Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
23. feb 2009

bilu si mala povedat ja som okuliare dostala a darovala dnes a neviem ako sa to ma pouzit 😀

slavenas
23. feb 2009

babýýýýý 😝 ja vôbec neviem o čom točííííííte (viem že face book a tam zviera ale aj taaak ...)

bilu tak isto to chcela oklamať aj moja dr. , ja som ju chcela dať zaočkovať ešte keď bola malilinká , no a nevyšlo jej to na moju škodu 😠 😠 😠

lenkamt
23. feb 2009

pošlem ti aj škule, nakupovať chodíš do shopingu máš to tam hore na lište nad izbou, máš tam aj oddelenie clearance či ako tam sú lacné veci+veci zadara 😉 😉 😉 a na škule už máš veď máš cez 1000 džongov 😀

lenkamt
23. feb 2009

to čo som ti poslala je čelenka , máš to v dressing room a keď to začiarkneš tak to použiješ na zviera, nezabudni save changes 😀

slavenas
23. feb 2009

to je nuda , keď nemôžme isť von 😝 😝

lenkamt
23. feb 2009

Bilu - poslala som ti škuľky tak Joachimka vyčančaj 😀 idem do obchodu 😝

bilushka
23. feb 2009

Aha, ja ze sa mi tie darceky budu automaticky ukazovat u mna v izbe.
No dakujem za celenku uz ju nosim a dala som mu cervenu farbu tak vyzera ako deges 😀
Nemam este tolko prachov, iba 560, lebo som mu kupila mrkvu za 7 korun, nech ma silu sa bit 😀 😀 😀
Toto je uplna haluz, ked bude niekto po nas citat 😀

Baby vy mate vsetky take dobre lekarky, to iba tu moju to nenapadlo? 😠

letuskah
23. feb 2009

bilu moja je sisi ale toto mi navrhlla inak nie som moc spokojna lebo mam vzdy dojem ze otravujem a to tam fakt volam a chodim velmi malo

slavenas
23. feb 2009

no ja tiež neviem či je moja ok , ked mi takto poradila 😠 😠

bilushka
23. feb 2009

No co povedali tejto kamoske v lekarni, ked jej to kazali doplatit, ze nech s druhou davkou este chvilu pocka, ze sa to ma zase menit a ze to bude opat zadara, tak ja uz neviem...a asi ani ti lekari sami nevedia, ako sa to stale meni.

Inak mne sa uz zacalo odkasliavat, tak je dobre, ze uz nemam taky suchy kasel a aj teplota mi uz klesla, lenze muz si kvoli mne zobral do stredy dovolenku, tak mam zakaz vychadzania z bytu tak sa nudim ako pes 😝

baileysa
23. feb 2009

ahojte levice, normalne nezvyk tolko citat 😀 este ze su zvieratka na fb 😀 a si ich mozem tam dakde kuknut, aj ked ja nemam? 😕

letush, krasny bol kubko, na tej 12tej fotke, je naozaj ako maly princ 😵

mish, ako u zubnej? som zvedava 😔

ja som dnes mala sluzbu v mc, gretka bola doma so starkou, poobede sme boli v tescu, pocasie nic moc u nas,

leni, tasler nema cas mi povedat, ci mozem mat auto v stredu 🙄 ale ja sa chystam 😅 😀

bilush, super, ze uz sa mas lepsie, snad ti to uz prejde, veru este vylihuj, kym sa muz o teba stara 😉

baileysa
23. feb 2009

slavi, aj vaneska bola krasna na karnevale, mne sa pacia take kostymy s nababusenym okolo ritky, dufam, ze viete, co myslim 😅 a to v tom fialovom svetri si ty? 😨

bilushka
23. feb 2009

Aj ja som zabudla pochvalit fotky z karnevalu...Deticky boli krasne, Slavi ten kostym mate odkial?
Sa mi paci velmi 😵

Letu a ty si kolko dala v pozicovni za toho princa?
Kubkovi sa ta maska velmi hodila, on ma taku milucku tvaricku, ze si ho ako pirata neviem predstavit 😉

Bailey, vy mate sluzby v MC na baze dobrovolnictva, ci mas za to nejake peniaze?
U nas viem ze baby dobrovolnicky maju za jednu skuzbu jeden volny vstup.

baileysa
23. feb 2009

my sme uplne dobrovolnicky, mame dobry pocit za to 😀

lenkamt
23. feb 2009

Bailey - už som nakúpila veci na koláč - bude taký normálka že piškóta plnka čokoláda 🤐 a krabí šalát, dúfam že môže byť, mám navariť aj Grétke????

a poslala som ti pozvánku na peta 😀

a mrknite o stránku dopredu na ten link čo máte zháňať - neignorujte ma dobre??? 😠 😀

lenkamt
23. feb 2009

no a Verča ma zjazdila že prečo je náš pogy s ružovou mašľou keď je to chalan 😀 no tak asi bude gay 😀

baileysa
23. feb 2009

lenka, ja som to ulozila do pamate, to je zirafa, nie? ved ani nekomentujeme, ale rovno zhaname 😀 my mame noveho dracika, tak zajtra skusim 😀

gretke nevar, tej donesiem, ani mne nevar, ja chcem iba kolac 😅 😀

baileysa
23. feb 2009

si mi poslala, aby som aj ja mohla mat zvieratko? 😕 ja sa bojim mat aj virtualne zvieratko 😅 ja len chcem vidiet vas 😀

bilushka
23. feb 2009

Presne tak Lenka, sme sa rovno rozbehli to zhanat, nekomentujeme 😀 😀 😀

lenkamt
23. feb 2009

veď ten krabí šalát sa nevarí 😉

skús si iba prijať tú aplikáciu možno budeš môcť kukať na naše 😉

slavenas
23. feb 2009

bailym bilus dakujeme za pochvalu

kostým som kupila cez mmb , ale podobné myslím napr. lienku alebo včielku s "nababusenym" 😀 okolo ritky maju aj v dračiku , len v dračiku v NR už nemali .

baily ano v tom fialovom svetri som ja. Inak ja som už pár krát rozmýšľala kto je tasler ? ALE prišla som na to ... 😅 😅

bilushka
23. feb 2009

Tasler je nas idol, to sa netreba pytat, len ho uctievat 😀

slavenas
23. feb 2009

😀 😀

lenkamt
23. feb 2009

aby som sa nenudila tak popri všetkom mením albumy 😀 kuk do môjho prvého či môže byť

baileysa
23. feb 2009

ako kto ho uctieva 😀 😀

baileysa
23. feb 2009

lenka, to ako robis??? pekne 😵 😵 😵

lenkamt
23. feb 2009

Ivka mi doniesla programy a teraz sa musí hrať s deťmi a ja tvorím, dones si kľúč - budeš sa zabávať aj ty 😀

bilushka
23. feb 2009

Lenka, ty uz nic neinovuj, najskor zvierata a teraz taky super program, aj ten musim mat 😀

mishelin
23. feb 2009

baby caute,volal som zubnej zobere nas zajtra o15,a ze to moze mat zubny kaz od cumla,lebo ze deti v jeho veku to tvyknu mavat 😲 😖 no ale mne s ato nezda,ved to by znamenalo ze kazdy jeden zub je napadnuty kazom,to sa mi fakt nedza 😖

lenkamt
23. feb 2009

Mish - neboj kaz to nebude, určite je to len tá poškodená sklovina a z cumľa no neviem, však aj naše furt cumľajú 😨