Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
10. jún 2009

lejla ty a tvoja svokra to je tiež kapitola 😖 😠 ☹ 😒

letuskah
10. jún 2009

maji ale ty si jeden cas varievala aj na veceru nie? no ale hlavne je ze si prestala 😀
lejla akoze svokra no comment 😠

letuskah
10. jún 2009

toto som kupila Kubkovi
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5876018 dnes nam dosli a Kubko upaloval na gauc vyzul si papuce a hned natahoval tieto nove, su mu este dost velke ale chodil tu v nich ako Boss, aj si ich pekne pozapinal 🙂

mima07
10. jún 2009

lenka ja robim granadir ako ty 😉
vecere ma mm varene ked ostane z obeda 😀
letu to si objednala alebo v obchode kupila aj ja musim nieco take zohnat

slavenas
10. jún 2009

ahojte

ja som tu zasa chviľu nebola 😅 čo tu nové??

maji aj ja mám ten stroj na brucho , a poviem ti že ako na každé cvičenie v prvom rade sa treba pevnú vôlu a donútiť sa cvičiť . Takže sa snažím a podľa mňa je to dobré , ja som volila medzi tými strojmi na cvičenie brucha takú najskladnejšiu variantu , lebo toto zložíš to operadlo a strčíš to aj pod posteľ. kupila som to tu http://www.aukro.sk/search.php?string=ab+rocket... neviem čo ešte k tomu ak chceš niečo konkrétne tak sa spýtaj.

peti a ty si chcela vtedy referencie na tú trojkolku , tak malá má u naších trojkolku ktorá je oveľa menšia a má pedále na prednom kolese a na tej vôbec nechce pedálovať a na tejto v pohode drží nožičky na pedáloch i ked ešte neutiahne veľa ale zatiaľ tam máme tú tyč na vodenie a pomáham jej, takže sa mi javí oveľa lepšia . Aj vyhotovenie a dizajn nám vyhovuje.

lejla77
10. jún 2009

maji:
som sa nasmiala na tych videach.

letu:
pekne platenky. 😉

bilushka
10. jún 2009

Ahojte,
som u nasich a dnes tu prsi, tak mam trochu aj na net cas...
Tesim sa, ze chorkaci uz vyzdraveli, este Lili nech uz je fit, nech tu nemame ziadnu PN-ku 😉

Mimi, super ako ste sa zabavili, Adamko je iny soumen, buduci tyzden sa dufam vidime, ked prideme do BA 😉

Mish, ja uz som gate tiez popredala, ale ked chces, tak ti poslem bluzky a saty, aj ked ty si tusim chudulinka, to by ti bolo asi vsetko volne cez prsia a pod. predsa len tych viac ako 20 kg co som pribrala v tehu bolo na mne vidno 😔

Mima, fotky uchvatne, mali ste to tam krasne.
Ja este zhanam na poslednu chvilu taky UV overal ako ma aj Alex na fotke, jeden uz som mala objednany a balik sa stratil a MM trva na tom, ze maly to musi mat pri mori. Bol tam fakt taky brutalnu upek? 😕

Peti a Lejla, ja ked citam tie prihody z jasliciek, tak si ani neviem predstavit, ako to chodi v statnych jasliach a skolke, kde je tych uciteliek este menej ☹

Letu, moj presne to iste robi ked fuka vietor, reve a pisti a ide sa ku mne schovat, ako mam uplny prerod doma, zase si mam zvykat na ustrachane dieta, co ma drzi za ruku? 😅

bilushka
10. jún 2009

Aj ja robim granadir ako Lenka 😀

Letu, vy uz nosite 24 topanky, ked si tieto objednala 25? 😕

bilushka
10. jún 2009

Aj Lenka ma fasacke fotky samozrejme aby som nezabudla 😵

slavenas
10. jún 2009

my stále nenočníkujeme , krik a plač u nás ked sa čo i len spomenie nočník, už začínam mať z toho zlý pocit že som nejaká neschopáčka, ale asi skusim redukciu na WC , aj moja mamina vravela že môj najmladší brat nikdy nesedel na nočníku lebo nechcel a naučil sa až na tú redukcu tak skusim .

