Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
2. júl 2009

mne ten cinsky kalendar sedi na Patka, vyslo mi ze chlapec

mima07
2. júl 2009

baby tak nie som baba 😀 😀 😀 ja som zabudla ze mama prenasala 😀 😀 😀

zuzana76
autor
2. júl 2009

a ja vychadzam ze som baba 😀 , to mi ale odlahlo, co by som len robila s pipikom? 😀

mima07
2. júl 2009

baily nie platy robim podla navodu na krabicke prvy raz sa mi polepili 😀 😀 spodok janskej misy si potriem olejom ulozim platy a na ne davam co lubim a zase platy 😉 ja si robim mlete maso dusene s kecupom a dalsiuvrstvu syrovu besamelovu omacku

baileysa
2. júl 2009

zuzi, no riadila by si si nim zivot predsa 😀 😀 😀

mima07
2. júl 2009

super som sa domotala 😀 😀 som BABA

mima07
2. júl 2009

uz som ten cinsky horoskop zavrela sak ma uplne vyviedol z miery 😀 😀 😀

zuzana76
autor
2. júl 2009

mne inak vychadza,z tento august by sme ani dievcatko neurobili, ale ked budem mat o rok viac, tak uz ano, ved uvidme co nakoniec a ci nakoniec bude, maly tu este beha plny energie

baileysa
2. júl 2009

sa pytam, lebo ja som lasagne este nerobila, ale u kamosky sme minule maturovali, ze co s nimi, ze im sa nikdy nepodaria, a tak jedna kamoska, co zije s francuzom hovorila, ze on to do niecoho namaca, ale nevedela ci do mlieka alebo do coho...

zuzana76
autor
2. júl 2009

idem ho ukladat, zatial paaa

maji4
2. júl 2009

mima 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
2. júl 2009

baily tak kvoli tebe som zisla dole a s hrozou som zistila ze na krabicke s lasagnami co mam nie je navod na pripravu tam pisu ze dat surove 😲 ale ja ich varim v osolenej vode ale vo velkom hrnci plno vody a ked su uz take vlacne neviem po kolkych minutach ale asi staci 10 tak v ziadnom pripade nezlievat ale doliat studenu vodu potom odliat z hrnca vodu a zase doliat studenu aby bola iba mierne tepla moze byt aj studensia a dam do tej vody trocha oleja a necham ich v tej vode a vytahujem ich az ked potrebujem ich ukladat

mima07
2. júl 2009

bai ale teraz som na nete nasla ze tie co sa nevaria su dobre staci ked sa to potom zapeka tak mozno tie moje vyskusam a bude to rychlejsie 😉

baileysa
2. júl 2009

mima, si zlata, ze si to kvoli ne hladala... ten tvoj postup s varenim vo vode sa mi zda, celkom realny, uz si nepamatam, co mi hovorili, ze co sa im stalo, ked dali surove, tusim sa im zdali tvrde... potom raz sa im polepili... potom neviem co, teraz ked sme ich jednli tak tie platy boli take, ze sa ani nedali poriadne krajat... tvrde dost

mima07
2. júl 2009

bai tiez si myslim ze neuvarene musia byt tvrde a mne sa prvy raz polepili lebo som vodu zliala

tintinka
2. júl 2009

ahojte. a ja ich davam na plech surove a podaria sa stale. na spodok plechu dam vrstvu bielej (besamelovej) omacky, potom surove platy, a potom dalsie vrstvy - masova omacka, biela, syr, platy a tak dookola. este sa mi nestalo, zeby sa tie platy neurobili. do nicoho nenamacam ani nevarim pred pecenim. jedine, ked robim tie platy domace, tak ich uvarim. ale to som robila len asi dvakrat, nechce sa mi s tym tolko babrat, aj tak uz mam dost zababranych hrncov len kvoli tym dvom omackam co tam pridavam 😀

mmem_
2. júl 2009

mima: my vam ho cestou vylozime a potom v nedelu vyzdvihneme a zatial pojdeme niekam na wellnes vikend 😀 😀 😀 nebooooooj on je dobrucky 😀

ja si tiez uvarim predtym tie lasagne,ale mozno su aj take co netreba varit 😕

baylisa: ani nehovor, my sme sice len na prvom ale uz mam stres teraz,ako ich budem krmit,obliekat,zabavat a hlavne kedy budem konikovat a oddychovat 😀

baileysa
2. júl 2009

mmem, ved toto 😀 😀 😀

mima07
2. júl 2009

baily a co takto nejake foto z dovolenky

baileysa
2. júl 2009

mima, uz sa na to chystam, len idem teraz kuk telku, tlacim este nejake veci na zajtra, ale hlavna dobra sprava je , ze uz su fotky v pocitaci 😉 😅

mishelin
2. júl 2009

caute baby som na skok a baily ja ti gratulujeeeeeeem ku baabatku 😵 😵 😵 😵 😵
ja ked som to zbadala ze 11tt bo som vsetko necitala tak som take oci vyplestila na monitor a straaaasne som sa potesila 😵 😵 😵 🙂 prajem ti krasne tehulkovanie,aby ta obislo to co mna neobislo 😅

ammem gratulujem ku chlapcekovi,vidis tak asi budeme mat 2x chlapcov za sebou,obidve 😵 ale mne nevadi,aj ked som cchela dievcatko na chalana som uz zvyknuta 😀 😎 len nech je zdrave a vsetko je tak ako ma byt 😉

len vobec neviem meno 😅 hutam hutam a neviem...

tak zatial caute a ozaj este tie torty pokukam zajtra a hodim vam link na jednu nasu foto 😉

zuzana76
autor
3. júl 2009

dobree ranko

mishhh ste zlati obaja, sekne ti to

lejla77
3. júl 2009

Ahojte,

ste toho popisali. Nemam kedy citat. 😖

Vcera sme sa konecne kupali v novom bazene 😎 Paradicka. Kupili sme ten nafukovaci z Baumaxu za 1 600 Sk.

mmem:
s tym varovanim...diky, staci mi jedno 😉 A tu vyhru si mala dat opacne - ten co neuhadol by mal varovat. 😀

lejla77
3. júl 2009

mmem:
a gratulujem ku chlapcekovi 😎

lejla77
3. júl 2009

bai:
pekne tehulkovanie - obdivujem Vas vsetky, co ste sa dali na druhe. 😵

katika1
3. júl 2009

😲 😲 😲 bai to čo?! 😀 gRATULUJEM 😀
a aj mmem gratulujem k chlapčekovi 😵 to je kráááása 😵 😵 😵

katika1
3. júl 2009

ja dúfam, že aj lenka sa z dovolenky vráti s nejakým prírastkom 😀 😀 😀

zuzana76
autor
3. júl 2009

katika 😀 zeby konecne uz s tym Miskom? 😀

katika1
3. júl 2009

bai vy nechcete vedieť pohlavie? 😲 obdivujem, ja by som umrela od zvedavosti 😀 mne by sa k vám hodil teraz taký roztomilý faganisko 😵 😀