Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
3. júl 2009

Ahojte takže preddovolenkové krče práve začali už sme zbalený už len kozmetiku vysmažiť rezne a ideme do toho 😝 😝

takže sa lúčim a prajem dovolenkovým príjemné dovolenkovanie 😵 😵

a ešte budúci týždeň má neninky Paťko a Amélia takže GRATULUJEM dopredu 😵 😵 😵

lejla77
3. júl 2009

maji:
peknu dovolenku a uzite si 😵

mmem_
3. júl 2009

diky za odpovede baby,tak snad nieco vyberiem,este mozno pojdeme do madarska i ked neviem ci sa to tam este oplati

mmem_
3. júl 2009

maji takze sup sup a krasnu dovcu

peta: to normalne pride k vam,vytiahne plachtu a sadne si? 😕 super zenska 😝
ale mozno ti len chce ulahcit pracu a donesie si radsej svoj uterak aby si nemusela tolko prat 😅 booze

zuzana76
autor
3. júl 2009

bola som vyzdvihnut europsky preukaz pre mna a patka

peti, aj moja svokra si k nam nosi uterak 😀 ale utierku este nie, ale minule, ked som bola v tej lubochni, tak mi povysavala cely byt a potom mi pekne poukazovala,ze aj tam bola nejaka spinka, aj tam v rohu, aj pod valandou atd... ja sa uz radsej nepozastavujem nad tym, patkovi zakzadym kupi nejaku hracku, podotykam zakazdym ked k nim ideme tak nieco nove dostane, ale kebyze jej povieme,ze nech mu nedava nic/moj muz jej povedal, aj svokor/ tak tym uz ani nepovei,ze mu nieco nove kupila, tak kebyze to poviem aj ja, tak to robi zachrbtom aj mne

maji dakujem v mene patka, a prajem prijemnu nicim nerusenu dovolenku

zuzana76
autor
3. júl 2009

a aj moja svokra by amalemu v pohode obleikla ocikane gate a vysusene, na jednej strane velka hygiena a na druhej toto, tak to nechapem

adulik23
3. júl 2009

ahojte. 🙂

baily - gratulujeeeeeeeeeeem. 😵 prajem ti krasne tehulkovanie a dufam, ze sa k tebe coskoro pripojim. 🙂 😀 😀

mmem - aj tebe gratulujem k chlapovi. 😉 v ramci ankety by som si ho tiez tipla, ale som rada ze uz je to vyhodnotene a vyhru si nemusim prebrat. 🙂 😎

inac anketa, ze co kupit na narodeniny je super, lebo ja ani netusim. 😖 my mame aj 3-kolku aj bicykel a pieskovisko nemame kam dat, tak som v koncoch.

adulak
3. júl 2009

ahojte zas po dlhej dobe 🙄

bai, veeelikaasnkaa gratulacia 😵 😵 😵 tesim sa s tebou. nech ti tehulkovanie rychlo a v zdravi ubehne

mmem, gratulujem k druhemu chlapiskovi 😉

peta, no mat taku svokrusu, tak asi by uz bola vyhodena a mala zakaz vstupu do bytu 😅

zuzka, to ti veru nezavidim behacky po doktoroch. ale nech si uz co najskor fit a tehulkujes tiez 😉

ret, lucku chvalim k jej pytaniu sa. nasa ameli nechce ani za svet, tak mame plny kos plienok 🙄 😅 iba mi oznami, ze mama cikam a mama kako. som zvedava, ze kedy sa konecne normalne vypyta

maji, dakujeme ku gartulacii 🙂

my chceme ameli kupit na narodky bickac, ale pieskovisko sa mi tiez paci 🙂 tortu by som chcela nejaku upiect, len po minulorocnej skusenosti s brutalnym horkom neviem ci sa na to dam znovu nahovorit 😅 pre istotu si tiez niekde objednam

adulak
3. júl 2009

a este som zabudla. mm chce ist s ameli sam k moru 🙄 ...to mi bude doma ale veselo 😖

lejla77
3. júl 2009

adulak:
to mas ale odvazneho muza 😕 Mojho by toto nikdy nenapadlo.

adulak
3. júl 2009

lejla, on uz je vycviceny a naviac by si to vychutnaval, lebo je s ameli dost malo, lebo chodi kade tade z prace
a preco by to tvojho nenapadlo? sak hadam by sa vedel o Stanka postarat, ci?

mishelin
3. júl 2009

caute dik za pochvalu 😉
adulak to by teda nai mojho nenapadlo 😔 ja travim z malym 100x viac casu,a aj to vidno na malom,ze je zvleceny len za mnou,on snim nepojde ani spat 😔

adulak
3. júl 2009

cau mish, ako to tehulkovanie rychlo uteka 😕 😲 este stale neviete co to bude?

adulak
3. júl 2009

a ako sa citis? este ti byva zle?

mishelin
3. júl 2009

citim sa uz lepsie,mam uz 62kg 😔 😝 len ta bolest hlavy mi ostala...

a vyzera to tak ze to bude chlapcek 🙂 veru rychlo to uteka,dakedy by som to uz chcela mat zasebou teda porod a dakedy som rada ze to je este tak daleko 😅

adulak
3. júl 2009

no len si vychutnaj to brusko, lebo potom budes len spominat, ze co si este neni tehu 😉 😀
my kym sme sa zabehli......... 😔 ale nebudem ta strasit 😉 nastastie je Oli dobre babenko, lebo keby bola ako Ameli, tak uz som na psychine 😀 😀 😀 druhe deti byvaju tusim lepsie. aj kamosky mi to potvrdili

adulak
3. júl 2009

ideme nachvilu von. kamoska chcela odfotit tortu, tak sa idem hrat na fotografa 😀 😀 😀

prvapomoc
3. júl 2009

čaute po dlhej dobe,
odkedy su dovolenky tak sme s mužom stale na striedačku v robote.občas mam z toho depku že som mohla sedieť ešte doma s deťmi a tak som s nimi len malo ale zas môžeme im dopriať ovela ovela viac ako keby som brala len matersku.teraz som normalne mala depku zo služieb ked som viela že celý mesiac je v haji lebo mame s mužom take služby že aj keby som sa chcela pridať k novým tehulkám tak jedine asi z ducha svateho 🙄 😀 ale nemožem sa lutovať,ved su aj horšie veci a je finančná kríza tak možem byť rada že mam pracu 😀

bai srdečne gratulujem a prajem kerasne a bezproblemove tehulkovanie 😵

peti len tak zbežne som čitala že ste boli v nemocke,je to otras ako cele zdravotníctvo ale hlavne že ste už doma a prajem vela zdravia a tebe pevne nervy.aj moja svokra je des ale na tvoju fakt nemá.no a s tým uterakom a plachtou je to fakt des.to je akože taka sterilná?ale malej by obliekla ošťate gaťky,to jej nevadí? 🙄
inak toto mala v umysle robiť aj moja svokra ale už sme sa par krat pohadali a hadam pochopila a jej vadi že malej furt utieram šušku po cikaní,lebo že upchame žumpu,ale neviem či by ona chodila s vlhkými gaťkami a navyše je to humusne a nehygienicke ale to jej asi nič nehovorí 😝

mala sa konečne pýta na nočník už tyžden,ešte jej občas ubehne ale hlavne že už neúplienkujeme iba na spanie ale to ma aj tak suche ale pre istotu.
čelo sa nam pekne zahojilo,ma tam sice jazvu ale je to pekne.

na dovolenku ideme k našim a pred tým ideme na par dni na wellnes.ešte sme sa celkom nerozhodli kam ale asi sem:http://www.hotelsitno.sk/

už sme tam boli a je tam neskutočne.

k moru nechceme isť lebo šetrime na tu prerabku a ani nemam tolko dovolenky 😝

katika1
3. júl 2009

bilu sa načakáš moja 😀 neviem ešte s dovčou 😝
aaa nakopnem, ked mi dáš dovod na to.. ale dobrýýý 😉 😀

letuskah
3. júl 2009

clovek sa na par dni odvali na vidiek a co sa nedozvie 😵 😵 😵
bai gratulujem, hrozne velmi sa tesim, az mi slzy vyhrkli ked som si to precitala 😵 😵 😵 dufam ze to bude pohodove tehotenstvo a ze budete zdravi 😵 😵 😵

kto dalsi? zajtra sme doma, vsetko docitam, nic mi neujde 😀

mmem_
4. júl 2009

ahojte 😀 😀 😀

uz aby prisla lenka,lebo to tu riadne upada 😀

adulik: mas to veru stastie 😀

adulak: chcela som pocut nieco podobne, uz mi tak nelepi 😀 😀 😀

a neviete ako dosli majka a zuzka? niekomu sa mali ozvat,nie?

my sme boli dnes v ZOO v Dvore Kralove a bolo super az na to ze sme trosku zmokli,maly si to uz uzival, vsetko komentoval, mohli by sme chodit aj kazdy den 😀

letuskah
5. júl 2009

ahojte
mish som videla tu tvoju fotku s patkom co si sem dala, krasni ste obaja, aj druhe babo bude krasne 🙂

baby zacala som na tvrdo gatky dnes lebo sa na brusku ako ma plienku vysypal ako zacalo byt teplo a uz sa nam dvoje gatky susia na balkone, ja sa ho tu vypytujem ako debil, on mi ze nechce pisat a medzi tym sa docura alebo dokaka...
kolko ste nakupili gatiek na tuto prilezitost lebo ja mam 7 kusov a zda sa ze nam to ani na 1 den nevystaci takymto tempom 😖

zuzana76
autor
5. júl 2009

ahojteeee, monika, ja som este doma, my az o vyze tyzdna ideme, jasne, dam potom vediet, sestra ma aj internet, takze sa vam ozvem odtial 😉

zuzana76
autor
5. júl 2009

letu, aj my pojdeme natvrdo, ale este mam len 2 gatiek, ale u sestri sa budeme snazit odplienkovavat 😀

prvapomoc
5. júl 2009

krasnu nedelu prajem,
my mame 7 gatiek a celkom v poho lebo dama akosi rýchlo pochopila že sa ma pýtať.ako strašne nechcela nočník ano vidieť tak teraz v poho ukaže že chce bléééé.no dufam že ju neprechvalinm 😔

dnes ideme na výlet do igramu.ideme autobusom z nív tak som zvedava ako mala zvladne cestu.

