Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
17. jún 2009

Ahojte tak ešte sme doma o chvílku padám 🙂 🙂 už sa tešííím 😵 😵

Ret ja som raz stanovala a keď ti mám povedať už nikdy viac!lebo ja neznášam chrobákov a akúkoľvek háveď fuj, ja som celú noc nespala lebo vždy som niečo zabíjala v stane 😠

maji4
17. jún 2009

Ret obrúčku a snubný joj to musela byť rana a ako ste to potom riešili kúpila si si druhý to si fakt neviem predstaviť ,že by som stratila obrúčku 😖 😖 a kde ste to stratili??

maji4
17. jún 2009

mimik hej tam je čistiareň a ja zasa poznám len tú a ešte tu pri nás je tiež jedna čistiaren blízko tej komunistickej obuvi 😅 😅

mish jej super a to ste ho mali vnútri ten stan alebo vonku??a načo ste kupovali stan čo sa chystáte stanovať ??

retaux
17. jún 2009

Maji: 😀 keď stan poriadne zatvoríš, tak tam nenaleze háveď. 😀

Ešte som si nekúpila náhradnú obrúčku. Bolo to minulé leto, keď sme boli v Štúrove. Ja som tie dva prstene nosila absolútne stále na prstoch a práve tam som si ich dala dolu, aby sa mi vo vode nezošmykli a radšej som si ich mala nechať, lebo potom som ich už nenašla. A o to je to horšie, že viem, že to bola moja vina 😔 😢

maji4
17. jún 2009

ret fakt ved sme ho mali zatvorený ale keď sme vyšli von cikať alebo fajčiť alebo sa nadýchať alebo vyhodiť nejakú háveď tak vždy dovnútra niečo novú vliezlo 😝 😠 😖 😖 😖 😝 😝

ret tak to je teda fakt smola ☹ ☹ ☹

baileysa
17. jún 2009

ahojky,

dnes som bola zastupovat v mc sluzbu, teraz gretka spi, mm siel zaviest moju maminku na autobus do bb, tak som sama doma, vylozim nohy a idem vegetit, aj ked by sa zislo vselico porobit, ale sa mi nechceeeeeee 😔

mish, my sme boli raz stanovat s muzom, lebo som strasne tuzila ist, este som nikdy nebola, tak na take stare kolena sme sa vybrali stanovat na jednu noc 😀 bolo to super, tiez prsalo, ale nastastie nie moc, boli sme v slovenskom raji. 😉 a tiez som zvedava, preco ste kupovali stan? a spal tam patko lepsie ako inokedy? mozno budete nakoniec musiet spavat v stane, aby prespal celu noc 😉

maji, uzi si u rodicov 😵

ret, fuuuha, obrucka a zasnubak, to tiez potesi 😔

baileysa
17. jún 2009

mmem, citala som tvoj prispevok, jasnacka 😉 ked mas dake nejasnosti, tak ak budem vediet, skusim odpovedat. a este nejake knihy od prekopovej: nese mne reka lasky (to je rozhovor s nou, velmi sa mi paci tato kniha), a ine nazvy si teraz nespomeniem, tak to dodam potom 😉

peta, boli sme rhodos, idem pohladat link

baileysa
17. jún 2009

este jeden dovolenkovy vstup: v ramci all inclusive sme mali narok raz tyzdenne narok na veceru v a la carte restauracii, bud greckej alebo talianskej, stihli sme iba grecku, ale bolo to super, same vyberane specialitky, miniaturne porcie, ale krasne naservirovane... vecera sice trvala hodinu a pol, kym nam doniesli vsetky chody ale stalo za to 🙂

bilushka
17. jún 2009

Ahojte,
dnes mam typicky den blbec, zistila som, ze nemam telefon-dufam, ze je v aute, inak neviem ☹
Potom som zistila, ze nasa pediatricka kde chodime odisla a bez toho, aby nam dal niekto vediet tam je nova-mne sa to zda neseriozne jednanie, hlavne ked chodime do sukromneho centra, kde si platime nadstandard, tak nam mohli dat vediet, nie? 😠
Takze recept este nemam Peti, lebo ta nova ze je tam dnes iba od obeda, poslala som muza to vybavit, tak neviem, ci ti stihne cez obednu pauzu...
A nakoniec som bola objednana na tu pedikuru a zvonim tam a stara fuchtla, ze mna tam nema napisanu, ze ma nemoze zobrat 😠Ako ona spravi chybu, ze je dementna a nevie si poznacit termin a este bola aj na mna arogantna, asi ma vela zakazniciek, ze si moze dovolit taky pristup, ale ja tam uz nejdem!

Tak musim prezliect periny teraz, lebo na tu pedikuru som isla hlavne kvoli tomu, ze som dala satenove obliecky a strasne sa mi do nich zaskrabavali paty 😖 Uz mam fakt hrozne tie nohy a sama si to neviem tak dobre orajbat.

Maji, tusim sa vsetko v Blave odohrava pri komunistickej obuvi 😀 😀 😀

bilushka
17. jún 2009

Bailey a Gretka vam pri tej veceri pekne sedela v kociku pri vas, ci ste tam mali aj nejaku bavicku-aupairku? 😕

maji4
17. jún 2009

biluš ano všetko je pri nej teda tu pri nás 😀 😀

baileysa
17. jún 2009

bilush, to potesi, no riadny den mas 😒 dufam, ze tlf bude v aute 😉
gretka pri veceri sedela v stolicke, vsade mali tie ikeacke stolicky co mame aj doma na papanie, mala tam moc nechcela obsediet, ale dako sme vydrzali 😉
inak do restiky v hoteli sa nedalo chodit s kocikom, takze pri veceri to vyzeralo tak, ze vonku aj 30 kociarov odparkovanych, nechapem na co ich vsetci vobec brali, my sme kocik pouzivali iba na spanie, inak gretka chodila peso, aj ked doma moc peso nechodi, sme boli v pondelok v meste bez kocika, som skoro prisla o nervy, kolko nam to trvalo... 😒

maji4
17. jún 2009

no ale ja už fakt padám dobalovať lebo už mi volali ,že sú na ceste a to znamená že na necelú hodinu sú tu tak ahojte a ešte raz dovolenkári aby si užili super dovolenku 😵 😵 😵

maji4
17. jún 2009

A ešte biluš stará fuchtla ma dostala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
17. jún 2009

baily ottko ma mozno dalsi rocnik studovat inde tak si vybral kodan 😉 najprv sa mi to nepozdavalo ale teraz sa uz aj tesim aspon mame kde ist s alexom na nakupy 😀 😀 potom sa vrati do londyna a vyzera ze sa mu londyn pozdava dufam ze tam nebude chciet byvat

bilushka
17. jún 2009

Maji, ahoj a oddychni si pri vasich, dedkovci sa postaraju o Lili a ty sa vyval trochu na dvore 😉

maji4
17. jún 2009

biluš ved práve preto idem a hlási aj pekne teplo a ďakujem čafte 🙂 🙂

mima07
17. jún 2009

baily to je naprd ze ste nemohli ist aj s kocikom my sme napriklad na obed niekedy chodili tak ze alex spal v kociku tam sa dalo s kocikom vsade

bilushka
17. jún 2009

Bailey, to fakt sa nedalo ist do restiky s kocikom? 😲
To bola moja nadej na kludne najedenie sa, ze ho nejako uviazem a bude tam musiet sediet.
Ja kocik tiez beriem len na vecerne spanie plus ak by sme isli na prechadzku po pamiatkach, tak aj tam, inak si ho nebudem nicit v tom piesku.

bilushka
17. jún 2009

Maji, sa este viac vratis opalena od vasich ako my z dovolenky, budem iba v striehnut co tam budem robit stale Pamleu a vytahovat nejake dieta z bazena alebo mora 😀

retaux
17. jún 2009

Baily: a čo na tú noc v stane hovoríš? Páčilo sa ti to?
Takú večeru špeciál by som chcela vyskúšať. A nedávali vám nejaké morské potvory? To by som asi neochutnala 😅
My by sme mali ísť dnes na večeru s MM, bo máme výročie dnes. 🙂

Maji: tak si uži pobyt u vašich 😉

baileysa
17. jún 2009

no u nas sa nedalo, iba ak v nom dietatko spalo, spravili vynimku, teda aspon si myslim, ale vsetci parkovali von, my sme dnu s kocikom ani nesli, tak neviem 😅

mima, tak kodan 🙂 to je super 😉 som zvedava, ci sa ti tam bude dobre nakupovat, dufam, ze budes infomrovat 🙂

maji4
17. jún 2009

Ďakuejm 😵 😵

baileysa
17. jún 2009

maji, uzi si 🙂

ret, vsetko najlepsie k vyrociu 🙂 kolko mate? a ake? svadobne?
mali sme prisery, muz si dal grilovanu chobotnicu a nejaku rybu, ja som mala krevety a kurca, a bolo to mnamky, teda chobotnicu som ani je neochutnala, ale tasler je na taketo on si aj doma robi chobotnice a podobne 😅

baileysa
17. jún 2009

ret, mne sa hrozne pacilo, ja mam take dobrodruzstva rada 😅 🙂 s nami nasi nechodili nikdy stanovat, ale ja sa chystam, ze budeme chodit aj s detmi... a este je moja vysnivana dovolenka cestovat karavanom napr. po europe 😨 😵

bilushka
17. jún 2009

Bailey, aj Bilusiak take potvory lubi, mna natahuje iba ked vidim tie chapadla a ociska 😝

Ret, vsetko naj k vyrociu 😵

retaux
17. jún 2009

Dík. Máme aj svadobné - 3 roky, ale aj výročie prvého rande. To je 10 rokov. My sme mali svadbu na naše 7-me výročie 🙂

Fuj, že chobotnica. Ja by som asi odišla z reštiky, keby mi to ponúknu 😝

S nami tiež naši nechodili stanovať. Ja som začala chodiť až s MM a veeeľmi sa mi to páči. A ja tiež plánujem aj s deťmi chodiť. MM chcel už tento rok ísť s Luckou, ale mne sa ešte zdá malá na to. Možno len tak na jednu, až dve noci.
Potom do karavanu zoberte aj nás.

baileysa
17. jún 2009

ret, ok, potom to dohodneme, tak ako tento rok ide levicata do turecka, tak niekedy neskor, prenajmeme karavany a pojdeme brazdit europu a svet 🙂
tak to ste mali romanticky datum svadby 😵

tieto chodbotnice nemali uz ociska, 🙂 ale moc som mu do taniera nekukala, nech mi nedojde zle 😅

retaux
17. jún 2009

Baily, to by bola aká kolóna karavanov 😀