Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

adulak
6. júl 2009

ahojte

patkom prajeme vsetucko najlepsie k meninkam 😵 😵 😵

mmim, mish, nestresujte sa z porodu. ja som sa snazila na to namysliet. a pravdu povediac som sa ani nejako extra nebala, lebo ameli bola od puknutia vody do hodiny na svete. takze som druhy porod nejako neriesila 😅 olivka sa naroidla do 1,5 hodky. ale to bolo asi tym, ze obidve mali 2,5 kg 😅

bilu, ten prsten vobec tolko nestal... 😝 mozno tak nejake dve brutalne vymakane detske kuchynky 😀 a do turecka si musis ist vyreklamovat sama, lebo neviem ako tam dostanem muza...ten tieto krajiny moc neusi 🙄 a tie vase choroby vam teda vobec nezavidim 😖 ja si neviem predstavit ako by som hysacila pri tom 😅

a musim oli aj ameli pochvalit za ich spanie. idu spolu o 1 spat a potiahnu do 3 a do 4. tak mam aspon trochu casu posmirovat po nete

mmem, ja by som ten overal kupila...ale iba ak nema ziadne skvrny a nie je inak zniceny. ceny su v pohode. 😉

mimi.k
6. júl 2009

Nikam nejdeme, brutálne hrmí a strašná čierňava, a už aj leje....

Ja na svoj pôrod veľmi nerada spomínam, ale ak sa niekedy odhodlám na ďalšie bábätko, tak budem veriť, že ten druhý bude úplne iný 😉
S Bilu a s mojou segrou sme si zaspomínali na svoje pôrody na dovolenke, takže neočakávam, že Bilu. tak skoro otehotnie 😀 moja sestra to ešte umocnila svojou pôrodníckou praxou, tak sme si v tom rýchlo urobili jasno 😀
ale ja si myslím, že človek na veľa vecí zabudne a ide do toho zasa a tak to má aj byť 😉

mmem_
6. júl 2009

mish: http://www.babybazar.sk/teply-zimny-overal-id96...

adulak: ani to sem nepis lebo uz teraz ti brutalne zavidim 😀 😀 😀

mimi:a ake cislo mas tych overalov 😀

mimi.k: ja pojdem na SK,tak by som ti mohla tu bambulkku poslat buduci tyzden,ale este nie je napalena,musim pockat na muza ci to vobec pojde. Mozno sa zastavim cestou k nasim aj v Blave tak by som ti to mohla dat,ale to neslubujem,lebo neviem ake budu cesty a kedy dorazim do Ba a este maju nieco prist opravit tak neslubujem

adulik23
6. júl 2009

ahojte.

vsetko najlepsie patkom. 🙂

mame sople. mna porazi. 😠 stale si nahovaram, ze ho bud ofuklo, alebo zo zubov, ale mam strach, aby zase nemal tu moraxellu. ☹

mmem_
6. júl 2009

baby a netusim ako budeme fungovat,lebo maly nechce spat na velkej posteli, nezaspi tam. Po zaspani ho prelozime,aby si zvykol aspon na to ze nema spadnut,ale zaspat sa mu nedari 😖

mishelin
6. júl 2009

mmem som ta necchelavystrasit 😉 no uz ich je tam viac som nasla 😅

mimi.k
6. júl 2009

Mmem, oki, tak daj len potom vedieť, čo a ako 😉

Adi, vitaj v klube, aj nám začínajú nejaké sople..dala som zatiaľ len Nasivin a idem odmerať teplotu, lebo sa mi zdá aj nejaký teplejší či čo... 😒

mimi.k
6. júl 2009

Adi, už ste to mali? Ako ste to dostali?

mishelin
6. júl 2009
adulik23
6. júl 2009

aj ja som dala nasivin. teplotu nema.

mimi - my sme mali moraxellu v zime asi 3 mesiace. kazdy tyzden som s nim behala na kramare, ale ta krava lekarka najskor, ze mu neda ATB, ze to ma asi alergiu az po 2 tyzdnoch, ked mu alergia neprechadzala, tak mu nasadila brutalne ATB a ked sme sa bacila zbavili, tak povedala, ze ho mal dlho, ze mu musi vystiknut mandle. ja matka-hrdinka som sa tam rozplakala a na druhy den tam zavolal mm a vsetko zrusil. 🙂 neviem ako sme to dostali - my sme akcni, stale niekde v kolektive, takze to ani nezistovali.

a ked sa bavite o porodoch - tak ja chcem aj druhy taky ako prvy. 😎 😎 😎

adulik23
6. júl 2009

baby - volala mi kamoska, aby sme sli do kina, ale nic normalne tam nedavaju. 😠 😠 nebude to divne, ked pojdeme bez deti na rozpravku? mna z ponuky najviac zaujala doba ladova. 😀 😀 😀

mishelin
6. júl 2009

a este raz dakujem vsetkym bbam co si dne sn nas spomenuli 😉
adi a vy cchete kedy?som nejak nepostzrehla,o vsetkych mam askoro prehlad len vy ste mi nejak vypadli 😉 😅

adulik23
6. júl 2009

my uz vlastne na "tom" trosku pracujeme 😨 🤐 😕 😅 🙂

adulik23
6. júl 2009

baily - to habakuky vyzera super. 😎

tento vikend ideme k nasim len na otocku, ale posledny julovy tyzden by som tam mala byt cely, lebo kamoska ide na dovolenku, tak aby sme sa s misiakom nenudili. 🙂
zapis si ma do diara. kujeeeeeem. 😉

mishelin
6. júl 2009

adi fakt?tak vam prajem vela stastia pri "pracovani" 😵 😵 😵

baileysa
6. júl 2009

lenka príde zajtra,poslušne hlásim

mmem,kúp to,aby ta potom nemrzelo

mimi,ďakujem za gratko,no uz som bola vtedy iná,aj som si toho vedomá,hehe

zuzi,rychlo sa uzdravte snáď do dovolenky budete všetci celkom fit

bilu,este tam nepíšem,ale chystám sa,len ledva stíham levicata,tak som zvedavá

a ja som dnes úplne neschopná,nevládzem ísť s malou ani von,takže mmem ta obdivujem,ze ste boli na kupku

adulik23
6. júl 2009

u nas zacalo liat. ☹

tip na vikend: http://www.lipotfurdo.hu/flash_page.php?languag...

mish - dik

mate niekto takuto autosedacku: http://www.forbaby.sk/autosedacky.php?id=8&prod...
ak ano, piste, ci ste s nou spokojne. 🙂

baileysa
6. júl 2009

adulik,teba si píšem do diara,posledný júlový myslíš po 26.?
tu sedačku nepoznám

letuskah
6. júl 2009

dnes mame prvy kakaci uspech do nocnika, dostal lentilku na vzor Lenky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mimi.k
6. júl 2009

Letu., blahoželačky 😉

Žienky, keď meriate deťom teplotu v zadočku, koľko im odrátavate? Stále 0,5 alebo 0,7 stupňa?

letuskah
6. júl 2009

mimi 0,5 stupna, som sa mudry na to pytala a ze neni dovod aby starsie dieta malo "hrejivejsiu" ritku ako mensie

letuskah
6. júl 2009

aaa dakujem 🙂

mimi.k
6. júl 2009

Letu., aj ja ďakujem 😉
Takže máme horúčku 😖 namerala som práve 38,5...bez odrátania....

letuskah
6. júl 2009

mimi nech to ostane len pri tych 38,5 a nie viac...

mimi.k
6. júl 2009

Let., veď to...to je pre mňa tiež taká hranica...inak peknučké fotky 😉

zuzana76
autor
6. júl 2009

mimi, aj vyyyyyyyyy ☹ ☹ , chudatenko adamko

zuzana76
autor
6. júl 2009

dakujeme za priania

Mish aj tvojmu malemu zlatusikovi vsetko najlepsie, a hlavne toho zdravia co najviac

zuzana76
autor
6. júl 2009

babulky, ako dlho trva taka horucka? ja viem,ze zavisi aj od toho o co ide, ale priblizne? ake to bude zjatra, lepsie, alebo tak isto ako dnes? teraz ma tak okolo 37,5, pod 38

mimi.k
6. júl 2009

Zuzka, áno...vyzerá okrem tých soplíkov v poriadku, len sa bojím, že sa niečo ešte len rozbieha. Ešte chvíľu počkám a dám Nurofen.

zuzana76
autor
6. júl 2009

ved to, aj ja sa obavam,ze sa nieco rozbieha, lebo obcas aj pokasle ☹