letu pekné plátenky a my máme niečo podobné a na piesok ako ušite 😉

mima07
10. jún 2009

bilu my sme az taky upek nemali ale vy uz tam budete mat riadne teplo co pozeram stale je tam viac a viac

bilushka
10. jún 2009

Mimus, to by si zase nebola ty, keby si sa nepridala na stranu mojho muza 😀 😀 😀

mima07
10. jún 2009

slavenas ani my nenocnikujeme 😀 alex by aj snad ale sak ja nemam cas a do mesta nocnik brat nebudem 😀

peta28
10. jún 2009

Letu ta cena za tie platenky je nehorazna.. ani ti nenapisam za koklko som tieti duper geatr platenky kupila ja ..

mima07
10. jún 2009

bilu alex mal minuly rok len take z tesca neviem ci to ma nejake uv ale beriem ze telo mal zakryte 😀 to by som ti mohla aj doniest na vyskusanie viem ze som to vacsie kupovala

mima07
10. jún 2009

peti a ty si kde kupovala?

slavenas
10. jún 2009

mima no tak to máš tiež pravdu, ja budem chodiť ,ako bilu s redukciou pod pazuchou ak si na ňu zvykne 😀 alebo pribudne do kufra auta dalšia dôležitá vec bez ktorej sa nezaobídeme 😅

slavenas
10. jún 2009

našla som jednu redukciu čo zložím aj do kabelky 😀 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5800469

bilushka
10. jún 2009

Slavka 😀 😀 😀
Redukcia je super doplnok pod pazuchu, naco Gucci kabelka? 😀

Mimus, ja som mu z MMB teraz tiez objednala taky z Tesca, tak snad to stihne dorazit...
Ale dakujem za ponuku 😉

No a uz sme hore, tak padam.

lejla77
10. jún 2009

kocky k tej redukcii 😀
Vase deti na tom chcu sediet? Moj maly nehrozi a smyka sa to dole z misy. To by musel sediet totalne nehybne, co u nas nehrozi. Ake mate skusenosti?

letuskah
10. jún 2009

mima objednala som ich na MMB
bilu nenosime, som ich kupovala podla vnutornej dlzky ale aj tak su este dost velke, tak buducu jar alebo ako papuce na zimu
peta fakt? napis nech ma prekoti.... mne sa zdali za velmi dobru cenu lebo jedny platenky za 7,90 uz mame a som sa tesila aka dobra kupa a tieto su ovela krajsie..

my nenocnikujeme ani neredukcijujeme 😝 ale mna to vobec netankuje, mame cas, do jasiel sa nechystame ani do skolky po tom co tu peta z lejlou pisu ake maju problemy. ja budem rada ked mi bude decko normalne jest

Mish na teba som zabudla, ja mam dvojo tehu gati, rifle modre a cierne s takym trikotom cez brucho len su dost vynosene, hlavne tie modre lebo som ich nosila do roztrhania, a mam biele capri nohavice co som si na leto kupila, tak ak chces poslem ti ich

peta28
10. jún 2009

Lejla my mame redukciu taku klasicku s tou kacickou a mala na nej v pohode sedi.

Mima ja som tieto super gear kupila este minuly rok v Petrzalke v Danubii za 49 sk, ale to ich mali vo vypredaji a povodne stali 80 sk.
Videla som ich v madarsku v tescu rozne druhy a vsetky stali do sto korun. Asi to odtial nosia a fotia na mmb.

letuskah
10. jún 2009

svine 😠

letuskah
10. jún 2009

nevadi, kym ich zacne nosit aj na to zabudnem 😀

meganik
10. jún 2009

caute fesandy 😎 tak som spat medzi zivymi 😀 ako sa tu mate?

letuskah
10. jún 2009

meg ahoj a ty ako? uz som myslela ze ani nezijete

meganik
10. jún 2009

no tak nejako to bolo, ale vcera som spravila statnice, tak sa uz dneska davame nejako dokopy...mali sme tu jednoducho povedane mensi chaos a na dva tyzdne bola panou domacnosti nasa Natalka, takze mi bude este chvilu trvat, kym to tu dam nejako dokopy...dneska som este dospavala dvojtyzdnovy deficit spanku

peta28
10. jún 2009

no to je to riziko kupovania cez net.. bud kupis super , alebo sa preplatis

lejla77
10. jún 2009

peta:
diky za info o tych platenkach, dobre vediet.

lejla77
10. jún 2009

peta:
a ta Danubia v Petrzke, to je kde, co je to?