Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
6. júl 2009

bilu, teplota je pod 38 stupnov, mam mu davat aj vtedy nieco proti horucke, ja som citala,ze vtedy nedavat nic, ze telo musi bojovat same a to ideme o tyzden na dovolenku, aj muz je chory, ja som bola predtym/ tie krce/ no vieme si vybrat proste najvhodnejsi cas 😒

mimi.k
6. júl 2009

Zuzka, je to tak, že sa má zrážať, keď je nad 38...

letuskah
6. júl 2009

jej mimi to ste mali jubilejny vikend 🙂 adamko musel byt perfektny ked tancoval, dnes sa tu aj Kubko vrtel na nejaku rolincovu ci co to hrali 😀

zuzi joj to mi je luto, hlavne nech rychlo vyzdravie 😉

mimi.k
6. júl 2009

Zuzka, ale mne napr. Dr. niekedy kázala dávať pri viróze Nurofen 3x denne, aj keď nemal horúčku...

letuskah
6. júl 2009

zuzi to je zakon schvalnosti, brcho a svagriba boli min tyzden na ATB, mala grcala z piatka na sobotu a v sobotu mali ist na tu dovcu ☹ to tak proste asi musi byt...

mmem_
6. júl 2009

baby prosim poradte

kupili by ste toto?

http://www.babybazar.sk/detail.php?id=776856

nemam predstavu kolko to stoji nove

letuskah
6. júl 2009

mmem ja teda vobec netusim kolko to stoji nove 😕

mimi.k
6. júl 2009

Zuzka, kým pôjdete, budete určite v poriadku...hlavne nemysli na to, že to bude inak 😉

Bilushka, no hovoril niečo v tom zmysle, že mal šťastný život, že mal po boku mamu, ktorá stála stále pri ňom a že vychovali spolu 3 deti a tak...a že je šťastný, že prišli toľkí priatelia a rodina, že si našli čas, aby to s ním oslávili...a také...no....veď vieš....

mimi.k
6. júl 2009

Mmem, ja si myslím, že keď je výpredaj v Tescu, že to kúpiš za podobnú sumu...hm...

bilushka
6. júl 2009

Aj my - presne ako pise Mimi, teraz ked bol chory som mu mala davat 4x denne ale znizenu davku Nurofenu, iba 4ml, to nie je ani polovicna davka, to je aj od bolesti...Teplotu az od 38 C zrazat, ja viem tiez tak, dokonca co mi dala lekarka pribalovy papier o teplotach, je tam napisane az od 38,3, ale to uz by som nevydrzala asi 😖

Mmem, neviem kolko stoji nova, ale tato je nadherna, urcite kup 😉
Za tri stovky, ak je neposkodena a bez skvrn, neries 😉

bilushka
6. júl 2009

To je pravda co pise Mimi o tom vypredaji, aj v HM maju brutalne zlavy na konci sezony, ale s dvomi detmi asi uz toho moc po obchodoch nenabehas.

mmem_
6. júl 2009

bilu: ja tu vasilkovu citala a mne sa to tentorkrat moc nepacilo,

letu: my sme doteraz chodili kazdy tyzden plavat,ale teraz su prazdniny a s tym bruchom uz ani nema vyznam,lebo ma len furt dokopal a veru tiez posledne hodiny robil cirkus ked sme sli prec,tak sa bojim ze ho to neprejde

bilu po druhe: nie nepisem do novembroviek,ale asi 2 krat som ich trochu citala

mishelin
6. júl 2009

dakueme aj osatnym babam 😉
zuzi-fuha,to ma mrzi,chudacik,nech mu to skoro prejde

a mmem ako sa ja poznam urcite by som to kupila,podla mna je nove ovela drahsie,pockaj skusim dade pozriet a je to ozaj pekne,inak aj ja sa obzeram po niecom takom,nic take doma voooobec nemam,kedze my sme to vtedy nepotrebovali ale ked ja sa bojim kupovat dopredu,ma chyta taky strach ze ci bude vsetko ok 😔 viem,som tava ked tak myslim ale to ma tak zavse napadne,ked vdiim co sa dnes vsetko deje 😔

mishelin
6. júl 2009

presne mmem ako hovori bilu,kup chytro bo ta predbehnem 😀 😀 😀

a bilu--parkrat som tam pisala,ale ich je tam dost vela,a pisu fakt obrovskou rychlostou,lebo maloktora znich ma babo,takze urcite maju viac volna nez mi 😉 takze uz ani nepisem,ani necitam

letuskah
6. júl 2009

mmem aha vy ste chodili, no s bruchom je to asi dost zlozitejsie tak chod vtedy ked pojde niekto s tebou, maly to prezije a ty budes pokojnejsia ze sa babu nic nestane....

mish ja ta chapem, ja som tiez dopredu nic nekupovala, aje ked ma chytali niekedy navaly nakupovat ale som si povedala ze az ked budem na materskej, tie dva mesiace pred porodom a uplne to stacilo..

mmem_
6. júl 2009

teraz este zimne nebudu mat v akcii a kedze budem mat sezonne rozdielne deti tak nieco musim dokupit dopredu
ja som v HM na jar aj videla vypredaj,ale mali len take blbe farby ze bud sive alebo ruzove,tak som to nekupila,iba nejake bodycka

ale prave ze aj mne sa zda ze ked je vypredaj tak to moze tolko stat a ja v novembri uz nebudem behat po obchodoch 😀

mishelin
6. júl 2009

mmem kupuj 😀 ani ja nebeham rada po obchodoch bo fuert je so mnou maly a ja najradsej sama,bo ked ide muz vsetko mi osomre 😝 takze kupim daco z netu ked uvidim nieco pekne,napr tuto kombinezu 😀 😀 😀

letuskah
6. júl 2009

mmem ked sa ti to paci tak to kup, ved dodatocne dokupis ine a budes mat zaklad doma

mimi.k
6. júl 2009

Mmem, áno, táto kniha bola dosť smutná na relaxovanie...ale dala sa...

Mne sa už zobudil....vďaka vŕtaniu...to ste ešte nepočuli....ako zemetrasenie alebo čo 🙄
Ideme radšej von, majte sa.

mmem_
6. júl 2009

http://www.babybazar.sk/zimny-overalik-3-6m-id5...

a este aj toto

mish: ja mam tiez taketo pocity, ci bude vsetko ok, ale snazim sa si to nepripustat 😖,predsa len nie som v takej pohode, okolo maleho je vela behaciek a ja tym doktorom furt neverim 😢 😢 😢

ja vacsie kombinezu uz mam ale aby sme nejako prisli z porodnice tak aspon taketo musim kupit nieco

letuskah
6. júl 2009

u nas to vyzera na dazd takze asi dnes zhnijeme doma ☹

zuzana76
autor
6. júl 2009

ja davam Nurofen cipky a tie sa mozu az po 8 hodinach dat dalsia, sirup mam paracetamolovy - panadol

letuskah
6. júl 2009

zuzi ved mozes dat pol cipku, mne tiez radila mudr nurofen ked ho bolelo hrdielko, davat proti bolesti a zapalu aj ked nemal teplotu

mishelin
6. júl 2009

mmem aj to je peknucke ja uz hladam daco podobne tomu prvemu 😀 😅 veru ani ja tym lekarom neverim,a hlavne ked mi moj gyn povedal ze preco mi robili vakuovy porod ze v dnesnej diobe od toho ruky davaju porodnici prec vraj je to uz nebezpecny sposobom,taksi vies predstavit aky strach mam z novembra 😔

mmem_
6. júl 2009

ty si mala vakuuovy?

to je moja nocna mora,ja som sa tiez tak narodila 😀

mishelin
6. júl 2009

ano mmem,mala a poviem ti nikdy viac 😔 nebola nam tam 2x do smeichu ked som pocas porodu odpadla a museli ma kriesit a vravia ze rychlo dychajte bo maly tiez prestava preto sa tak velmi bojim...a ta neskutocna bolest,no fakt nikdy viac 😔 a chudacik ta hlavka ked mi ho ukazali,no nastatsie je hlavka uz peknucka

letuskah
6. júl 2009

baby na take nemyslite, aj ked to je asi tazko nemysliet na to, mish druhy porod moze byt uplne pohodovy, ani nebudes vediet a babo budes mat v naruci, hlavne nemysli na zle veci 😉

mishelin
6. júl 2009

mmem to ghladas v sekcii zimne kombinezy,bo volako mi ich tam malo ukazuje ci kde?

no veru letu najlepsie je snazit sa nato nemysliet

mmem_
6. júl 2009

mish: to som ani netusila ze si mala taky komplikovany porod 😖 ,booze, no teraz uz aj ja bojim bojim 😕

ano v tej sekcii,ale dlho som hladala,este mozno nie je sezona v juli 😀 ,este mozno nahadzu na jesen nejake pekne

mima07
6. júl 2009

vsetko najlepsie Patkom a zuzkinmu skore uzdravenie
mmem si ma inspirovala musim aj ja popredavat zimne overaly som myslela ze take veci idu az na jesen 😀 😀