Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
16. jún 2009

v bezplienkovani sme sa na dovolenke trosku pohorsili, lebo samozrejme gretka nemala lepsiu zabavu, ako cez veceru kazdych 5 minut sa pytat na wc, ktore bolo treba prejst celu restiku az von, a samozrejme ze sme ani nedolsi, lebo vzdy uz v polovici alebo tesne pred zaverom si to rozmyslela, ze vlastne nechce ist na to wc, takze nas to par dnoch prestalo bavit, tak som jej na veceru davala plienku, tak si na nu zvykla, a aj na spanie cez den som jej dala plienku, ale doma sme nabehli na bezplienkovy rezim hned a v pohode, az kym nejdeme von, kde sa vcera mi pocikala dvakrat 😔

stihli sme aj vylety po ostrove, aj sme si pozicali auto a cely rodhos obehli, ale pre gretku bolo lepsie, ked sa cely den hrala na plazi a zbierala kameje (kamene) 🙂

zo zaciatku sa bala aj chodit po piesku, jej vadilo, ked sa jej dostal piesok do sandalok, to ostala stat s rukami natiahnutymi, ze chce ist na ruky, prvy den vykrikovala kupaja nie ale potom uz sa chcela kupat, aj ked to pre nu znamenalo na brehu sa hrat s kamenami, lebo do vody sa moc nehrnula, to len na silu sme ju tam pomalicky pod zamienkami vzdy dostavali 😅

bilushka
16. jún 2009

Bailus, este som nedocitala vsetky tvoje zazitky, ale pis dalej, ma dostavas do dovolenkoveho varu 😵 😵 😵

zuzana76
autor
16. jún 2009

baily ahoj

vy ste aky sikovny, ze bez plienky, patko ma este plienku, sice sa uz pyta cikat a aj kakat, ale to sa mu vzdy enpodari, sedi, sedi na nocniku a niekedy nic, vobec sa nevykaka, ani nevycika, ale niekedy ano. Ale inak am stale plienku.

K tym zachvatom- ak si predstavis niekoho kto ma detsku mozgovu obrnu - tak som bola tak povykrucana, ruky, nohy , prsty na rukach, krc v tvari, pery v krci, nedokazala som artikulovat, ale vsetko som videla a pocula. Ale bola som uplne bezvladna, nedokazala som stat, ani sediet, ani hovorit. Mne sa to stalo prvy krat, ale teda hnusny, otrasny zazitok, fakt nikomu nezelam. Okrem toho som mala na hrudniku taky tlak, akoby mi tam niekto sedel a silno tlacil, nedokazala som poriadne dychat a to ma nutilo dychat hlbsie a hlbsie a to sa akurat v takychto stavoch nema 😒 , pripominalo to infarkt, alebo porazku z toho co poznam z pocutia ci filmov.

bilushka
16. jún 2009

Uz som docitala, tak tie straty ma mrzia, hlavne teda nausnicka, viem, ako ich milujes 😔

Plienky budem riesit asi podobne, lebo aj teraz ked sme boli u nasich a nie "vo svojom", tak mu este obcas uslo a bala som sa prechodu potom tiez na uplne bezplienkovanie a tiez druhy den vzornak...asi su este moc mali, ze ked maju vybocenie zo stereotypu a vsetko nove skumaju, tak sa im stanu nehody...

Dieta reve 🙄

baileysa
16. jún 2009

zuzi. tak to musi hrozny zazitok 😔 aj ako to s mimi popisujete, musi to byt hrozne neprijemne... a to sa moze tkato z nicoho nic objavit???

bilush, aj mna ta nausnica ☹ sme boli v ten den na vylete a sme sa vozili na somarikoch, tak asi ako sa gretka na mne drzala ako kliestik, tak mi ju uvolnila a potom mi dakde vypadla ☹ chcem tam skusit napisat, ci si mozem objednat iba jednu, ale aj tak, taka palka ☹

meganik
16. jún 2009

lenka dik za tip 😀 hahaha velmi smiesne

tak ja som tu, ale len tajne vas citam, aby ste vsetky nezdrhli 😠 😎 ale nie, idem dat dietatko spat 😉

baily promocie mam asi az v septembri, lebo profaci su uz rozlietani po dovolenkach, tak zeby nam mal kto odovzdat diplom 🤐 ...a aby som bola uprimna vobec nemam z toho uspechu az taky velky super pocit ako som vzdy ocakavala, tak snad za dva roky to uz bude ono, kedze som si dala prihlasku na mgr 🙄 😵

mimi, zuzka to ma mrzi, ze mate take zdravotne problemy, tak nech sa vam cim skor polepsi 😉

a uz miznem...pokracujte v debate 😎

baileysa
16. jún 2009

a este bilush, od toho, aby som na teba za tie knihy celu dofcu frflala ( 😉 ), ta zachranilo, ze normalka v hoteli, tam kde je miestnost pre cestovky, kde maju svoje materialy vylozene, tak tam bolo kopu knih, co tam ludia ponechavali, ako kniznica, a bolo tam aj zopar ceskych, tak som si precitala jednu uplne skvelu detektivku 😵
plus dve knihy, co som si vybrala z lenkinej mohutnej zasielky 😀

zuzana76
autor
16. jún 2009

baily, aj mna trapi, ked stratim nieco co ma pre mna nejaky osobny vyznam, tiez som stratila uz nausnicu co mi daroval muz ☹ , skoda tych veci

super som sa nasmiala na europskom preukaze, dobre vediet,ze treba rodny list, elbo aj ja ich mam objednane, tak aby som ho brala so sebou 😀

baily, neviem, ci sa to moze stat kazdemu, asi kto ma nabeh, hlavne citlivejsie povahy konkretne tuto tetaniu

baileysa
16. jún 2009

meg, ze uz zmiznem 😎 😀 😀 😀 a na mgr pokracujes hned nasledujucim semestrom?
ja mam do konca oktobra 2009 odovzdat dizertacnu pracu, ak nechcem prist o ten rozrobeny doktorat, haha, velmi smiesne tiez 😔

maji4
16. jún 2009

bai supe r,že to Grétka takto krááásne a ukážkovo zvlááádla a s tým spaním na pláži ste to super vyriešili 😉 😉 a boli ste tam sami 3 alebo ešte niekto???

