• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

5. augusta 2011 
mmem tá torta je super .
Ja by som jej chcela spraviť krtka takú potiahnutú marcipánom , len tam je ten marcipán čierny, tak tiež som minule hladala na nete rôzne nápady , lebo to bude moja uplne prvá torta v živote - som ale odvážna že, no čo prinajhoršom vyhodím :sweat_smile: :sweat_smile:
23. jún 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela mamu poprosit nech u nich na zahori zase objedna tortu ale vidim ze sa chystate piect a o co som ja horsia pekarka? :grinning: o dost :grinning: ale nevadi, daco poriesim ale urcite nebudem natahovat ziaden povlak lebo sa mi to zda prilis komplikovane, skor nadzabem nejaky krem a ozdobim slahackou :grinning:

mmem torta sa mi paci :dizzy_face:

baby kolko trva kym sa da dieta dokopy z grcaciek? lebo uz piaty den negrca len hnackuje a furt je o nicom, nespokojny, umrncany, nijaky... mna to hrozne vycerpava lebo neviem ci ho brusko boli ked sa spytam vseobecne alebo cielene ci ho boli tak povie ze nie...
23. jún 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu každú chvíľu prší

letu Vaneska ked mala tú virozu tak vracala a hnačkovala 2 dni a potom ešte mala riedku stolicu dalšie 3 ale potom jej to už prešlo. Ja som jej v tie dni uplne vysadila mliečne výrobky a na ráno a večer som jej dávala miesto mlieka ryžový odvar trochu prisladený a pilo to ako mlieko.

a ja som tiež slabá kuchárka ale odvaha mi nechýba :sweat_smile: :grinning:
23. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: čo nové? :slight_smile: a ktoré augustovky čakajú to isté ako prvé ? :slight_smile:
fešandy už šli do Turecka? :slight_smile:
23. jún 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timke želám skoré uzdravenie a aj všetkým chorúšikom :pensive:
23. jún 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu nepoteším ťa asi ale riško bol ešte asi mesiac taký nespokojný po viroze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak ja tu prispievam teda velmi zriedka, ale tiez sa pridavam ku kosicanke. cakame dievcatko a doma mame chlapa :wink:
23. jún 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tintinka gratulujem :slight_smile:
23. jún 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak pred zaspávaním nezabralo ai ,že mamina ide kakať ani knižka a ni ,že idem niečo navariť proste nič len revala a revala tak tam hneď nabehol muž a do minúty zaspala :astonished: :astonished: :astonished:
Ja som medzitým išla s košom a stretla som sa s kamoškou vonku tak sme asi pol hodinu pokecali ...aj som sa čudovala čo nepočujem z okna nič ,že by palkala a ona už dávno spala :dizzy_face: :dizzy_face: no som straaaaaaaaaašne zvedavá na zajtrajšie obedné zaspávanie :confounded: ale dúfam ,že už nebude vymýšlať :confounded: :confounded:

tintinka gratulujem k tehu a aj k čakaňiu opačného pohlavia aké máte doma :dizzy_face: :dizzy_face:

Aj ked stále dnes poprškávalo tak som stihla byť s Lili vonku aj doobeda aj poobede doobeda sme boli kúpiť rohlíky a poobede sme išli na poštu tak si trošku pochodila :slight_smile: :slight_smile:

mimi ty si zlatúšik vždy vám chcem napísať ,že ten zázrak mám už doma od pondelku a vždy mi to príde na rozum až keď vypnem komp takže je to úplne super fakt super dnes som mala svalovicu ako hovado ale normálne cítim ,že to asi pomôže :dizzy_face:ved uvidím soms a pomerala tak o mesiac som zvedavá kolko pôjde dole :wink:
23. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let no neviem my ako sme prekonali vracačky tak už bolo super ale netrvá to už nejako dlho??
23. jún 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ret tá torta je uplne superová a nevadí ,že sa neštastne zdeformovala hlave ,že chutila :wink: :wink:

ja si teda na tortu netrúfam ja som ešte ani z kysnutého cesta nič nerobila :pensive: :pensive:
23. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môje jediné pečenie je bábovka :grinning: :grinning: a aj to len hrnčeková aby som nemusela nič vážiť :sweat_smile:
23. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu a co mu davas a co papa?
maji len cvic som zvedava
moj maly sa dnes vrtel na rotane ze by mi chcel nieco naznacit :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati moc si ma nepotesila

mima ty mas kazdy chvilu inu fotku a ja vzdy cumim kto je to tu novy :grinning:
papa ryzu, zemiaky, slepaci vyvar, zobka si cornflakesy a kupila som mu nemliecnu ryzovo mrkvovu kasu tak aj to papa, inak lejem vodu a bio gaja
a po konzultacii s Majkou idem zajtra k lekarke s nim, dufam ze sa mi vycura vo vani lebo v poslednom case sa mu nechce.
23. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu :grinning: sak mam nove vlasy tak ma syn cvakol ale je uz dost tma a este som v domacom obleceni tak mozno kd si imyjem hlavu dam inu :grinning: :grinning:
letu a smectu mu davas? nam pomohla najlepsie v ciernom caji
23. jún 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj smectu, ranny boj je smecta a poobedny bio gaja a celo denny voda :angry:

aha takze to je take nenapadne nakopnutie aby sme chvalili :grinning: tak chvalime :grinning:
23. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letu nemusite nie je tam nic moc vidiet :grinning: ale synator mi ukazal program kde sa daju celkom dobre upravovat fotky tak mozno dam aj nejaku starsiu :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima aký fasa účes si nahodila :astonished: čumííím
23. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika dakujem to ja nie to mam novu kadernicku a bola vraj so mnou spokojna lebo som sa dala na vsetko nahovorit :grinning: :grinning: synator sa chysta na mejdan do novych zamkov mozno ´mu budem robit sofera
23. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som dozehlila asi 100 praciek, idem sa postazovat a odchadzam
tyzden beham okolo choreho decka, vcera okolo choreho chlapa a on mi prave vycita ze nedostal nic na den otcov :confused: :confused: :confused:
dobru noc vsetkym
23. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak sa hlásim ,že sme si práve čerstvo objednali dovolenku :slight_smile: :slight_smile: takže ideme 4 do Lignana do talianska tam kde sme boli vlani :dizzy_face: :dizzy_face:
zajtra musím poriadne pokukať lekárničku čo musím ešte dokúpiť :unamused:

mima jej ty si aká kočka na tej fotke :dizzy_face:
23. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
let ja som mužovi dala čokoládu a žuvačky :sweat_smile: :sweat_smile: mi povedal sám som si kúpil sám si zožerem :sweat_smile:
23. jún 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimaaaaaaaaaaaa že šoféra
čo tak sa zúčastniť mejdanu???? a pozvať ajmna??? peknú tetu???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

kocky, Peta sa neozvala niekomu? Snad sa uz maju lepsie.
24. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Letu: mne MM včera to isté vyčítal. Že prečo on nič nedostal na deň otcov? Že ja som od neho darček na deň matiek dostala :sweat_smile:

Maji: super s tou dovolenkou. A kedy idete?
24. jún 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute boli sme u mudr, vzala mu vyter, vysledky az v pondelok, zatial len prisnu dietu a probio kvapky.
ale zastavili sme sa v obuvy a kupila som mu sandalky a papuce, sandale su take dost zvlastne ale daju sa super pootvarat a ponastavovat, ze nemam problem mu ich obut, jemu su vsetky vpredu na narte uzke.
a teraz sa vypytal spat

Maji a kam presne idete, myslim hotel lebo ja som muza nahovarala na lignano akurat ze 4 asi uz nestihneme :grinning:
24. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pod cislom 0-1-699 541 MB
24. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: let super, že mu zobrala výter :wink: :wink:

ideme 4-teho čiže 3 v noci a na týždeň autom let je to apartmán Rin počkaj nájdem ti to :wink: a prečo by ste nestíhali ved aj ym sme to len včera objednávali :wink:
24. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok