• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
mmem ty si tehotná??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! ja kde žijem :grinning: ježiš, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ste na SK???????? Dajme rande :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aaa kde ste boli na dovči??????????
12. jún 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni, de nada . niet za co :grinning:
12. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a v malege je pri gate B take detske ihrisko,smykacky,hojdacky vnutri v hale,tak ked poletite spat tak sa maly urcite zabavi,my sme o nom ani nevedeli :grinning:

a je tam krasne mas sa na co tesit,v ktorej casti segra byva?
12. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hej ono veľa ludí mi povedalo, že to je ich vysnívaný dom :slight_smile: aj moj bol .. aj je :dizzy_face:
12. jún 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
byva v marbelle, to je von z malagy, ja viem, ze tam byva more studene, ona byva v takom novopostavenom bloku blizo mora, ale maju v areali domu aj bazen, tak asi viac sa budeme kupavat my v bazene ako vs tudenom mori, aspon na moje vajecniky a mechur to more nie je a malemu tam kupime taky maly detsky bazenika do neho naberieme morsku vodu a v nom sa bude hrat
12. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mmem, my ideme tam o 5.00 rano z BA a napsat z Malagy o 20.20
12. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ahoj dakujeeem, hej hej som, a uz som ako tank :grinning:
som tu u svokrovcov,ale chysta sa velka oslava tak sa do mesta nechystame teraz, ale v juli sem este asi pridem tak to sa ti urcite ozvem :grinning:

v spanielsku sme boli :slight_smile:
12. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som strašne šla do Španielska.. moj oblúbený štát :sweat_smile: ale kukali sme tam dovču a drahé jak riť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my zase len do spanielska furt chodime, ja som este ani v Chrovatsku enbola, sa hanbim normalne :grinning:
12. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmem ty máš furt výhovorku
:rolling_eyes:
inak aj v zámčankách idú skoro všetky druhé kolo tehotenstva už.. :astonished: a to som ja rodila medzi prvými :zipper_mouth:
mmem kde konkrétne?? hotel?
12. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale hadam buduci rok nejake chorvatsko, alebo taliansko, alebo egypt, sak ja som sa kupala len v spanielsku :sweat_smile: , este som boal pri mori v belgicku, ale to v septembri a to tam uz zima boloooooo
12. jún 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi daj tip kde je pekne a lacno :grinning:

LENKA!!!!! Darujem Ti moje dieťa, nechceš???? On je pre Teba ako stvorený!!!! Celý deň, fakt celý dokáže chodiť s cilitom a striekať na všetko a potom to utiera :rolling_eyes: aj teraz.. a vyničí mi tak cilit za dva dni :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v marbelle sme neboli,ale obehali sme Sevillu,Gibraltar,Granadu a este take primorske mestecka-Ronda,Mijas

my sme byvali v Benalmadene, bolo to mimo toho ruchu, hned na plazi, fakt dobre, len ta voda,ale to sme vedeli ze tam bude vplyv toho atlantiku citelny

katika: my sme isli cez nemecku cestovku, lebo aj z ciech to bolo asi o 600 eur drahsie, tak to sa nam oplatilo ist do berlina a tam prespat :slight_smile:
12. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katika, najcastejsie sa chodi pri barcelonu alebo benidorm, o enach v cestovkach nemam prehlad, kedze my sme tak uz neisli aspon 5 rokov, my si vzdy sami let zabookojeme a aj hotel sami vybavime, v Barcelone vyjde teraz nejako v letnej sezone jedna noc v hoteli okolo 80-100 eur predpokladam
12. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam to na laptope ulozene len doma ale je to taka siet hotelov playasenator

idem kuknut, hotel sa volal playabonita
12. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
memm sevilla je kolko od malagy? kolko km?
12. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja skusim kuk ten hotel
12. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za to mám dovolenku v egypte :grinning: starý dobrý egypt :grinning: :dizzy_face: Leniiiiiiii... vy kedy idete na dovču?????? Daj link kam :slight_smile:
12. jún 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
štrajkuje kon :fearful: :rolling_eyes:
12. jún 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kati - Rišiaka beriem aj bez cilitu, však to vieš :wink: a mne tak míňajú clin :grinning:
a ten vas dom som uz okukovala , lebo sa mi paci vnutorne rozlozenie izieb :slight_smile: zvon by som ho dala biely s nejakym kuskovým kontrastom /červená, modrá, alebo nejaká krikľavá/ :grinning:
link na dovču ti hodim za chvilku :wink:

Zuzi - ale skus si otvorit pôdorys - tam do obytnej plochy rátajú len izby, bez kuchyne, kupelky, chodieb a wc, v byte sa do obytnej ráta všetko :wink:
12. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenulik rozloženie izieb je úplne fasa, preto sme si ho vybrali :slight_smile: a nelutujem vobec
a kedy idete?????
12. jún 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26.6. čo je presne za dva týždne, ešte vôbec nemám nič nachystané ani neviem ako ideme a pod. hlavne že som tu už v januári spriadala plány, lebo JA musím mať všetko naplánované :grinning:
12. jún 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni aha, to som nevedela,ze to su len izby, idem to este omrk
12. jún 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning: inak je krásny
ale kukám že svinsky drahý :zipper_mouth:
12. jún 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa už napchávam karfiolom s hranolkami :grinning: tie brušáky som stále nezačala :grinning:
12. jún 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
mne sa tiez paci vas Kati, aj vsetky domceky sa mi pacia len mat pozemok :rolling_eyes:
moje dieta je od rana strasne, najskor sme sa spred domu vratili s revom ze fuka vietor a potom som ho presvedcila lebo uz boli deti vonku tak sme sli a s kazdym jednym sa pohadal o volaku hracku tak sme urevani a osomrani zas isli domov, poobede ideme na navstevu k svagrinej tak som zvedava aky bude tam...
zajtra idem k nasim na tyzden tak sa tu neukazem
12. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi asi 220 km

bola som jest

inak sme boli v takom delfinariu a maly bol hotovy uplne,ani nemukol a ja tiez :grinning: :grinning: :grinning:

kati ten domcek vyzera super, aj mne sa hrozne pacia bungalovy

a karfiol milujem

mish,vsak ty nemas ziadne brusko ja mam vacsie,ulozim maleho a hodim nejake fotos
12. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monička - ďakujem :dizzy_face:
12. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok