Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
30. jún 2009

Mimuska, hodim fotky, ale momentalne ked ich pozeram, tak mam zaslzene oci, ako to rychlo preslo, tak ma chyta smutok. Ale ked sme odchadzali, tak sme sa zhodli, ze 7 dni s detmi fakt staci, ale po dvoch dnoch doma by som uz zasa niekam isla, lebo mam pocit, ze sme sa vratili tak pred mesiacom.

bilushka
30. jún 2009

A kedze najvacisa zavislacka Lenka je v Turecku, tak uz tu nikoho necakam, tak padam.

mimi.k
30. jún 2009

Mima, blahoželačky Ottkovi 😉

Ako napísala Bilushka, mám nové topky, ale poviem vám, v takom polosne som ešte nenakupovala 😀 ale strašne sa mi páčia...a aj tričko Ed Hardy, čo má Bilushka... 😉 🙂 herečka ho obzerala skoro týždeň a keď si ho konečne kúpila, tak hovorí, že jej sa už ale nepáči 😀 😀 😀
Aj sme naserinkali nejakých predavačov, konkrétne spolu jedného si veľmi dobre pamätáme, keď sme mu za 20 EUR tenisky ponúkli po dlhšom rozmýšľaní spravodlivú cenu 5 EUR, že to by sme do piesku aj kúpili 😀 😀 😀

maji4
30. jún 2009

mimi 😀 😀 Lili už skoro hodninu spinká len tu bola zalezený muž tak som išla vyvárať flašky 😝 😝

maji4
30. jún 2009

Let šikulka s tým pyžamkom 😉 😉 😉 ušiješ mi 😀 😀

mima07
30. jún 2009

mimi a to ste kedy zistili ze vam meska lietadlo az na letisku?
ozaj minuly tyzden som mala pupak na jazyku nemuseli ste ma az tak ohovarat 😠 😲 😀 😀 😀
ja som tento rok skonstatovala ze 9 dni by bolo idealne 7 sa mi uz zdalo malo

peta28
30. jún 2009

Baby sme doma, unavena ako hovado.. nevladzem nic, spala som s malou poobede az do 17.30, tak snad vecer zaspi, je taka umaminkovana este viac ako predtym. Zajtra idem do prace, kedze muz je stale PN (vsetko sa serie) nema vyznam aby aj ja som bola na OCR, tak som ju dnes ukoncila a buduci tyzden si vezem este dovolenku

Baby tak nas dnes prepustali a predstavte si ze Timka ma na lavej strane zdvojenu oblicku, prava je OK. Skoro som skolabovala ked mi to doktorka medzi recou povedala, ze ona si myslela ze uz o tom davno viem a ja som ot pocula prvy krat v zivote. Takze budu nas sledovat v nefrologicke ambulancii a o 6 mesiacov ideme lezat na Heidukovu ..chudatko moje malinke a ze sa ma setrit nebehat , tak to som naramne zvedava ako sa mi to podari kedze ona je ako s vrtulou v zadku stale.. ☹ 🙄 ☹ 🙄

maji4
30. jún 2009

Let alebo aj si ušijem len mi daj strih 😉 😵

mima07
30. jún 2009

peti to nechapem sak tie deti kontroluju este v nemocnici 😲 a co to pre nu vlastne znamena? sak ked je plne funkcna tak preco by sa mala setrit?
peti je lepsie ked si ukoncila ocr lebo je platena len 10 dni aj ked slabo a potom si mozes zobrat dalsiu nech ti tam daju inu diagnozu a je nemusis minat dovolenku

mimi.k
30. jún 2009

Mima, nie, už v hoteli nám preškrtli na nástenke čas odchodu asi na obed, lenže aj tak sme z hotela odchádzali o jednej, hodina na letisko a leteli sme až o 4,50.

maji4
30. jún 2009

biluš jej ,že si sa ukázala 😉 tak sa teším ,že vám bolo super 😉 🙂 🙂 🙂

mima tvojmu synčekovi aj ja prajem krááásne 19-ste narodeniny 🙂

mima07
30. jún 2009

mimi ale lepsie ako ked az na letisku zistis ze ti meska lietadlo 5 hodin
nastastie nam nemeskalo ani tam ani naspat ale to este nebola sezona
ozaj kolko tam bolo teraz stupnov uz asi poriadny hic

peta28
30. jún 2009

no ved uvidime ako su funkcne este po dalsich vysetreniach, setrit sa musi teraz este pokila doberieme ATB.
Mam OCR 7 pracovnych dni a 9 kalendarnych, akurat som trosku mino z toho ze ked som vypisovala ten papier tak posledny den v praci som napisala 19.6. co bol piatok a OCR mam zaciatok od pondelka 22.6., nemala som na ten papie napisat ze som pacovala do 21.6. aby mi ten vikend nechybal?

mimi.k
30. jún 2009

Peti, aj Adamko to mal po narodení, tak sme boli na kontrolnom sone myslím v pol roku a upravilo sa to samé. Aký stupeň má Timka?
My sme mali "len" jednotku, ale bratova malá mala až 4 alebo 5 ty stupeň, tak si s tým užili. V 2 rokoch ju operovali a odvtedy našťastie pokoj...chodí na kontroly, ale inak je už v poriadku.

peta28
30. jún 2009

No ale lepsie asi 3 oblicky ako keby mala len jednu jedna.. aspon to mi prve na to povedala moja mama. Jedine co nechapem ze to ju uz mali pozriet v porodnici , ci to nepozeraju?

maji4
30. jún 2009

peti 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😢 😢 😢 😢 😢 😢 nemám slov a teraz čo a na tej Heidukovej jej budú čo robiť??

peta28
30. jún 2009

Mimi neviem, lebo mne to fakt povedala doktorka ked mi davala prepustaciu spravu ako hotovu vec, takze dalsie veci budeme riesit na dalsich vysetreniach , vysvetlovala mi ako bude prebieha to vysetrenie ze jej vstreknu nejaku latku do obehu a budu pozorovat kade prudi

mimi.k
30. jún 2009

Mima, tak akurát...ako keď je u nás fakt pekné leto 😉

Peti, nám na to prišli v pôrodnici, ale kedysi sa to nezisťovalo, takže neterke na to prišli neskoro až vtedy, keď mávala často zápaly s vysoké horúčky...až febrilné kŕče...

mimi.k
30. jún 2009

Peti, je tu aj taká téma na MK, raz som tam písala, ale volá sa nejako špeciálne myslím podľa názvu tej diagnózy....

mima07
30. jún 2009

peti ak ti dalo ocr az od pondelka tak ti tak budu aj platit a je v podstate jedno kedy si naposledy pracovala oni to chcu vediet iba preto ci si nepracovala v den ocr to by ti ju kratili

bilushka
30. jún 2009

No fasa, maly ma 38,5 C teplotu ☹ ☹ ☹
Este rano sa ma lekarka pytala, ci mu nic nie je a ja ze nie, len tie oci ☹
Snad sme to nechytili od muza, lebo aj mne sa zase pohorislo na vecer 😖

Peti, to ako ze zdvojena oblicka?
Na funkcii a vyzname to nic nemeni, len sa ma setrit?

bilushka
30. jún 2009

Aha, uz si pisala o tej oblicke, som rychlo reagovala a nedocitala to do konca.

mimi.k
30. jún 2009

Bilushka, 😖 možno sa to rozbiehalo, keď mal ráno trochu zapálené hrdielko...to mal po odrátaní?
Zdvojená oblička myslím znamená, že sa môže stať, že časť moču sa do nej vracia späť, čo môže spôsobovať časté infekcie...nám počas toho sledovania akurát povedali, že keď bude mať horúčku, máme hned priniesť moč, aby vylúčili infekciu moč. ciest alebo také niečo.

mimi.k
30. jún 2009

Teraz mi napadlo Peti, že je super, že Timka toľko pije...pri týchto obličkových trampotách je to to najdôležitejšie...

bilushka
30. jún 2009

No ja mam 37,8 C, tak mam po nalade a idem si lahnut aj s malym, vobec neviem co nam moze byt, este rano ho lekarka pocuvala, vsetko mal v poriadku, dychanie ciste, len ze hrdlo sa jej zda trocha cervensie...
A maly mal tu teplotu uz po odratani, hej som mu merala pod pazuskou a drzal a pozeral na mna, uz som vedela, ze je zle, ked je taky otapeny ☹

Fiha, tak ta zdvojena nie je az taka sranda, ze mas len o oblicku naviac...a vam sa ti Mimi same stratilo, ze ta navyse sa vcucla?

mimi.k
30. jún 2009

Bilushka, áno...samé sa to upravilo...
Tak ste všetci pochoreli, to je na figu... 😖 tak sa liečte....a informuj priebežne ako sa máte...

bilushka
30. jún 2009

Ja dufam, ze nam to prejde, snad len daka viroza 😔
Uz ma zase chyta panika, lebo ma teplotu a ine priznaky ziadne...

mimi.k
30. jún 2009

Neboj...možno chytil len od Jurka niečo...

bilushka
30. jún 2009

No kedze je Jurko na ATB tak ma to neukluduje vobec.

maji4
30. jún 2009

biluš len nestresuj zajtra skoč znova k lekárke a uvidíš čo ti povie alebo jej len zavolaj 😉 hlavne sa držte