však buď originálna a rovno trojičky - jednovaječné dievčatká + chlapec 😉

alebo budeš ako tá baba v trojičkách - má trojročné dievčatko a doktori v rakúsku jej celé tehotenstvo tvrdili že čaká dvoch chlapcov, rodila normálne a nakoniec tri dievčatá 😅 tak má štyri dievky 😀