Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
2. júl 2009

maji a muz co bude robit? a to sa este chystas aj varit?

maji4
2. júl 2009

oprava dieťa medúza sa volá tá kniha

maji4
2. júl 2009

mima a prečo ved ešte by si mohla skúsiť jedno ale poriadne milučké prítulné dobručké dievčatko 😵 😵 😵

maji4
2. júl 2009

mima nie čo si variť ani keby čo bolo som nabrala sáčkové polievky dúfam ,že ich aj donesiem domou a malej mám zeleninovo-mesové výživy 😅 😅

maji4
2. júl 2009

mima čakám ,že len ja budem s Lili lebo teraz má také maminkovské obdobie ,že ani vyštat sa nemôžem ísť sama 🙄 aj ked je muž doma vždy doletí 🙄 🙄

retaux
2. júl 2009

Mima: Ale prvú sme urobili ani nevieme ako a kedy 😅 😀 A teraz, keď budem chcieť, aby to vyšlo, tak to naschvál nevyjde 😀 Ale svet sa nezrúti 🙂

zuzana76
autor
2. júl 2009

jaj babulky, ja mam trochu depku, ze asi som uz odsudena na vecen chodenie po lekaroch a kontrolach 😖 a keby som nebola aspon taka mlada, v 50-tke by mi to ani az tak nevadilo, ale hlavne, ked este chceme druhe babo

muz je chory, lezi v posteli a ma tam notebook a Patko sa o neho stara , uz mu doniesol rohlik, ze tatinko papaj rohlik, potom mu tam priniesol z kuchyne aj jeho pohar a prichytila som ho aj pri vegete ako mu ju tam nesie 😀

maji4
2. júl 2009

baby tak hodte nejaký recept na tú bublaninu 😉 😉 možno to aj ja dokážem 😔

zuzana76
autor
2. júl 2009

mna teraz ani varit nebavi, pijem cervene vino

maji4
2. júl 2009

zuzi jej Paťko musel byť podarený 😵 😵 😵 😵

maji4
2. júl 2009

zuzi len si daj 😉 😉

zuzana76
autor
2. júl 2009

maly mi tu beha nahaty,ze neh s apyta na wc a prave som objavila v spalni mlacku ako som do nej stupila 😀

maji4
2. júl 2009

zuzi 😀 😀

retaux
2. júl 2009

Maji: ja robím takúto:

1/4 kg polohrubej múky
6 vajec
1/4 kg kryštálového cukru
1/2 prášku do pečiva
1 dcl oleja
1 dcl vody
Vajcia vyšľaháme spolu s cukrom, potom pridáme múku, prášok, olej a vodu. Nalejeme na plech (ja dávam na vymastený plech papier na pečenie), nasypeme ovocie a dáme upiecť.

retaux
2. júl 2009

Ja som včera prvýkrát robila lasagne. Mňam, veľmi mi chutili. Dokonca aj Lucka z nich jedla. Som myslela, že jej to nebude chutiť a chutilo 🙂
V robote keď nám ich robili, tak mi to vôbec nechutilo, ale takto som si tam dala len čo mám rada a bolo to fajn.

maji4
2. júl 2009

ret jej ďakujem už som si to aj skopírovala 🙂 🙂

zuzana76
autor
2. júl 2009

mmem, je mi nejaka znama ta pesnicka

baily, nemohli sme sa zastavit, len sme vo vasom Lidli nakupili nieco na papanie na cestu a domov a rychlo sme fujazdili do Nitry, svokra strazila maelho, ale bola uz 2 den na uplnej hladovke kvoli kolonoskopii a bola slaba, dnes na nej bola rano, isli sme po nu s patkom, lebo jej aj davali nejaky oblbovak a vtedy musi mat doprovod

mima07
2. júl 2009

maji co ti šije? 😲 😀 😀 a ja po dievcatku netuzim ja som spokojna
zuzi neboj vsetko sa napravi a ked ti za chvilu nezistia co to mas ja by som sa na nich vykaslala alebo skusila nejaku alternativnu medicinu sak nebudes cakat do 50 na ich suhlas k mimcu

maji4
2. júl 2009

mima 😀

zuzana76
autor
2. júl 2009

mima, ved to, chvilu nech este hladaju a potom sa na to vykaslem, ved aj patko som vynosila, akurat ze asi sa teda zbytocne pachm tym liekom, ak mi je nieco ine, no ale clovek nevie, vsetko je tak ako ma byt, mozno nam treba este pockat s druhym babom a je aj pravda,ze sa posledne tyzdne citim nejaka dost unavena 😖 , teraz by som asi nezvladla ani druhe tehotenstvo

mmem_
2. júl 2009

cafte

my sme sa vratili prave z blahozelacky k narodkam od malej susedky, maly jej dal taku zlatu mini kyticku, no chutni boli 😀

baby a podla kalendara mi to vychadza na dievca, tak neviem, na tom UZV bol ten pipik dost zretelny 😀

ale ved dievca vynosi aj modre a ked si pozriem fotky katiky tak ruzova pre chlapceka tiez nie je problem 😀 😀 😀

a mali pred casom v HM super zlavy a na potvoru same ruzove,tak som sa bala kupit 😎

mima: a v IP ziadny terminovy plan nevidim 😀 😀 😀

baileysa
2. júl 2009

ret, a ako si robila lasagne, aj si to niecoho tie platy namacala?

zuzi, ja som uz tiez niekolko malciek nasla 😀 a zlaty ako sa stara o muza 😵
s tymi lekarmi verim, ze ti to ide na nervy, ale drzim palce, nech to rychle skonci, nech zistia, co ti je a ako ta maju vyliecit a mozte hor sa snazilkovat 😉 a na zdravie k tomu cervenemu vinu

mima, skus este podla tej tabulky, ze ci si ozaj vynimka 😉 😀

zuzana76
autor
2. júl 2009

a uz som ako mimi, aj ja som si aspon dnes urobila radost materialnymi vecami a kupila som si nadherne plavky - cervene, mne velmi ani tyrkysova, ani zelena, zlta nesli, lebo to vyzaduje opalene telo a ja som ako muka, zato ta cervena mi sekne

mmem_
2. júl 2009

zuzi: nech sa ti to napravi skoro 😒

a bohvie co je s adulak, ako zvlada dve zlaticka 🙂 potrebujem pocut pozitivne vyjadrenie,nieco v zmysle ze je to brnkacka 😀

baileysa
2. júl 2009

zuzi, presne ako mima pise, ja by som skusila aj nieco alternativne, ked ti "origos" lekari nevedia pomoct...

baileysa
2. júl 2009

mmem 😀 😀 😀 😀 ze brnkacka 😀 😀 😀 ja uz mam teraz bobky, ako vo februari budem obliekat dve deti a seba a budeme sa trieskat z 3. poschodia bez vytahu von 😔

mima07
2. júl 2009

baily som vynimka som to uz ratala aj segre ci to mame v rodine ale jej to vyslo asi skusim vyratat ci som vlastne ja baba 😀 😀 😀
lasagne lubim aj ja aj ich casto robim
mmem nemozem prist si daleko

zuzana76
autor
2. júl 2009

nam asi ani to majove babetko nevyjde teraz ☹ , alebo sa na vsetko vykaslem a bude ako ma byt a budeme sa snazit a hotovo

mima07
2. júl 2009

tak baby definitivne vam oznamujem ze nie som baba 😲 😲 😲 som chalan 😀 😀 😀 😀

baileysa
2. júl 2009

mima a namacas tie platy do niecoho? pred tym ako ich das na plech?
a ty nie si baba 😕 😕 😕 🙄 clovek, aby si uz nicim nebol isty 🙄 😀 😀 😀 😀

zuzi, netrap sa tym, mozno sa vam podari, ani nebudes vediet ako a potom uz nebudes musiet riesit ci ano alebo nie 😉