• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
Mima, uz vcera som ti chcela napisat, ze coskoro budes mat o dovod viac ma prist kuknut, len som to nechcela zakriknut, takze neboj neboj, pocitam s tebou, aj tu super fasa dobru preslavenu zmrzlinu uz otvorili, takze po dovolenke ziadny Avion, ale u nas stretko :wink:

A si vstup do seba, ani Hriba, ani Palondera nepoznas :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka :grinning:
Viem o ňom len to, že tam býval s otcom a všetci boli radi, keď sa odsťahoval (teda susedia), lebo stále vyhrával. A od tých čias tá majiteľka zakázala maľovať v tom byte steny inak ako na bielo, lebo on mal každú stenu inú a nedalo sa to premaľovať - konkrétne tyrkysová išla vraj dosť zle :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meg., netuším :confused:
18. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy vobec nerozumiete umeleckej dusi, aku Marcel nepochybne ma :grinning: :grinning: :grinning:

Mimuska, bola som si robit knedlu s vajcom, ale obcerstvenie plati a aj akcoska u Mimi plati.
18. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm tak nic skusim daco poobezerat na nete

bilu chodite na zmrzku tak na vasu stranu, alebo tu blizsie k pesej smerom na kameliovu? a uz zateplujete
18. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meg, ved Hornbach alebo Baumax isto take nieco ma.

Mimus, aj my ta prideme kuknut do Senca, lebo Mimikin muz bude chodit do prace trolejom, takze auto mame, takze dame dve sedacky a ideme sa kupat k vam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima, myslela som k vam ako do Senca, nie k vam domov, nelakaj sa :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu aky hrib :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to bude tym ze su nejaky mladi pre mna a taki ma nezaujimaju co s nimi :grinning: :grinning:
A kedy sa to vraciate idem si to zapisat do kalendara
18. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu tak to si ma teraz nasrala len sa kup v senci u nas by si to mala lepsie ale ako chces :frowning2: ale sofer bude mimi tak sa uvidi ako sa ona rozhodne :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimus, ty si vecne mimo, ako to robis :grinning: :grinning: :grinning:
Ved Stefan Hrib co ma Lampu na JOJ, minule sme sa o tom bavili a tiez si nevedela, kto to je a este si si nedoplnila znalosti. Vraciame sa 28. juna, tak nam daj aspon jeden den na vydychnutie a potom uz fakt mozes prist :grinning:
18. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimuska ved ja som ti chcela len dobre, aby si si nerobila s nami starosti :wink:
18. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do riti aj ja chcem strtávať Palondera! Sa mi fest páči :grinning: to fakt všetci idete do turecka :astonished: no doví
18. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: strtávať nie... stretávať :grinning: :grinning: :grinning: no možno aj to :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to napadlo, ako teraz pila kávičku a jedla...že nainštalujeme obe sedačky a pochodíme svet, sa teším :dizzy_face:
A ja chcem ísť k Mime domov, nutne potrebujem rady a inšpirácie do domu :grinning:
18. jún 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katika :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu asi ma neocaril :grinning: :grinning:
katika musis ist dop turecka alebo ostat bez dovolenky jedina baily mala vynimku :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: strtavat je hlaska roka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ja nemozem ist k Mime, bo budem mat zase depresie ako ked som prisla od Katiky :grinning:
"ako som teraz pila"....už sa ani neviem sústrediť od samého vzrušenia :grinning: :grinning: :grinning:
autor
bilu, ze , katika ked prikvitne, tak som sa tak rozkvikala od smiechu,ze som az skoro maleho zobudila :grinning:
mimi cakam vas uz datum mam v kalendari :grinning: :grinning: tusim pred vami pozvem lenku nech poupratuje ja zabavim deturence :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja mam vynimku, my ideme do spanielska a aj mmem nem turkia
To ako ja som raz napísala, že sa mi niečo "píčilo" namiesto páčilo :grinning: :grinning: :grinning:
bilu netrep :stuck_out_tongue_closed_eyes: a si skritizovala náš pozemok.. tak už máme dvakrát taký :grinning:
autor
mimi, pamatam aj "picila" mali by sme si to niekam zapisovat
18. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimi, este som ti chcela napisat, ze ked budete byvat u nas, tak chlapi pojdu s detmi a vtedy budeme zehlit, ja to tak mam, lebo maleho spanok sluzi predsa aj mne na oddych, nebudem teraz zehlit :wink:
zuzi ze rozkvikala :grinning: :grinning: :grinning:
baby necarújte tu s tymi slovami skoro som sa zadusila
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kozy... a pamätáte na môj chlp, miesto moj chlap :grinning:
18. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, ja som skritizovala vas pozemok? :astonished:
Mimus bola si tam tiez, vies nieco o tom???
18. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bilu neboj po navsteve u nas nebudes mat depku moj dom je sice vacsi ale tak nevynikne lebo ja mam stale nieco porozhadzovane :grinning: :grinning: :grinning: tak kludne mozte dojt a ked bude katika doma tak sa moze pripojit urobime zurku :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bilu., to si akože zoberieš kôš pod pazuchu a prídeš? :grinning: Budeme tandem...v tej veľkej chodbe sa bude teda žehliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kto ešte príde? Mima? :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok