Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
15. jún 2009

Ahojte tak dnes sme boli na očnom s Lili a Dr hovorila ,že sa to zlepšilo a že je to už nepatrne vidieť ,že jej to očko uteká ale ja to stááááále vidím 😖 😖 o pol roka zasa na kontrolu 😉
A dnes som mala isť aj na kontrolu po chorobe s Lili ale keď som išla okolo ambulancie tak fakt plná čakáreň chorých detí, tak som to neriešila a pôjdem zajtra .....

na krokomeri mám zatial 10700 krokov 😝

zuzi to fakt sa to takto zhoršilo s tebou??,že by si bola tehotná??ale aj tak to treba riešiť ved sama vieš ,že to sranda neni ... držím palce a podaj správu 😉 😉

Meg nešiem kon preto je tu tak málo príspevkov 😉 😉

maji4
15. jún 2009

Lejla už zasa bože rýchlo sa z toho dostanete ☹
a toho sa bojím aj ja ,že keď pôjdeme do škôlky tak s Lili budem viacej doma ako v robote 😖 😖 (a kto mi to bude tolerovať) 😖

meg super ,že ste očkovanie tak dobre zvládli 😉 😉 Natálka je šikulka 😉 😉

O tom dnešnom počasí ani nehovor sme išli von mrholili a strašne dusno pokým som prišla k lekárke mi pot tiekol po chrbte čo bolo aj tak teplo 😠 😠 😠 no dnes bolo fakt hnusne 😠 😠

meg ja mám síce vnútromaternicové teliesko volá sa to Multiload je to bez hormonov a ja normálne krámi mám 😕
Ale možno ej aj niečo iné čo krámi nedostaneš, ja si pamätám ,že som si 2x po sebe dala pichnúť u lekárky takú injekciu čo som krámi nedostala 3 mesiace ono mi to nejako zablokovalo, čiže som nedostala pol roka a ani to nebolo drahé aspoň vtedy som doplácala fakt len nejakú smiešnu sumu... fakt ti nepoviem ako sa to volá nepamätám si 😒

maji4
15. jún 2009

A tie detičky dvojičky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 strašné ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

lenkamt
16. jún 2009

ahojte

dnes sme chceli ist do bojníc a pravdaže leje ako z krhly 😝

Maji - šikulka, zachvíľu budeš aká kočka 😕 ja som si včera kúpila vo výpredaji super rifle za 240Sk ibaže sú 26, čo ja nosím 27, tak ich musím nejako roztiahnuť 😅 😀

Meg- však keď sa neučíš začni chodiť sem 😉

Zuzi - dúfam že ti je lepšie ☹ fakt divné, snáď ti na tých vyšetreniach niečo k tomu povedia.

no a tie dvojičky 😢 ja som mala normálne včera depku, lebo to presne ako naše - všade vyliezť , všetko rozmontovať 🙄 chudáci rodičia, všetci teraz budú na nich že je to ich chyba, ale to sa niekedy fakt nedá ustriehnuť 😢

lejla77
16. jún 2009

Ahojte 🙂

Maji:
ved presne to a s tym musis ratat, lebo to asi vsetky deti su stale chore - cest vynimkam. Ja som tu uz 12 rokov, inac by som asi letela. Ale to ja ani az tak velmi nechybam, lebo dam maleho k mame.

dvojicky ☹ nevidela som to. Hrôza - ako sa to stalo...ci nehovorili? Ako velke boli ? Strasneeeeeeeeeeee. Chudatenka 😢 a rodicia budu este aj trestani. 🤐

zuzi:
daj vediet, ako si dopadla... Drzim palce

retaux
16. jún 2009

Ahojte!
Lenka: veď aj ja som sa čudovala, keď povedali, že začali stíhanie pre usmrtenie z nedbanlivosti 😲 Chudák otec, to mohla byť sekunda. A vraj sa hrali v izbe spolu so 6-ročným súrodencom. 😢

Lejla: dávali zábery v TV a na zemi bola vypadnutá sieťka z okna. Tak tie deti sa asi o to opreli alebo čo a tak vypadli 😢

lejla77
16. jún 2009

ret:
boze, to je hrozne. 😢 😢 😢 Ja by som to neprezila. 😔

mmem_
16. jún 2009

ahojte

ja len hlasim ze sme opat spat z SK.vsetko ok ale nestiham lebo este furt periem dovolenkove veci a o zehleni ani nehovorim.......

no tie dvojicky 😒 to je fakt smutne. ja mam co robit aby som to jedno ustriehla a pred casom nam vypadol z postielky,normanle sa vyhupol a to sme stali pri nom obaja a len sme pozerali ako sa presvihol. to je fakt sekunda 😢

tu bol taky pripad ze sa dieta obarilo vodou a rodic tiez bol obvineny. Simon si uz tiez stiahol na seba kavu ale nastastie sa nepolial vobec, som si prave nacapovala kavu a otocila sa nieco odlozit a uz bol hrncek na zemi a to bol fakt dalej ten hrncek,nie pri kraji.

no proste je to fakt sekunda ☹

idem baby, lebo cakam kamosku a ked nebude prsat ideme trochu von.papa

mmem_
16. jún 2009

baby a neviete daju sa tie pribehy Ako som prezil co idu na jojke pozriet nejako ako napr odrdinacia???
ja som to minule skusala a neslo to tak neviem ci je chyba u mna alebo sa to neda vseobecne

bai.vitaj, tyrana som precitala, ma to fakt nieco do seba,pri tej poslednej kapitole mi az slzy vyhrkli🙂 ale potrebujem skonzultovat nejake veci potom ked sa vratis a este mi prosim nejaku khnihu o tom pevnom objati odporucit

tak idem uz ozaj

peta28
16. jún 2009

Lejla dnes mi Stanko tak krasne maval, sa hral a ucka otovirla dvere, tak mu hovorim Stanko ahoooj.. a maval maval mi odusu. Zlaty. Tak sa ho ta Peta pyta Stanko poznas tuto tetu? Taky bol zlaty.
No idem precitat..

B aby tie dvojicky z Nitry.. ja som hotova z toho od kedy som to pocula v radiu. Neviem to to ani len predstavit, zosalela by som.

peta28
16. jún 2009

Lejla boli to 2 rocne dvojicky. Mozno fakt to bola sekunda, ale ja jedno nechapem. My mame vsade zabezpecovacie blbosti, ako sme zacali od suflikov, dveri atd.. tak nechapem ked mali take zive deti ze nedali nieco take na oko, ved to stoji par korun a zachrani zivot.
Okrem toho otvorim okno dokoran v izbe kde sa hraju 3 male deti??

lejla77
16. jún 2009

peta:
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 jeziiiiiiiiis, diky, to si ma hrozne potesila. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Tesim sa strasne. 🙂

Ani ja by som nenechala otvorene okno 😔 Ale aj tak je to strasne. ☹

peta28
16. jún 2009

inac super ze tam dole je tak malo deti. ale Timka by sa tam uz asi nudila
Dnes me prisli dost neskoro az o 9.00, lebo robim do 18.00, tak zacinam neskor a take boli zlate tie deti ako som otvorila dvete tak avoj Timi .. avoooj

No a boli sme v nedelu v cirkuse, Timka bola hotova, vydrzala sediat 2 hodiny a tlieskala ako diva, bolo tam vela deticiek co bolo fajn, a od nedele mi rozprava co videla.. tiger bol, koniky boli. havinko bol.. no zlata, zlata

No a moj muz od soboty lezi so silnym zapalom obliciek, v nedelu bol na pohotovosti a chceli si ho tam uz aj nechat, ale je doma a lezi. Minimalne 14 dni az mesiac, tak mam teraz dve deti. Vdakabohu za to auto, lebo neviem si predstavit ako by som existovala.

lejla77
16. jún 2009

jeeeeeeej, pekne vydrzala sediet v tom cirkuse. 😎 Ja neviem, ci by sme obsedeli. A kde je cirkus? Musela byt zlata.

lejla77
16. jún 2009

peta:
ten tvoj muz ☹ To z coho ma? Drzim palce, nech mu to rychlo prejde, musi to byt hrozne. A na PN taky dlhy cas ☹ Drzte sa. Peta a vy ste predtym auto nemali? Ja si tiez neviem predstavit existovat bez auta.

bilushka
16. jún 2009

Ahojte,
tak aj my uz sme stastne doma od nasich, tak tiez len periem a zehlim a hlavne upratujem, lebo chlap tyzden sam v byte je asi horsie ako zasah tornada 🤐 Hlavne ze ked mu poviem, ze co by tu bezo mna robil, tak ma pohotovu odpoved, ze kolko rokov pred tym nez sme sa nepoznali zil sam a aky mal vzdy poriadok 😀 😀 😀

Peti, super ako sa Timke pacil cirkus, ja idem zajtra s malym na pedikuru a vobec si to neviem predstavit 😖
Ta zena ma presvedcila, ze naco cakat na muza, kym pride z prace, ze jej tak bezne chodievaju mamicky na materskej, tak sa spolieham, ze maly bude zlaknuty z neznameho prostredia a snad tam chvilku obsedi...

A my uz v nedelu ideme, teraz cez vikend isli muzov kolega s rodinou a lietadlo im meskalo 2 hodiny plus ich este na letisku v Turecku nechali sediet 50 minut v leitadle, ze je preplnena letiskova hala a ze to nestihaju odbavovat, tak aby sa im turisti nemiesali, no otras 😠

To s dvojickami je hrozne, mne az slzy vyhrkli ako som to pozerala, otras!!!
Lutujem rodicov, urcite maju nenormalne vycitky a hlavne ked sa do nich este ludia pustia...ze ako mohli toto a tamto...ved na tom okne bola sietka a dvojrocne deti si tam lahko prisunu stolicku alebo nieco...je to obrovke nestastie ☹

maji4
16. jún 2009

Ahojte tak sme doma od lekárky a Lilianka je už OK 😵 😵 a som si dala predpísať vakcínu na tú žltačku a si predstavte ,že som nedoplácala ani korunu 😕 vy ste kolko doplácali??

Lejla ved to ,že ti to tolerujú to je super lenže ja Lilianku nemám komu dať na postráženie.....takže mne to asi tolerovať nebudú 😖 😖

maji4
16. jún 2009

biluš presne také isté odpovede počúvam od toho môjho 😅 😅 😅 😅

a prajem príjemné balenie a ešte krajší pobyt 😉 🙂 🙂 😵 😵

Ja zajtra asi odchádzam zasa k našim ale ešte to neni na 100% tak ked sa tu zajtra neukážem tak Vám prajem príjemné dovolenkovanie sa 😵 😵 😵

maji4
16. jún 2009

Peti tvojmu mužovi prajem aby sa z toho rýchlo dostala môj otec vravel ,že to sú strašnééééééééé bolesti 😔 😔 😔

lejla77
16. jún 2009

maji:
hm, ked si budes hladat novu pracu a nevratis sa do starej, tak asi tazko. ☹ Ale mozno Lili bude v pohode. 😉

Aku vakcinu na zltacku???????????? 😕 😕 😕 Mne dr. hovorila, ze zltacka (tusim typu A) sa hradi a stoji okolo 1 000 Sk. My sme zatial nedali.

lejla77
16. jún 2009

bilu:
kazdy normalny clovek (ktory ma dieta) urcite nebude obvinovat z toho rodicov. Ved mozes pri dietati aj stat a hocico sa moze stat. 😔 Deti su nevyspytatelne. Ja by som sa z toho asi zrutila, keby sa nam nieco take prihodilo. 🤐 Lebo clovek moze davat akykolvek pozor, aj tak sa to moze stat. 😖

bilushka
16. jún 2009

Maji, ja som za prvu davku nedoplacala nic, ale vraj iba kvoli tomu, ze sa v lekarni chlapik pomylil 😅
Druhu davku maly dostane asi po dovolenke, tak ti potom napisem, sama som zvedava, ale tiez mam take info ako Lejla, ze ziadna poistovna to nepreplaca a malo by sa platit okolo tisicky...mate Havrix vakcinu?

maji4
16. jún 2009

lejla ja sa síce môžem vrátiť do starej roboty lenže tam sme mali také divnú pracovnú dobu ,že si fakt neviem predstaviť ,že by som celý den nebola s Liliankou ja si budem musieť nájsť niečo od pondelku do piatku...ved uvidíme
A ešte ani niektoré víkendy by som s Liliankou nebola ☹ ☹

maji4
16. jún 2009

biluš hej Havrix...tak sa asi už nedopláca lebo sa tam všetky tie farmaceutky zgrupli a študovali to...tak asi už nič 😅

bilushka
16. jún 2009

Lejla, no v Sali sa stalo nieco podobne, len chlapec to prezil a rodicia dostali aj tak podmienku 😔
Za zanedbanie starostlivosti.
A by si sa divila, kolko je primitivov "mudrych", ze mali viac na ne davat pozor a pod.

Matejko sa tak tiez rad hrava, ze si prisunie stolicku k onu a tapka na sietku, sice byvame na prizemi, ale aj tak...

bilushka
16. jún 2009

Maji, tak to sa stale meni, moze byt, my sme prvu davku dostali pred 8 mesiacmi, vtedy sa platilo vsade, len som to brala s Prevenarom, ktory sa vtedy cerstvo nedoplacal, tak mal z toho lekarnik chaos, ze nezapocital ani jednu vakcinu...
Bailey davala pred dovolenkou tiez malu ockovat, tak este ma zaujima, ci platila aj ona...

maji4
16. jún 2009

bože baby mna to doteraz ani nenapadlo ja som si v pohode v spálni vetrala a ani vo sne by ma nenapadlo ,že si môže prisunúť stoličku 😔 😔 ale už si dávam bacha 😔 😔

maji4
16. jún 2009

hej ved preto soms a pýtala lebo som bola v tom ,že budem doplácať okolo 1000

lejla77
16. jún 2009

maji:
tak to je blbe taka prac. doba. No co uz, musime sa prisposobit nasim deturencom.

lejla77
16. jún 2009

bilu:
hm, vsade sa najde nejaky vadas. Ale s tymi sietkami to je nebezpecne. 🤐