Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
16. jún 2009

Zuzi - ☹ fakt úžasná zdravotníčka. dúfam, že ti už bude lepšie

ja už o žumpe ani nečítam, ani správy nejdem pozerať 😔 mňa by fakt rovno mohli odviezť na psychiatriu 😔

lejla77
16. jún 2009

zuzi:
☹ to je preboha co, a z coho sa to moze urobit take nieco? Drz sa a nesmies si tak velmi brat vsetko co sa stane druhym. 😔 Aby si sebe neublizila. 😒

bilu:
u nas nie je nikto proti zltacke ockovany.
A mali ste nejaku reakciu po ockovani? Alebo v pohode?

lenkamt
16. jún 2009

pridala som fotky a idem kuk na fb na Timku 🙂

lejla77
16. jún 2009

fuha, s tou zumpou - to som tiez nepocula. 😲 😲 😲 Strasne 🤐 🤐 🤐 Vsade na nas nieco ciha.

maji4
16. jún 2009

leni baby sú svetové pri tej fontáne 😵 😵 a máš super topánky obuté to si kde kúpila,??

zuzana76
autor
16. jún 2009

bilu, moze sa to vratit kedykolvek a aj hocikomu, moze to byt sposobene stresom ako u mna teraz, alebo nedostatkom vapnika napriklad, ale vraj ja mam vapnik v norme, lebo pred 2 tyzdnami mi robili odbery, ale dnes mi vzal pre istotu znova, ja mam naruseny metabolizmus vapnika v tele, sa mi nevstrebava poriadne zo stravy a nevie s nim telo hospodarit, to sposobuje ta nedostatocna funkcia pristitnych teliesok.

a lahko sa povie nestresovat sa, ale ja som si fakt neuvedomovala ziadny stres doteraz, aj som krasne pribrala , boli mi uplne super, az do toho dna co som mala ten menzes a tak strasne som vracala a hned na druhy den zacalo toto trpnutie ruk, noh a tvare

lenkamt
16. jún 2009

Timka je krásna, aj my chceme také kapky, naše sú stále maniačky na žaby 😀 a Peťa aká kočka v Thajsku 😉

Maji - dík, topánky mám staré tri roky z neckermannu 😉

lejla77
16. jún 2009

leni pekne fotky a tiez som chcela pochvalit tie sandalky - ja by som tiez take prijala. 😉 Majka ma predbehla. 😵

maji4
16. jún 2009

už som si aj ja obzrela Timku je fakt zlatučká a tie žabky na tváričke nemajú chybu 😵 😵

bilushka
16. jún 2009

Lejla, no ja som uz mozno aj 8 rokov ockovana, to my uz davno, nie teraz v modnej vlne 😀
Ani dospelaci ani maly nemal ziadne vedlajsie ucinky, ani zvysenu teplotu a to ho do jednej nozicky pichla tymto Havrixom a do druhej Prevenarom, alebo niecom druhym, neviem uz presne, ale viem, ze mi doktorka vravela, ze tato zltackova vakcina je dobre znasana, ze sa moze aj kombinovat s inymi...

Zuzi a z coho mas take nervy?
Ja som tiez hysterka, mna to preco este nekleplo niekde?

Idem kuk Lenkin drobizg 😀

lejla77
16. jún 2009

kocky, vy ste vsetky na fb? Ja nie. 😔

bilushka
16. jún 2009

Tak nevesticka so svagrinkou su uz uplne modelky a vidim, ze si nakoniec zohnala tie biele elastaky-kde?

Maminka tradicne krasna a chuda a usmiata 😵

Peta je kocka v Thjsku hej, aj ja ceeeem taky vylet 🙂

lejla77
16. jún 2009

bilu:
a ten prevenar je co? To je povinne? My sme boli naposledy v decembri ockovani. Nezameskali sme nieco?

lenkamt
16. jún 2009

Bilu - no vtedy naraz s Peťou sme objednávali z neckermannu či odkiaľ aj s tými bodkovanými šatami 😉

hej, som na tých fotkách ako zdrogovaná, no ale čo iné mi pri tých deťoch zostáva, že? 😀

zuzana76
autor
16. jún 2009

bilu, problem, je,ze ja ani neviem,ze mam nervy, ale zrejme nieco drieme v podvedomi co si ani neuvedomujem, mozno strach o dieta, ked clovek pocuje, co vsetko sa moze stat, no neviem, proste jedno s druhym, teraz rozne vysetrenia, navstevy lekarov, ci to dobre dopadne, ja fakt neviem

ale nepisem to lebo vas chcem strasit, ale aby ste vedeli co robit , lebo po dnesnom incidente si myslim, ze niektori ludia by ma mozno aj prekrocili, keby som tam niekde padla a nechali ma tak.
Takze ak mate podobne stavy, alebo uzkost . okamzite nasadit Magnezium, a ak uz mate trpnutie, tak nepodlahnut panike, nedychat zhlboka, ale dychat do papieroveho vrecka a plytko

lenkamt
16. jún 2009

už sme hore, tak sa majte 🙂

lejla77
16. jún 2009

zuzi:
tak toto iste mala aj moja svokra - tiez nevedela dychat a ani chodit. A lekari jej potom povedali, ze stres a unava a ze tym, ako chcela dychat sa prekyslicila.

bilushka
16. jún 2009

Leni, milo si usmiata, nemas skleneny pohlad ako nadrogovana 😀

To o tom dychani som uz aj ja niekde pocula, len ked ta take nieco chyti tak na to nemyslis, rovnako ako pri porode som nemyslela na nejake plytke a brusne dychanie a uz sa vidim, ako mam trpnutie a nepodlieham panike a prve na co myslim, ze kde mam nejaky sacok, aby som do neho mohla dychat 😀 😀 😀 😀
Zuzi, to mas taku povahu a to nezmenis, len sa skus na to stale nemysliet, lebo podvedomim si potom take situacie pritahujes a pozri ako to dopada 😔

Lejla-Prevenar-pneumokoky-nepovinne, ale hradene plne poistovnou (ci aj teraz neviem, stale to menia) a pre teraz narodene deti uz je to v ramci povinnehej schemy sa mi zda 😉

mima07
16. jún 2009

cauko babule
dnes som sa rozhodla ze zacnem nocnikovanie 😀 pisem to tu aby som uz konecne zacala lebo maly uz zacal nechala som ho 5 minut holym zadkom postavil sa a krici kaka 😀 nastastie len cikal 😀 😀 😀
idem vas precitat

zuzana76
autor
16. jún 2009

bilu, presne, a este aby si mala papierovy ten sacok, lebo nieze sa zadusis dychanim do nejakej igelitky 😀 😀

lejla77
16. jún 2009

bilu:
to je to, co je proti zapalu mozgovych blan a tak? Lebo to sme mali jedno ockovanie take a doplacali sme nejakych 100 Sk.

zuzana76
autor
16. jún 2009

a tu Timku a lenku si kde mozem pozriet, asi na Facebooku, ja som tam zaregistrovana, ale vobec sa tam neviem orientovat, nechapem co sa tam da robit

mima07
16. jún 2009

zuzi hrozne ☹ musis si davat na seba vacsi pozor hlavne si vsetko tak neber k srdcu lebovacsina chorob je zo stresu ☹ lahko sa to hovori ale musis si najst nejaku techniku aby ta veci okolo seba az tak nestresovali snad uz bude dobtre ked vies aspon co treba robit

lejla my niesme ockovani proti zltacke ale ked ostatne levicata su tak super uz sa budem stretavat len s nimi 😀 😀 a to mi pripomenulo bilu uz sa do dovolenky neuvidime? ☹ 😕

lejla77
16. jún 2009

bilu:
tak teraz som pozerala ockovaci preukaz maleho - a je tam napisane ze PREVENAR. Takze to asi mame. A su tam dva datumy - po troch mesiacoch.

lejla77
16. jún 2009

mima: a ani nebudes davat?

retaux
16. jún 2009

Zuzi: ja som na tom rovnako 😀 tiež som na fb, pridávam kamarátov, ale s nikým nekomunikujem, lebo sa tam nejako nevyznám. Neviem tomu prísť na chuť. Lenka má fotky tu na MK 😉

lejla77
16. jún 2009

Kocky, a kedy by malo byt dalsie nejake povinne ockovanie?

mima07
16. jún 2009

lenka krasne ste tam vsetky tri 😉 a musim prehodnoti svoj satnik a vytiahnut stare vysoke boty ked ty to zvladas za dvoma tak snad ja za jednym zvladnem 😀 😀

retaux
16. jún 2009

My nemáme žiadny očkovací preukaz 😅 Ale prevenar som dávala po 1. roku a žltačku nedávam, ani kiahne.

mima07
16. jún 2009

lejla zatial nie mozno ked bude vacsi a bude cestovat autobusmi a tak