• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
zuzi inak ja ked som citala clanok o tom konci sveta tak som normalne dostala depku a prestala chciet druhe babo a ked si mi to teraz pripomenula tak asi zase prestanem chciet :confounded: ale neber to v zlom :wink:
my nejdeme do turecka lebo chlapa nedostanem do lietadla

a mame tu burku....

leni :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v buducnosti uvazujem tiez nad tureckom ale muza lamem uz teraz lebo, on moc tieto krajiny nemusi :grinning: :grinning: :grinning:
ale zatial som pocula len chvalu

leni: ja som dostala tu knihu Na lasku sa nezomiera - som ju zlupla raz dva :grinning: a mam aj druhu cast,a tiez mam polovicu precitanu, fakt sa to dobre cita
12. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
leni :grinning: :grinning: hovoris z duse mojho chlapa, on presne tak rozmysla, naberieme pozicky a budeme zit :grinning:

letu, nepripustaj si to, koniec sveta mal byt uz strasne vela krat, viem,ze sice teraz sa odvolavaju na mayske kalendare, ktore zatial nesklamali a koncia datumom 22.12. 2012 ale podla mna o konci sveta vie jedine Boh a nikto iny zo smrtelnikov, takze tak :wink:
12. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budi sa mi dieta. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

a to som si chcela pri pc vypit kafe a potom balit. no nic - zmena planu. ideme sa hrat - balit budem, ked pride muz z roboty. :unamused:
majte sa tu krasne.

zuzi - mne sa to zda slusne na 12/11 dni all inclusive v 5* hotely. :slight_smile:
12. jún 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mmem, presne ako moj muz, ja by som sa tak rada pozrela do turecka, egypta, ale on to tiez nemusi, proste on len europu, v turecku bol 3 mesiace a tam ho asi tak lahko nedostanem :frowning2: , ale zase je ine ist na dovoelnku v hoteli, kde je europska strava ako zit normalnym zivotom, on dosial prisiel vychudnuty -10 kg s hnackou , povedal,ze uz nikdy viac :confounded:
12. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adi, pekny pobyt zelam, uzite si , no mozno hej na 5 hviezdiciek ta cena a all inclusive
12. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ma byt koniec sveta? to mi nejako uslo :grinning:

adi tak si to uzite, ja tak luuuuuubim dovolenkovat :grinning:

katika: na SK sa chystam urcite, lebo segra aj sesternica maju promocie tak sa musim dovalit aspon ja,bo muz ma celozavodnu tak bude v kuse v robote,tak neviem presne kedy pridem sem k svokrovcom ale budem to musiet nejak naplanovat, urcite sa stavim,len aby ste vy boli zase doma :grinning:

a este musim povedat ze ten kasel nam na tej dovolenke presiel, bral asi 5 dni mucosolvan a zrazu to preslo. a zatial sa drzi,nekasle ani rano a to sme sa toho kasla nevedeli zbavit mesiace. TAk som zvedava dokedy to vydrzi, lebo ak zacne znova tak to bude asi fakt nejaka alergia :cry:
12. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale najradsej by som isla do karibiku :dizzy_face: dufam,ze raz si splnim sen
12. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa dieta zobudilo na burku :angry:
zuzi ale ja som citala clanok o tom ze ma vybuchnut nejaka bublina na slnku a zasiahnut zem, to znici celu elektricku sustavu, vsetko co je nanu napojenu a ze vsetky data sa stratie, no kolaps a nieco podobne sa stalo minuly ci predminuly rok v canade, odpojilo to niekolko stotisic domacnosti a trvalo niekolko dni kym sa to zase dalo do poriadku, toto co pisali ma zasiahnut celu zem a malo by trvat tusim dva tyzdne kym sa to da dohromady a aj to je otazne lebo data budu znicene...
12. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, ja som take necitala, radsej sa takymito vecami nezapodievam
12. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja som to tiez necitala cele len mi to muz dorozpraval
12. jún 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, ale nemozeme verit uplne vsetkemu a zit takto v strachu, to je strasne, to mi pripomina moju svokru, ona sa z nicoho nevie tesit a na vsetkom vidi len to negativne - idem s malym do parku - nechodte, dostane kliesta, ideme na dovolenku - uz stresuje, ze chuda patko, ako to len prezije, stresovala a stresuje este stale z chripky H1N1, no proste zo vsetkeho , jej by som radsej zakazala aj spravy pocuvat a citat
12. jún 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som chcela ze sme mali na lete tam cely rad pre seba :grinning: ,nebolo vypredane cele lietadlo tak sme poprosili na check-in ci by nam nedali sedacky tak aby bol maly medzi nami, tak to nastastie slo :wink: a cestou spat tiez, ale to uz jedneho uja prisadili k nam, si moc nepospal :grinning:
12. jún 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni :grinning:

som zvedava na nasu cestu :confused:
12. jún 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi povedz svokrus ze uz je vakcina som prave citala, sak dufam ze to nemame,este sme nepresli cez inkubacnu dobu :sweat_smile:
12. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj bude to ok, Simko bol v pohode tiez, sa zabavil,trosku pred spankom poplackal ale fakt len chvilku a potom po prebudeni tiez ok,len sme museli saskovat s nim, flirtoval s letuskami :grinning:
12. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a fotky neviem dat,lebo este nemam kopec veci nainstalovanych tak neviem pozmensovat :grinning:
12. jún 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni, ved ja viem, ale svokra si stale nieco najde z coho bude stresovat
12. jún 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak mne je posledne dni zase blbo - trpnu mi ruky, nohy, tvar, take mravencenie, mala som to predtym, nez mi zistili tu anemiu :unamused: , asi zase naklusam na hematologiu a este ta lubochna to isti, zeby mi zase nieco bolo? :pensive:
12. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz som bola uplne fit, ale hadam to nic nie je
12. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to radsej utekaj nech ta pozru :unamused:
moja svokra je tiez taka ze vsade sa moze poudierat, autom chodit je nebezpecne, lietadlom tiez a pod. minuly rok dokonca mojmu muzovi zakazala kupit si bicykel a pod.

dieta mi tu spieva ze pojdeme na svadbu :dizzy_face: :dizzy_face: sme pocuvali par dni pesnicky dokola a teraz vyspevuje striedavo kazdu jednu :dizzy_face:
12. jún 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
letu, zlate :dizzy_face:

ved pojdem, nech mam este pred dovolenkou finito s lekarmi, hadam
uz zase diar napraskany terminmi :grinning: - lubochna, hematologia, gynekologia :grinning:
12. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

adi a aj ostatné kočky uži te si dovolenky :wink:

my do Turecka nejdeme :grinning:

zuzi už si si dala spraviť Japonskú manikuru?
12. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj nika, idem 20.6. :dizzy_face:
12. jún 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len ma pocit ,ze z mojich drapov aj tak nic nevykuzli :grinning:
12. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale možno budeš príjemne prekvapená :wink:
12. jún 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozno, necham sa prekvapit :wink:

ideme asi von, krpec sa zobudil a uz tu moc vycina, tak zatiiim papa
12. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj naša je už hore, ale tu každú chvíľu prší, tak neviem čo budeme robiť :angry:
a mne sa chce spať
12. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Adi to ste sa teda rýchlo rozhody :confused: tak je to asi najlepšie aspoň dlho nestresuješ :wink: :wink: hlavne si ju užite a oddýchnite si ak sa bude dať :wink: :wink:

Lilinka mi dnes 1x vracala z tých ATB asi jej to nejako zle sadlo a teraz to išlo všetko von ešte aj s mucosolvanom :pensive: :pensive: dúfam ,že ráno už bude v pohode...

baby ja som zasa počula ,že koniec sveta má byť začiatkom roka 2010 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no nič idem si užívať :sweat_smile: :sweat_smile:

Ozja leni a odkáž mužovi ,že tie brušáky som dnes urobila za teba :sweat_smile: akože predpríprava pokým mi príde ten zázrak :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
A budúci švagor vyzerá tiež dobre chrumkavo :sweat_smile: :grinning:
12. jún 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok