Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
7. júl 2009

Bailey, ma nastvu, ked to nakoniec vyhodia, to radsej mozem skladovat doma a rozdavat akoby to malo skoncit pri smetiaku...
A vy ste co potrebovali?
Napis nejake dobrovolnicke tipy 😉

slavenas
7. júl 2009

baby, u nás sú plyšáky najobľúbenejšia hračka 😅 😅 😅

ret gratulujem k snažilkovaniu 😉

letuskah
7. júl 2009

slavi posli adresu, posleme balik 😀 😀 😀

slavenas
7. júl 2009

lejla to je .... 😠 😠 😠 presne kôli tomuto mám už teraz strach že ako si nájdem robotu a ked už nájdem tak že ako ma budú vydierať - nová a ešte aj z dieťaťom .

slavenas
7. júl 2009

letu, dakujem 😀 😀 😀 ale máme ich kopeeeeeeec.

baileysa
7. júl 2009

slavi, aj ja ti poslem balik 😉 🙂

bilush, hlavne ochotne mamicky by sme potrebovali 😉 a z materialnych, neviem, pastelky, fixy, knizky...

bilushka
7. júl 2009

Slavka, ty si tiez po materskej hladas novu pracu?

bilushka
7. júl 2009

Bailey, ved ja im budem pomahat, mna to aj tesi a aj bavi a hlavne ten "pocit uzitocnosti" po dlhej dobe 😀

slavenas
7. júl 2009

bilu ano hľadám, pred materskou som robila v Ba a dala som ešte počas materskej výpoveď ked sme sa rozhodli žiť v NR . Už to vidím ako si to muž vypije lebo on nechcel isť bývať do Ba . ..
A ty kôli čomu, ak to nie je tajomstvo?

mimi.k
7. júl 2009

Slavi, ja som pred MD pracovala v NR a mm dochádzal denne do BA do práce 3 roky 😉

letuskah
7. júl 2009

no a mojmu muzovi vadi dochadzat do prace 25 km 😕 😕 😕

bilushka
7. júl 2009

Slavka, skoda, ze ste neostali v BA, by sme sa stretavali 🙂
Ja kvoli tomu, ze ked som ostala tehotna som mala zmluvu na dobu urcitu, ktora mi vyprsala asi mesiac po narodeni maleho a jasne, ze v case materskej mi ju nikto nepredlzil na dobu neurcitu.
Najskor som bola rada, ze si najdem nieco lepsie ale samozrejme ze s postupom casu mi lepi, kde sa podejem 😒

slavenas
7. júl 2009

mimi to je ale lááááska 🙂 🙂 🙂 .. ale vieš keď máme dieťatko tak to by sa asi nedalo , jedine že by som sa presťahovala aj s nou a aj môj by dochádzal 😅 😅

letuskah
7. júl 2009

a ja som si chcela po materskej najst nieco nove ale kriza mi prerusila plany tak budem rada ked sa budem moct vratit do starej prace 😝

slavenas
7. júl 2009

bilu , ved vieš ako by som sa za vami rozbehla vždy keď tu dohodujete stretká 😔 😔

mimi.k
7. júl 2009

Slavi, asi áno, ale my nie sme z NR ani jeden, len keď som tam dostala vtedy super prácu, išli sme obaja a on si tam nevedel nájsť nič poriadne, tak sa rozhodol takto dochádzať. No a keď som nastúpila na MD, hneď na druhý deň sme sa sťahovali do BA.

bilushka
7. júl 2009

Ja by som isla kludne byvat do NR, mne sa to mesto starsne hrozitansky paci.
MM nechce ale o zmene prace ani pocut.

mimi.k
7. júl 2009

Ja by som sa vrátila rada do starej práce po MD už len preto, že je to oveľa pohodlnejšie, človek minimálne pozná pomery, aj keď všetko sa časom mení... 😔 ale už ku koncu som aj tak uvažovala o zmene, tak sa môžem teraz s nulovým sebavedomím realizovať 😅 😀

letuskah
7. júl 2009

mne sa nr tiez paci, vsade sa dostanes pesi, teda aspon co si pametam, ale my ak by sme sa mali stahovat tak do kosic, inam by muz nesiel a to nie som ochotna, je to strasne daleko od vsetkeho a moji rodicia uz nemaju 20 tak by som sa bala ich tu nechat

mimi.k
7. júl 2009

Inak ja som tam stále zamestnaná, ale nevrátim sa...nedá sa....

slavenas
7. júl 2009

aj mne sa NR ako mesto páči ale robila a čiastočne aj bývala som 10 rokov v ba tak som si dosť zvykla .

letuskah
7. júl 2009

mimi ja s nulovym IQ 😀

bilushka
7. júl 2009

Slavka, kde ste byvali?

Mam zemiaky po celej kuchyni, tak radsej koncim...

slavenas
7. júl 2009

baby tak sa presťahujte do NR, bilu tebe sa tu páči, mimi kôli robote a letu spravíte kompromis medzi KE a BA ale samozrejme výhodnejšie to je pre teba . 😀 😀 😀 😉

letuskah
7. júl 2009

slavi 😀 😀 😀 este aby muz nasiel pracu u vas 😀

mimi.k
7. júl 2009

Slavi, to by asi nešlo, keďže staviame dom v ZA 😀 my už len BA alebo ZA, alebo ak by mm dostal neuveriteľne perfektný kontrakt niekam do zahraničia, tak idem 😀

mimi.k
7. júl 2009

Let., 😀 ale emocionálne EQ sa teraz veľmi cení, a to máme 😀 😉 😎

letuskah
7. júl 2009

mimi sak si mozte v kazdom meste jeden postavit a budete migrovat podla prace a chuti 😀

slavenas
7. júl 2009

bilu ja som tam bola sama bez, vtedy ešte frajera 😀 a teraz muža a bývala som jáááj v Rači, Dlhé diely, chviľu aj v centre na palisádach (to bolo ubytovanie v režii práce) a aj v Petržalke pri starom moste, no ako dromedár som chodila. 😅

mimi.k
7. júl 2009

Let., jasné, len jedna hypotéka by to asi už nevykryla 😀