a včera som robila a priviezli k nam tu pani vrtulníkom čo bola v spravach,no otras,chudera pekne dopadla ☹

no idem baliť pomaly.užívajte si krasnu nedelu.

bilushka
5. júl 2009

Ahojte,
tak po tyzdni co sme doma mozem povedat, ze sme uz konecne fit, to je na porazku, tyzden dovolenka a tyzden sme sa davali dokopy, maly mal od stredy totiz aftoznu stomatitidu-alias slintavku, ze je to virus a velmi rozsireny teraz v BA mi vravela lekarka, takze co sa tyka exotickych chorob mame dalsiu do zbierky za sebou 😝
Ja uz neviem, preco raz nemoze mat iba ze kasel, ale ked kasle, tak ma hned nejaky podkmen cierneho kasla, ked ma aftu v puse, tak je to slintavka a pod.
2 dni skoro nic nejedol a nepil a potom sa to zlomilo a teraz uz mozem povedat, ze je uplne v norme, aj co sa anginy tyka a aj tie afty uz su prec, len to bolo zase hrozne, az mu krvacali z podnebia, nieco podobne ako ked mal vtedy tu zabu ☹

Vcera sme boli pod ufom na tej Magio plazi, ja som tam bola prvy krat v zivote a fakt ze je to tam skvele, vela piesku-cisteho a kopa erarnych hraciek pre deti, smykacky, domceky...a mojito 😀
Takze Katika to je lakadlo c. 1, ked nezabralo, pritvrdim 😉

Adulak, uz som ti to pisala aj na facebook, ten prsten co si si vybrala je kraaaasny 😵
Je mi jasne, ze je v hodnote tak dvoch kuchyn so spotrebicmi, ale stoji za to!!!
A mas uplne super muzika, ze zoberie malu k moru, ja viem, ze ti to bude luto, ale aspon si on uzije malej a ty si vychutnas naplnu Olivku a buduci rok mi pojdete vyreklamovat teda tie moje nausnice do Turecka😉 😀 😀 😀

PP, ja vobec neviem o akej pani hovoris, ja z telky iba zotieram prach, tak napis podrobnejsie.
A kde je Igram, to tiez nepoznam...

bilushka
5. júl 2009

Este Retaux: dnes som robila taky bublaninovy kolac:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=224
a ze idem skusit teda z toho vyrezat kladivo na skusku a vysiel mi z toho kriz alebo nieco take neidentifikovatelne, takze mna uz nepresvedcis, ze mi to vyjde a idem hladat nejake torty v tvare hasakov, ze objednam 😔

retaux
5. júl 2009

Ahojte!
My sme sa v piatok boli kúpať, tak sa Lucka vyšantila v bazéne 😵

Ešte odpoviem Baily: ja som lasagne uvarila podľa návodu na krabici - ako cestoviny normálne, nechala som ich tam 7 minút a potom som ich vybrala (to som ale nemala robiť, lebo sa prilepili, ale dali sa mi našťastie odlepiť, len 2 som potrhala 😀 ) a tiež som dala na ne ako Mima mleté mäso s pretlakom a rajčinami a na to syr strúhaný a potom som to ešte celé zaliala sladkou smotanou.

Katika: my sme tiež nechceli vedieť pohlavie. A ani pri druhom by som si nedala povedať.

Zajtra si vás ešte dočítam... 😎

letuskah
5. júl 2009

caute
bilu to co vas pre pana jana chyta 😕 😕 my sme na virusy ako magnet posledny mesiac tak ja ani z domu radsej nevyleziem, to znie dost hrozivo ale hlavne je ze ste konecne fit 🙂

my sme dnes boli u kamaratov v rakusku, kupili tam dom a bolo uplne super, sme sa prechadzali po dunajskej plazi, je tam pekne, prijemne, no dobre nam bolo, maju aj bazen ale v nom asi 10 cm vody a nastahovali sa im tam zaby tak Kubko mal celodennu radost obzerat zaby 😀

ja mam zase chrbat v keli, uz som o tom ani nechcela pisat lebo uz je to u mna normalny stav tak som nemohuca a muz sa stara omaleho, aspon si trochu oddychnem, dufam ze zajtra to bude lepsie...

idem robit mlieko tak sa lucim a zelam pekny vecer 🙂

mima07
5. júl 2009

cauko
my sme boli v marianskych laznach na vikend 😉 cestou spat sme sa zastavili na karlstejne ale povodne som chcela ist do zoo do dvora kralove len to bolo trocha od ruky 😲 ale dobre ze som nesla este by som musela robit babysitterku 😀 😀 😀 ze mmem
bilu super ze ste uz zdravy a kde je ta plaz aj ja chcem kuk
tak baby kedy spravime tu party u nas dajte tipy nech si to zaznaim v kalendari a trochu poupratujem