zuzana76
autor
16. jún 2009

jaj a ako rada by som sa tesila na dovolenku, ale radsej nie, lebo ja ked sa na nieco tesim, potom to nem dopadne dobre 😀 😝

maji4
16. jún 2009

zuzi to musoa byť strašné stavi ešte ,že si bola v tej čakárni a nie s Paťkom doma sama 😲 😔 😔 😔 😔 ☹ ☹

bilushka
16. jún 2009

Zuzi, tak to je brutal fakt ☹

Bailey, uf uf, oddychla som si a si macherka, ze 3 knihy za dovolenku 😨

Ja si aj tak myslim, ze sa v tej lekarni pomylili, lebo aby bola Lili rizikova, musela by byt v priamom ohrozeni-teda kontakte s niekym, kto tu zltacku ma, inak tusim neuznavali po starom zlavy...ale idem si tam aj ja pre recept, este mi Maji napis presne kde je ta lekaren, lebo z povodneho odkazu neviem 😉 🙂

maji4
16. jún 2009

baby vy ste si tie európske preukazy dali zaspať poštou lebo nám to dali hned na počkanie do rúk 😕 😕

bai a tie straty-tak to vie nasrať 😠 😠 😠 😠

baileysa
16. jún 2009

maji, boli sme len my traja, uplne nam bolo super, som mala pocit, ze kym sme dvaja na 1 dieta, tak sme si stihali aj oddychnut aj sa o nu postarat aj vsetko, takze super bolo... a tam sme sa zoznamili s takym strasne zlatym parom, co mali 2,5 rocneho chlapceka, tak to uz bol uplny veget, deti sa nahanali, bozkavali, a rodicia klebetili 😵
mala spavala do pol 9, raz aj do pol 10 tamojsieho casu, vecer chodila neskor, takze uplne v pohode, trochu nam chybalo, ze sme sa nemohli ist vecer zabavit, ale vecer sme uz aj my mali dost z toho slnka, takze sme vlastne chodili vsetci naraz spat 😅

ani som nevysedavala na balkone ako som si planovala, kvoli komarom, tak tie protikomarovacie pristroje odporucam tie na baterky, tie sa daju dat aj von 😉

maji4
16. jún 2009

biluš tam kde je šnop tak skoro oproti cez cestu je lekáreň a hneď vedla je taká komunistická obuv 😉 tak tam 😉 😉 na záhradníckej ulici to je ,ale blízko sa križuje karadžičová 😉 😉

bilushka
16. jún 2009

Maji uz je po Ordinacii tak tu oxidujes, coooo? 😀 😀 😀 😀
Som pocula Zbirku cez stenu ako spieval u susedov, mi bolo jasne, ze zavislacky este dojdu 😀

zuzana76
autor
16. jún 2009

idem si lahnut, lebo zajtra idem este na jeden odber

maji, to bola asi nejaka predtucha, ocino si zobral dovolenku a ze ked sa zle citim, tak ma vezme na krv na hematologiu a bude ma cakat s patkom, no nastastie ze bol s nami, inak neviem co by som robila, ale bojim sa zajtrajska, uz budem doma sama

davajte si pozor

dobru noc a vsetky blchy na pomoc

😀

maji4
16. jún 2009

bai tak super že ste si to užili 🙂 🙂 😵 😵

baileysa
16. jún 2009

maji, mne rovno povedali, ze to pride postou, a kedze to nestihalo byt do dovolenky, tak mi do ruky dala take "nahradne" preukazy, taku a4 papier... mozno ked si v blave, ze si priamo tam, tak to vedia rovno na pockanie...

bilush a to som okrem knih mala aj krizovky a osemsmerovky 😉 😀

inak ja som rada, ze sme boli takto skoro na dovolenke, lebo uz tam bolo hooooodne teplo a vlastne este mame cele leto pred sebou, z toho sa asi najviac tesim 😵

bilushka
16. jún 2009

Majka, tak to viem kde je, dakujem a posielam chlapa 😀

maji4
16. jún 2009

bil ešte na posledy pokým nepôjdem domov si to musím nadbehnúť do nedele 😀

baileysa
16. jún 2009

zuzi, dobru, snad sa ten zachvat nebude opakovat a uz bude dobre, zajtra podaj spravy o odbere, prepac, ale uz som stratila prehlad, ze na kay ides zajtra, kazdopadne drzim prsty 🙂

maji4
16. jún 2009

biluš a v tej obuvi majú super plátenky pre detičky do piesku za necelých 10€ dnes som jedny Lili kúpila 😵 😵

baileysa
16. jún 2009

maji, tak pis, pis, pis, to mas co robit, ked si ides nadbiehat 😀

maji4
16. jún 2009

bai aj to je dosť možné ,že sme boli priamo v centrále 😉

bilushka
16. jún 2009

Bailey, aj si opalena?
Ci si sa poctivo chranila s Gretkou?

maji4
16. jún 2009

Zuzi dobrú noc a hlavne sa nestresuj

mimi.k
16. jún 2009

Ja nemám pre Adyho ten eu. preukaz. To je problém?

mimi.k
16. jún 2009

Inak ako rozmýšľam, ak by to aj problém bol, už ho nestihneme vybaviť, takže poho... 😀